Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 19.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

timeakrst

2016. május 1.

Nagyon szeretem. Szép, egységes a fedése, igaz párszor azért korrigálni kell a nap folyamán. Én alapozó fölé használom fixáló púderként. Tetszik, hogy azért jobban fed, mint egy sima púder.Már kb. a 6.-at használom és mindig újravásárolom. Csak ajánlani tudom.Remélem soha nem szüntetik meg, mert nem tudok nélküle élni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

lareina

2016. április 9.

004-light honey:Évekig a max factor púderesek táborát gyarapítottam, de ez a kis csoda levett a lábamról. Alapozóként nem próbáltam de púdernek tökéletes. A színe abszolút stimmel a bőrömhöz, nem fénylik át maximum egy kis korrigálásra szorul nap közben. A csomagolás külön nagy kedvenc: nem törik, zárható a teteje(ellentétben a max factorral amit két kezemen nem tudom megszámolni hányszor törtem ripityára...) és a tükörért külön hálás vagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Nikike29

2016. április 5.

Általában nem használok alapozót, mert túl soknak érzem, elnehezíti az arcom, fulladozik a bőröm alatta, és eddig bármit próbáltam kifényesedik néhány óra elteltével... (erre mondjuk mondhatom azt, hogy még nem találtam meg az igazi alapozót, de megmondom őszintén már nem is keresem, sok volt a csalódás...) Ezt a púdert nedvesen szerettem volna használni, de nekem valamiért nem működik. Ha bevizezem a szivacsot, szinte alig vesz fel terméket, és egy nedves réteg keletkezik a felszínén, ami után kb használhatatlan. Púdernek viszont szeretem, szerencsére tökéletes színt találtam el, de egyébként jól is illeszkedik a bőr színéhez. Jól mattít, de nem természetellenes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

Fenolia

2016. március 14.

A 001 árnyalat tökéletesen illik a bőrömhöz , nagyon szépen el tudom oszlatni ecsettel és elég tartós is. Csak mint púder használom, alapozóként nem próbáltam és szerintem nem is fogom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Enjoy86

2016. március 10.

Azelőtt nem használtam "drágább" púdert, úgyhogy nincs összehasonlítási alapon ilyen termékkategóriában, de ezzel nagyon elégedett vagyok, most fogom harmadszor újravenni. Púderként használom ecsettel és szerintem nagyon szépen fed alapozó nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

rekag

2016. március 6.

Púderként használtam, de nekem nem igazán jött be, egyrészt nagyon poros hatású a bőrömön, másrészt foltosodik pár óra után sajnos. Valóban szépen mattít, de a tartóssága és a fedése miatt nem szeretem használni, ráadásul pár hét használat után gyulladt pattanásokat is okozott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

Meja

2016. február 10.

Az itteni pozitiv vélemények alapján vettem meg, és nagyon elégedett vagyok! Nedves szivaccsal alapozoként használa nagyon szépen elfedi a börhibákat, puderként használva sem kelt maszk hatást. Talán annyi negativumot lehet rola mondani, hogy tényleg gyorsan fogy, de engem ez igazábol annyira nem zavar, amig ilyen szép eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

vrgbtt

2016. február 4.

A 003 Silky Beige van meg, lassan egy hete használom, jelenleg elég nagy a szerelem. Régóta szerettem volna egy púdert, és azt hiszem jól döntöttem, amikor megvettem ezt. Én csak púderként használtam eddig, teljesen meg vagyok elégedve a tartósságával, fedésével, állagával és nekem nagyon tetszik a doboza is. Lehet, később update-elek ha változás van.. :-)

Update:
Május óta használom, és még mindig szeretem annak ellenére, hogy baromi gyorsan fogy és pár hét után kicsit érdekes illata kezd lenni még úgy is, hogy csak púderként használom, normális száraz helyen tartva. Nem tudom, hogy ezt tapasztalta-e már más is.
Ha lenne olyan púder, ami hasonlóan jó akkor tuti lepontoznám de jelenleg nekem ez a legjobb (a negatív dolgok ellenére is)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Update:

maruani

2016. február 3.

Púderként használom, illetve nedves szivaccsal pontszerűen korrektorként (nem szem alá, hanem halványodó sebhelyek, egyebek takarására). Szeretem, mert nem porzik, szép, természetes matt eredményt ad, és elég világos a legvilágosabb árnyalata (drogériás cuccoknál ritka). Egy csillagot csak azért vonok le belőle, mert szerintem nagyon kevés termék van a dobozban. Nyár elején vettem, és mostanra már nagyrészt elfogyott - a tükrös dobozka, amit sokan dicsértek mintha csak arra szolgálna, hogy elfedje milyen vékonyka kis kazetta rejti a púdert magát. Nem használom minden nap, és amikor használom, akkor se túl sokat - nem szoktam meg, hogy egy púder csak fél évet tartson. Ennek ellenére újra fogom venni, mert az árkategóriájában jobbal még nem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Audrey80

2016. január 30.

A 001-es színt vettem, ezen kívül a 003-as és 005-ös volt kapható, de ezek nagyon sötétek nekem. Csak púderként használtam. A tartóssága átlagos, a fedése púderhez képest nagyon jó, mégsem maszkhatású. A tükörnek örülök, bár kibírnám, ha tükör helyett kétszer ennyi púder lenne benne ezért az árért. Ha hosszú távon nem bántja a bőrömet, marad az öt csillag.
Update: sajnos egy hét után piros foltjaim lettek tőle, nem pattanás, hanem gyulladt felületek. Nem tudom másra fogni, úgyhogy hiába a szép INCI, egyszer-egyszer elő fogom venni, de napi szinten nem tudom használni.
Update2. Fél év után megint elővettem, hátha el tudom használni, de teli lettem apró pattanásokkal, szóval gondolkodom, hogy kuka legyen vagy mi, szerencsére már nem sok van benne, így nyugodtabban dobom ki, minthogy újabb ragyákat varázsoljak magamra. A színe tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol