Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 19.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tesa

2015. április 15.

Mivel tegnap vettem ezt a púdert, és teljesen be vagyok zsongva, ezért máris írok róla, de később lehet update lesz, hiszen már ma teljesen más véleményem van róla, mint tegnap volt. Akkor is írok róla. :D

Amikor hazaértem vele, rögtön alapozóként próbáltam ki. Benedvesítettem a szivacsot, jól kinyomkodtam belőle a felesleget. Mivel ilyen jellegű alapozóm még nem volt, ezért külön érdekelt, mi vár rám. Kicsit olyan érzés volt, mintha egy teljesen átlagos púdert vinnék fel vizesen. Nem volt valami jó érzés, és bár a végeredmény egyenletes és sima lett (nincs különösebb bőrproblémám, csak az egyenetlen bőrszín), de szörnyen rossz volt. Ahhoz képest, hogy vékonyan vittem fel elnehezített, mintha négy réteg púdert viseltem volna. Nem is csoda, hiszen nem marad alapozó jellege, púderre visszaszárad az arcon.
A bőröm vegyes, a T zónám borzasztó zsíros, míg mindenhol normál-száraz, hangulatától függ. Az alapozó e szerint viselkedett is. Míg a T zónámon jó érzés volt, addig mindenhol máshol húzódott alatta a bőr, rossz volt viselni, és olyan száraz részeket és bőrhibákat is kiemelt, amikről nem is tudtam. A T zónámon talán egy két óra múlva minimálisan kifénylett.
Nekem, mint alapozó nem vált be, de ezért nem jár mínusz pont, hiszen első soron egy jó púdert kerestem, nekem nem oszt, nem szoroz, hogy alapozóként is lehet használni, csak kíváncsiságból próbáltam ki.
Ma reggelre egyébként a legszárazabb pontjaimon, tehát az orrom környékén pici pattanások, pirosságok jöttek ki. Nem tudom ettől van-e, de nem lepődnék meg, gondolom a száraz bőr nem hálálta meg a dolgot.
Így én száraz bőrre semmiképp sem ajánlom, de mivel a homlokomon jó volt, ezért zsíros bőrűek szeretni fogják!

Púderként: Leginkább erre a célra kellett, mert megálmodtam, hogy egy jól fedő púder, és ha sietek, vagy épp szebb napja van a bőrömnek, akkor ez is elég. Valóban jól fed, nem sokkal gyengébb, mint alapozóként, és itt már nem is húzódik a bőr, de pár óra után azért a száraz részek itt is kifáradnak, míg a homlokom, még mindig imádja. Púderként szerintem nagyon jó.

Több, mint valószínű, hogy legfőbb feladata az lesz, hogy a táskámban tartsa a frontot, és nap közben púderezhessem a homlokom és az orrom vele. Mivel szárítja a bőröm, ezért máshova nem merem rendszeresem használni -tényleg csak végszükség esetén-, de nagyon nagyon örülök neki így is!

Plusz pont, hogy nagyon világos színekben is kaphatóak, az enyém a 002 Soft Beige, tökéletesen passzol. A hozzá járó szivacs nekem nem tetszett, átváltottam egy sima puffnira, a tükör viszont elég nagy, napközbeni smink ellenőrzéshez-frissítéshez bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

borntobe

2015. április 11.

OMG. Ennyi.
Valamiért a Rimmel, mint márka, elég távol áll tőlem, se a termékeik, se a marketingjük nem győztek meg eddig. Viszont a KM facebookján megláttam ezt, és még glamour+müller kupon is van rá ugye...megvettem. És hú. A legvilágosabb 001-et választottam, ez is elüt picit a vámpír fejemtől, de a nyári színemhez tökéletes lesz. A csomagolása nagyon tetszik a tükörrel, a szivacsa is nagyon jó, nem olyan büdös fajta gumis. Maga a termék nagyon finom állagú, BB krémmel használva alapozó fedést ad, és gyönyörű egységes, természetes matt. Este is vállalható a T zóna igazítása után, rohangálós napon tesztelve. Imááádom, új alapdarabom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

OMG. Ennyi.

CocoSunrise

2015. március 29.

Igazság szerint nem igazán vagyok oda a kőpúderekért, de kellett valami hordozhatót vennem, hogy valahogy felfrissíthessem a sminkem amikor úton vagyok. Rá esett a választásom, mert nem drága és remek véleményeket olvastam róla. Őszintén nagyon meglepett, a kőpúderekről minding a poros hatás arcon, a bőr kiszárítása jut eszembe, a nulla fedés, de ez majdnem olyan mintha folyékony alapozót használnék. Krémes, természetes hatású, nem szárít de nem is fénylik ki. Elkezdtem magában is használni néha alapozó nélkül is, ha nincs időm sminkelni mert tényleg van fedése és szépen kiegyenlíti a bőrt. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol