Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Fancsaaa04

2016. január 24.

Kevés is elég belőle, ezért sokáig kitart. Szépen fed. Szeretem,újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

Kevés is elég belőle, ezért sokáig kitart. Szépen fed. Szeretem,újravevős.

Masnislány

2015. december 11.

Joy napok alkalmából szereztem be fél áron és teljesen megérte.
Sajnos eggyel sötétebbet sikerült megvennem(a 200-ast. 103-as árnyalatút elkaplodták).
Elég jó fedése is van, nem maszatolódik, elég tartós.
Szerintem ár-értek arányában tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Joy napok alkalmából szereztem be fél áron és teljesen megérte.
Elég jó fedése is van, nem maszatolódik, elég tartós.
Szerintem ár-értek arányában tökéletes.

nikolett1125

2015. december 9.

Akciósan vettem a napokban az egyik drogériába (1.850,-Ft). Annyira nem vagyok elájulva tőle. Fedése szerintem nem 100%-os.
Korrektorral jó lesz.
Elhasználom, de úgy gondolom nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Korrektorral jó lesz.
Elhasználom, de úgy gondolom nem lesz a kedvencem.

rencsubaba

2015. november 25.

Kb.5 ével ezelőtt használtam,egy másik Rimmel alapozó helyett választottam mert a másikat nem találtam sehol,ennek kicsit masvolt az árnyalata(világosabb)de nagyon tetszett és szerettem az illatát.Akkoriban még külső alapján választottam az alapozókat,nem a bőröm szerint ( kezdőként). A lényeg,nagyon jokis termék volt.a helyén maradt nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

lalaura

2015. november 25.

Ez az egyetlen olyan alapozó amiből eddig sikerült megtalálnom a tökéletes színt a bőrömhöz. Nagyon szeretem,szépen fed,nem kell belőle sokat felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

danna113

2015. november 10.

Amikor megvettem és először felkentem elszörnyedtem, ugyanis ragadt, az ecset szálait is összeragasztotta, emiatt csíkozódott, megült egyes helyeken, nem fedett eléggé. Meg is ijedtem rendesen, hogy most, hogyan használom el az egész üveget, de pár használat után belejöttem. A fedése nem tökéletes, de ez engem nem zavar mert egy erősebb korrektort használok mellé, és azzal párban nagyon jól megvannak. Primerrel szebb hatást érhet el az ember, de én azt nem használok minden nap alá. Kézzel vagy szivaccsal lehet szerintem a legszebben eldolgozni, nagyon jó érzés viselni. Nem nehéz, felfrissül tőle az arcbőröm, nem szárít és nagyon tartós, szerintem emiatt is nehéz eldolgozni. Amellett, hogy alapvetően nem mattít és nem szoktam tőle átfényesedni, amin é magam is meglepődtem, mert délutánra általában mattító papírokkal, meg zsepikkel mászkálok. Nem a legjobb alapozó, amit kapni lehet, nem is hiszem, hogy kedvenc lesz, de nem egy rossz darab, szerintem kombinált és száraz bőrre kifejezetten jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

LiiL

2015. október 28.

Ez bizony szerelem volt első látásra. Glamour napok termése, úgyhogy még olcsó is volt. Az illatát imádom (sokszor illat alapján döntök, megkörnyékeztem példának okáért egy Astor alapozót, valami borzalmas szaga volt.) a kenhetősége is jó, és szépen fed. Persze le kell púderezni hogy ne csillogjon, de én megvagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

bamy

2015. október 19.

nem tudom mit csinálhatok rosszul, de egyszerűen ez a legrosszabb alapozó amit valaha vettem.
Hihetetlenül ragad, foltosodik, ecsettel nem lehet felvinni (azóta se tudom kimosni az ecsetem) , sminkszivaccsal se megy, a ragadó érzést nem tudom eltünteni, és nagyon belül a pólusokba.
Pozitívumként említeném meg az illatát, és a tartósságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Pozitívumként említeném meg az illatát, és a tartósságát.

levianyu

2015. október 15.

Még csak 1 hete vettem Glamour napokon,eddig elégedett vagyok vele. Erős fedésre van szükségem,vitiligós vagyok. Jól takarja a foltjaimat. Érintésállónak nem mondanám,6-8 óra múlva igazítani kell. A T-vonalam alapvetően zsíros,de amióta ezt használom nem fényesedik ki. Vigyázni kell a felvitellel,hamar szárad. Nedves beauty blenderrel viszem fel,így nem lesz maszkos a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

esztii9612

2015. október 15.

Glamour-napok alkalmával szereztem be féláron. Elégedett vagyok vele, szép a fedése, tartós. Zsíros bőröm van, ezért 8-10 óra múlva azért már nem az igazi, de púderrel javítható. Az árnyalat is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.