Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 19.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

MNNiko

2016. július 11.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg a terméket. Nekem is nagyon bevált, a 003-as árnyalatot választottam a világos bőrszínemhez. Nincs maszk hatás, nincs poros állag pedig nyáron önmagában használom a fénylés ellen. Fedése nálam semmi, de nem is fontos. Olyan, mintha egy átlátszó mattítás lenne az arcomon, talán egy nagyon enyhén egységesíti a bőröm. Viszont kellemes a nagy melegben is és fent marad 7-8 órán át. A fedése miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Lora

2016. július 11.

A kedvenc púderemmé lépett elő (a másik az Astor SkinMatch). Éppen a harmadikat végzem már ki belőle, mindig újraveszem. Elég reggel felvinnem, szépen kitart a nap végéig. Mindig ecsettel viszem fel, így sokkal természetesebb a végeredmény, csak egy kis korrektort szoktam tenni alá. Egyetlen negatívuma, hogy eléggé porol, de ezt megbocsátom neki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

beauty7

2016. július 4.

Imádom, eddig talán a kedvenc púderem :D Csak szárazon próbáltam mondjuk de így maximálisan bevált. Szépen mattit, tökéletesnek és viszonylag természetesnek kinéző bőr a végeredmény, semmi poros púderes hatás. És tényleg vízálló. Alig hittem el strandolás után, de ugyan úgy szépen az arcomon maradt, csak egy leheletnyit kopott meg. Kell alá korrektor a tökéletes fedéshez, de önmagában is fed azért. Jól bírja a strapát egész nap, szinte nem is kell belejavítani. Ráadásul tükör is van benne! Abszolút kedvenc lett :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

senskin

2016. június 26.

Kiváló púder. Eddig már millió félét kipróbáltam, és ár - érték arányban jó, de most akciósan nagyon megérte, mert leheletnyit teszek fel, nem vastagít és mattít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Macska'87

2016. június 22.

Nagyon praktikus kis táskába dobós cucc. Púderként azt kell, hogy mondjam tökéletes, jó a fedése szépen mattosít, igazi porcelánhatású lesz a végeredmény. Valóban kibír jópár órát és utána sem kell -végre- azon aggódni, hogy nem fénylik-e már túlságosan az arcom, illetőleg nem folyik-e már túlságosan az alapozó az arcomról (az jajj valami borzalom:))) mert ez azért nyáron hőségben sajnos benne van a pakliban. Szóval ettől -ezzel a kis púderrel- nem igazán kell tartani. Ami nem túl jó, hogy kevés talán 9g a mennyisége és azért van ára...plusz nedves szivaccsal alapozóként használva én nekem nem tetszik, mert úgy látom amit felvesz a szivacs annak a túlnyomó többsége benne is ragad és az arcra vajmi minimális mennyiséget lehet ezáltal felvinni és így nem jó a fedés, viszont a szivacskába meg ragad bele többszörösen a cucc és marad benne. Szóval ez nem gazdaságos így alapozóként sem mennyiségre sem minőségre. Ki is mostam a szivacskát és púderként marad használatban. de annak tökéletesnek ígérkezik. Alapozónak ezt én kevésnek találom - emiatt 4 csillagos, de minden más szuper vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

lilibeck

2016. június 21.

Tökéletes. Imádom használni, gyönyörűen mattít

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Tökéletes. Imádom használni, gyönyörűen mattít

Aeris

2016. június 11.

Kiváló púder! Sokfélét próbáltam már, de mindegyiknél az volt a helyzet, hogy nap végére az arcom zsírosodott és összehúzta az alapozót, ami bár nem feltűnő, de közelről nézve nem szép látvány. Egyedül ez vált be, nap végén is nagyon szép a bőröm! Sokkal finomabb szemcséjű, mint a púderek általában és van egy kis fedő hatása is, nem csak fixál, szóval nyáron magában is elég lehet bőrtökéletesítve a fényvédő fölé. És plusz pont, hogy árulják világos színben is (mármint ténylegesen világosban, a legtöbb világos színű termék általában jó 2 árnyalattal sötétebb a bőrömnél) Már a sokadikat használom, nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

kokuszbajusz

2016. június 9.

Imadom! Azt adta a mit vartam, az en nagyon olajos borom es a nyar nem tul jo baratok, folyton atfenylett az arcom, viszont ezzel a puderrel (en csak puderkent hasznalom ) 4 orat siman kibir igazitas nelkul is. Az eddig hasznalt puderekkel szemben 5* ot kap mivel lisztes hatasa sincs a boromnek miutan fixalok ezzel. Szamomra tokeletes, tuti ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

nfruzsi98

2016. május 18.

50%-os kuponnal vásároltam meg. Olyan púder kerestem, amiben van tükör és van hozzá kis szivacs, hogyha utazok ne kelljen még ecseteket is cipelnem.
Csomagolás: szerintem aranyos ez a kis fényes piros csomagolás. Sajnos az üzletekben csak olyat találtam, ami karcos, meg alapból könnyen összekarcolódik. Praktikus, hogy ilyen kis picike.
Árnyalat: Az én színem a 001 Light Procelain, ami tökéletes, mert a bb krémem picit sötét, így világosít rajta egy kicsit.
Szépen mattít, és egyáltalán nincs csúnya púder finishe.
A benne található tükör mérete tökéletes és a szivacs is könnyen használható. Nedvesen még nem használtam, de szárazon megvett kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Szépen mattít, és egyáltalán nincs csúnya púder finishe.

clara12

2016. május 17.

Én nagyon szeretem, nem okoz miteszert, kapható egészen világos árnyalatban is. Drága, de Glamour/Joy-napokon 50%-os kuponnal megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol