Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 19.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

style74

2015. december 14.

Púderként használom 004 Light honey árnyalatban. Praktikus ez a tükrös megoldás, de elég gagyi műanyag hatású csomagolásban van. Azt ígéri hogy vízálló és érintésálló, nálam egyik sem, délutánra egyszerűen eltűnik az arcomról. Teljes áron nem éri meg, nagyon hamar elfogy ez a 7 g, szerencsére féláron sikerült hozzájutni, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

szegfumonika

2015. december 1.

Amikor megvettem a színétől én is féltem. Jobb lenne ha sötétebb árnyalatban is kapható lenne. Viszont nagyon kellemesen csalódtam,mert igazodik az arcom színéhez. Nem kelt poros hatást,pontosan ilyen púdert kerestem. A táskám tartalmának alap darabja. Napközben már eléggé kifényesedik a bőröm,pillanatok alatt üde arcbőrt lehet vele varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

monique001

2015. november 12.

Egyelőre csak 4 csillag, mert nem passzol a színe. Valamiért nem volt 2-es a boltban, csak 1-es és 3-as. Update-elek ha találok a bőrszínemhez illőt.. Egyébként nedves szivaccsal alapozóként használom, nem rossz, kicsit sok fogy belőle míg sikerül minden bőrhibát befednem vele. Jó a fedése egyébként. Az tetszik, hogy nincs benne káros összetevő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 12.

Encsikee

2015. november 11.

Abszolút kedvenc! Alapozóként még nem próbáltam, de púderként nagyon szuper. Szép matt marad a bőröm hosszú idő elteltével is, szépen fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Nyimuska

2015. november 7.

Csak púderként használom, nem alapozóként. Nagyon sokáig mattít és nem válik szét a zsírtól pár óra után, ami ritka nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

doradegyrmt

2015. október 31.

Glamour napok alkalmával ruháztam be rá, púdernek vettem. Egyenlőre jó szolgálatot tesz, de kicsit erős nekem, nagyon nagy nekem a fedése. De a színválasztéka nagyon jó, így a magamfajta hófehér lányoknak is kedvez. Alapozóként még nem mertem kipróbálni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Lolita

2015. október 29.

Már a negyediket használom belőle, ami azt hiszem, sokat elárul. :)
Elég jó a színválasztéka, és ez az első púder, amiből nem a legvilágosabbat használom, mégis passzol a bőrömhöz. Tartós, amikor egész nap ki vagyok sminkelve, max. egyszer kell korrigálnom rajta, szépen mattít. Egyedül talán az a problémám vele, hogy elég gyorsan fogy, de annyira szeretem, hogy ezt elnézem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Már a negyediket használom belőle, ami azt hiszem, sokat elárul. :)

KlaudiaZs

2015. október 10.

Alapozónak akartam használni a zsíros bőrömre nyáron, de szörnyen néz ki úgy. Vizes szivaccsal vittem fel, de először is hiába egyezik a színe a bőrömmel púderként, az alapozós módszerrel úgy néztem ki, mint aki belefejelt egy tál lisztbe, pedig a 004es light honey van meg. Ha sötétebb lenne, lehet jobb lenne, de a fedése se szép. Max púderként tudom elhasználni, és jó-jó, de a harmadannyiba kerülő púderem is bőven megteszi és ennek még a hatása is kevésbé természetes. Ráadásul mivel ezzel az alapozós módszerrel próbálkoztam kétszer, máris olyan sok fogyott belőle, hogy csak lestem. A Rimmel termékek és én valahogy nem illünk össze, sokadik csalódásom tőlük, egy jó termékkel találkoztam még csak.

Up: 2-ről 3 csillagra felpontozom, mert manapság púderként egész jó, a színe remekül kiegészíti a hasonlóan sárgás alapozóm, bár az én ízlésemnek kicsit túl mű módon mattít és nagyon porol. Legalább nem megy kárba, és így elhasználom, de nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Fioka

2015. október 3.

Szárazon szoktam használni BB krém fölé, így nagyon szép fedést biztosít a kettő együtt és mégsem maszk szerű. Ez egy tipikus táskában magamnál hordom darab, könnyen utána lehet vele igazítani ha kell. Tény, hogy praktikus a csomagolása, de én jobban örülnék neki ha akár a tükör hátrányára de több termék lenne a csomagban ez a 7g nagyon kevés. Úgyis mindjárt itt vannak a Glamour napok, féláron szerintem megéri, de teljes áron már annyira nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

miyukotkhsh

2015. szeptember 28.

Szuper !! nem szoktam púdert használni mert mindegyik kiült az arcomra, ráadásul alapvetően drágább kategóriájú termékeket használok(pl: chanel,shiseido), de ez messze lekőrözi az összeset.
001 light porcelain-t vettem, nem leszek tőle se sárga, sem olyan mint aki hintőport tett az arcára.
mattítja az alapozót, de természetes marad. a szivaccsal is szépen felvihető, de otthon púder ecsettel szoktam. nagyon selymes érzést ad,
( mattításra és fixálásra használom alapozó után, nem önmagába de jobb napokon ha szép a bőröm még az is működik)
biztos újra veszem !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

biztos újra veszem !

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol