Rimmel

Ár:   1797 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Roni, az összetevőket feltöltötte: erdei.juci, Módosítva: 2011. július 2.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Handy9404

2017. március 1.

Stresszesebb időszakokban körömrágós vagyok, amivel elég csúnyán legyengítem a körmeimet, viszont, ezzel a termékkel relatív rövid időn belül újra erőssé képesek válni, és meg tudom növeszteni a körmeimet, műkörmös hosszakat megalázó módon :D Nagyon szeretem, ajánlanám bárkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Redlips

2017. február 24.

Nagyon jó termék. Tényleg erősebbé teszi a körmöt. Az egyetlen ami használt, pedig drágább termékeket is próbáltam már. Persze csodára nem képes, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Amyle

2016. december 4.

Nagyon jól erősíti a körmöket, bőrre kerülve sem irritál. Rendszeres használata mellett sokkal sokkal erősebbek lettek a körmeim. Már a 2. üveget használom belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Wilhelmina25

2016. április 3.

Nagyon szeretem, a színes lakkok alá mindig ezt viszem fel. Elég erősek a körmeim, de ezt használva még kevésbé törik be, és a réteges törés teljesen megszűnt. A családban más is használja, akinek gyengék a körmei de ez erősített rajta, kevésbé törik be neki is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

emagdi

2015. augusztus 16.

Kenegetem, kenegetem, de a körmeim állapota se nem javult, se nem romlott :)
De egyébként alaplakknak teljesen jó, az ára is rendben van, szóval végül is érdemes megvenni, alaplakk úgyis kell valamilyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Kenegetem, kenegetem, de a körmeim állapota se nem javult, se nem romlott :)

Anettka

2014. július 23.

Hali! Szintén a műköröm által meggyötört körmeimre kentem, ahogy a leírásban van, rajta hagytam amíg el nem kezdett kopni, és újra megcsináltam. Szuper. Ilyen szép, egészséges kinézetű körmöm is rég volt már, szóval szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

clara12

2014. július 2.

A 2 hetes kúra végére jó erősek lettek a körmeim, pedig előtte a legkisebb ütődésre letörtek. De ha nem ezt kenem fel alaplakknak akkor ugyanolyan gyengék. Szeretem, mivel valóban jól teljesít, csak sajnálom hogy nem nyújt megoldást hosszabb távra.
(Alaplakknak is bevált)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

(Alaplakknak is bevált)

fruzsi94

2013. október 23.

Hát, nem is tudom.. Mindig használom és talán egy picit jobbak a körmeim, de nem látok drámai változást. Base coat-nak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

kinderino

2013. augusztus 21.

Imádom, teljesen rendbe tette a két naponta lakkozott ramaty körmeimet.
Rálakkozni viszont általában nem sikerül, mert valami miatt nem szárad keményre a lakk felette. Viszont nem is szabadna rálakkozni, mert nem azért van, úgyhogy ezt nem veszem negatív tulajdonságnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Imádom, teljesen rendbe tette a két naponta lakkozott ramaty körmeimet.

Kisu

2013. augusztus 20.

Elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban.Nagy reményekkel vettem meg még kb fél éve,hogy na majd ő rendbe hozza a lemezesen töredező körmeimet.Végigcsináltam a két hetes kúrát,de szinte semmi változást nem észleltem.Több réteg lakk alatt is látszott,hogy ugyanúgy nem okés a körmöm,meg se állította,semmit nem csinált vele.
Aztán 1-2 hónapja egy régebbi Avon lakk alaplakkon keresztül(...??!) befogta a körmeimet valami extrabrutál módon,úgyhogy azóta azt az alaplakkot erre cseréltem le,így viszont semmi bajuk a körmeimnek,erősek,szépek,nem törnek.Ha lenőtt a csúnya rész,majd megint megcsinálom a két hetes kúrát,hátha jobb hatása lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Tartósítószerek: Formaldehyde

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
MEK i