Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

edesorsim711

2015. október 13.

kb fél éve használom ezt az alapozót, de imádom. zsíros bőröm van, nem szárít, kicsit felkenéskor ragacsosnak érzem de kb 3 perc száradás után azonnal megszűnik, de mindig rápúderezek. egyetlen dolgot nem kedvelek benne, hogy pumpás, és sok marad az aljában amit sehogysem tudok kipiszkálni. egyszóval, jól fed, nincs maszkhatás, nem ül bele a pórusokba, de most mégis másmilyen alapozót vettem. bevált egy ideig, de még kutatom a tökéleteset számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

robszinka10

2015. október 9.

Első használat után: IMÁDOM.
Végre egy olyan alapozó, amely nagyjából matt finish-el rendelkezik, (csak a T-vonalamat púdereztem be a tartósság kedvéért). És az amúgy is száraz bőrömet nem szárítja ki!! Nagyon szuper kis termék, viszont vehettem volna egyel sötétebbet is, mert a 103-as árnyalatban van meg, és kicsit világos nekem. Télre különben jó lesz, nem probléma, de nem is tudom miért ezt vettem meg (De ez nem a termék hibája)...
Ami nagyon szuper, az a fedése, én ugyanis szeretem a Full coverage (nagy/magas?!? fedésű) alapozókat. Sokkal már jártam úgy hogy ahol heges az arcom, egy két óra múlva előjönnek a hegeim, de ez tökéletesen tartott egy iskolás napon.
Imádom. Újra veszem, féláron meg pláne megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

Első használat után: IMÁDOM.
Imádom. Újra veszem, féláron meg pláne megérte

timka

2015. szeptember 19.

Kizárólag az itteni vélemények hatására vettem meg, mert már korábban befürödtem a márkával. De még milyen jó, hogy megvettem! Nem fényesedik ki, nem okoz mitesszert, sem pattanást. A fedése 6-7 órát bír, púderrel fixálva még többet. Régebben elgondolkodtam, hogy befektetnék egy Clinique alapozóba, mert anno ez márka hozta rendbe az arcom, de már elbizonytalanodtam, hogy kell-e az nekem, ha már megtaláltam a tökéletest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Pearl

2015. szeptember 9.

Kellett egy hosszan tartó alapozó, így a sok jó vélemény hatására, és mert eddig a rimmel termékekkel megvagyok elégedve, így vettem egy ilyen terméket is:) Azzal a kis smink tojáskával paskolom a bőrömbe és a végeredmény tökéletes, természetes fedés:) A legsötétebb árnyalatot vettem meg, sajna ha kézzel viszem fel, túl sötét lett, de így tojással szépen eloszlik a bőrömön:) Tartóssága is jó, bár 25 óráig sosem hordok sminket, max 12 óráig,de addig tökéletesen fent marad. Illata is nagyon fini:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

romdia

2015. augusztus 6.

Teljesen meg vagyok vele elégedve volt már rimmeles alapozóm és azzal is megvoltam elégedve:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

biankacohen

2015. július 7.

Közepes fedésű alapozó, az illatát imádom.Összességében nem rossz de van nála jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

maja54

2015. július 6.

25 órát azért nem bír ki, de így is elég tartósnak mondható. Ez a kedvenc alapozóm, jó a fedése, szépen el tudja fedni a bőrhibákat. Már egyet elhasználtam, és újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

Katulin

2015. június 14.

Az egyik kedvenc alapozóm, szépen fed és jól építhető, így nagyobb bőrhibákat is képes egész szépen elkendőzni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

blanchee

2015. június 12.

Szerintem a legjobb drogériás alapozók közé tartozik. Tényleg tartós és elég jó a fedése is, építhető, a színe is abszolút passzol a bőrömhöz. Az én zsíros bőrömön kicsit hamar kifényesedik, de ez mindennel így van, illetve szerintem nem érintésálló, de ár-érték arányban az egyik legjobb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Wandaaa

2015. június 5.

Kedven alapozóm már több éve. Fedése nekem tökéletes, nekem még úgy mond kicsit helyre is hozza a bőröm, egy pattanásos időszakban, egész nap simán bír mindent

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.