Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

piccem

2015. március 15.

1 hónap használat után jöttem áradozni :D a színe nekem tökéletes, végre nem vagyok sárga mint a répa. Extra zsíros bőröm van, de tényleg, ezzel az alapozóval gyorsan kell dolgozni, mert nagyon nagyon gyorsan szárad és tökéletes matt lesz. Átlátszó púderrel szoktam azért fixálni biztos ami biztos :D A héten 2 koleganőm is megkérdezte a munka végén, hogy áruljam már el milyen alapozót használok, mert ugyanúgy nézek ki, mint reggel amikor bejöttem :D Róluk meg eltűnik minden...Szóval egy szó mint száz : IMÁDOM :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Nicole88

2015. március 15.

Még csak pár hónapja használom, igaz alkalmanként, de az eddigi tapasztalatok alapján pozitív a véleményem róla. Szépen fed, a színe a téli bőrszínemhez tökéletes, nyáron meg tudom keverni sötétebb alapozókkal. Jól el lehet dolgozni, tartós, max. akkor kellene rájavítanom, ha este mennék valahova. Megszerettem, viszont az újravásárlástól még messze vagyok, addigra kiderül marad-e, vagy keresgélek tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Vicus

2015. március 14.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. A fedésénél még jobbra számítottam, de azért így sem rossz, bár azért kicsit maszkos hatást kelt, főleg, hogy ennyire matt. Az állaga sem tetszik, és olyan poros lesz az arcon. Nem lehet száraz bőrre se felkenni, se zsírosra, nagyon nehéz eltalálnom hogy most hidratáljak alá vagy ne, ha igen, akkor mennyit.. Nehéz eldolgozni szépen, a szám körül néha borzalmasan tud kinézni, meg a hajvonalnál. Elhasználom, de közel sem a kedvenc alapozóm.

Update: viki10 véleményét olvasva már szinte biztos vagyok benne, hogy ettől van tele az arcom mitesszerekkel... Összességében 5/1 csillag.

Update: Kár, hogy összeolvadt a régi tubusos az újfajta üveges verzióval, pedig a kettő egészen más, biztosan az összetevők is. Nem kellett volna a képcsere, na mindegy is. A fentiek a tubusosra vonatkoznak, amit évekkel ezelőtt használtam, a következő pedig az üvegesre.
Meglepődve tapasztaltam, hogy ehhez nem működik a RT ecsetem, nem lehet vele szépen eldolgozni, nem fed, és csíkos lesz. Ezért szivacsot használok hozzá, amivel sajnos elég pocsékolós, ráadásul nem is higiénikus. Így viszont nagyon szép fedést tudok elérni, és tény, hogy nem lesz tőle matt az arcom, de én az olyan alapozókat nem is szeretem. Ezzel már többen is megdicsérték az arcomat, hogy olyan szép, egészséges fénye van, élettel teli. Bár biztos a színe is hozzájárul, Rimmeléknél találom a legmegfelelőbb árnyalatokat. Pumpás kiszerelése praktikus, üvege minőségi hatást kelt. utazáshoz mondjuk nem szeretem, mert "nehéz" :D Alkalomadtán biztosan visszatérek hozzá, árban is korrekt, főleg akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Manciska

2015. március 3.

Nekem hatalmas csalódás. Rekordidő alatt átfényesedik, folyik le az arcomról az egész, hiába megy már az alapozó alá is mattító cucc. A fedésével egyébként meg lennék elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

feketegarbo

2015. február 18.

Krémes állagú, finom illatú, jó fedésű alapozó. Amikor felkenem, kicsit soknak tűnik, de kb. tíz perc után nagyon szépen hozzáidomul a bőrhöz. Abszolút elégedett vagyok vele, eddig talán a kedvenc alapozóm. A 103 True Ivory árnyalat van meg nekem is, ami a nyári színemhez biztosan világos lesz, de most télre tökéletes (akciósan vettem és utolsó darab volt, amikor kiárusították a tubusos verziót).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

pomme

2015. február 13.

Alkalmakra tök jó, erős és építhető fedésre van. Szemhéjra viszont ne kenjétek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

MrsCarter

2015. február 10.

Ez az alapozó, fantasztikus! Nekem nagyon nagy szükség van egy erős fedésű, de tartós alapozóra, ami ha lehet az arcomon marad, miközben ölelek valakit nem pedig az inggalléron.
Tartós, jól fed, előtte kipróbáltam az Esteé Lauder double wear, és teljesen ugyan az, de komolyan. csak jó sok ezres különbséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Lettike77

2015. február 1.

Eleinte nagyon szerettem,8 órát kibír.Mivel száraz a bőröm,elég hamar látszódtak a száraz részek.De akinek nincsenek bőrhibái,annak tökéletes lehet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

kerka

2015. január 30.

Szerettem először nagyon, de most mintha már nem szuperálna :( Csíkos, nem tudom eldolgozni, kiemeli a pórusokat, az elején tényleg nagyon jó volt, ezért nincs szívem lepontozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

pono

2015. január 22.

En ugy latom, ennel az alapozonal a segedeszkoz a kulcs:) Szivaccsal a borbe utogetve, kevesebbet hasznalva szebb a hatasa szerintem. Egyebkent a fedese nagyon jo, de kicsit gyorsan szarad, ugyhogy nem szabad elbambulni.. En egyedul amiatt nem hasznalom gyakran, hogy bar jo az arnyalata, de a tonusa viszonylag erosen rozsaszin, az en borszinemnek meg epphogy olyan sargas-olivas alapja van. Mar masok is irtak, hogy tul meleg/hideg a tonus, biztos vannak semlegesebb arnyalatok is, de nekem emiatt mar annyira eleve nem tud termeszetesnek hatni. Es hat az osszetevok, ajjaj.. a lenyeg, hogy nem rossz termek, de van ennel sokkal jobb hasonlo aron (pl. a Stay Matte, szerintem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.