Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Ár: 1500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
ZsokaN

2017. november 30.

Hatalmas csalódás volt. A színe mű, mintha filccel festettem volna, nem tartós és könnyen elmaszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

goldeneyeliner

2017. november 18.

A kedvencem az illata, bárcsak minden rúzsomnak ilyen illata lenne. Gyönyörű, krémes, pigmentált formulája van, nem szárít, imádom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

aimee82

2017. október 9.

Jól fed és tartós, nem szárít, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Jól fed és tartós, nem szárít, nekem bevált.

breku

2017. október 3.

Nagyon szépen pigmentált (egy erős piros van nekem, a számát most sajnos nem tudom), az illata olyan, mint gyerekkorunkban ezek a meggyes/cseresznyés rúzsok voltak :) Kicsit elcsúszkált nekem, de szájceruza alappal lehet viselni, és kevesebb javítást igényel úgy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

nusysan

2017. június 19.

A Mauvement árnyalatot vettem, mikor behozták ide is, nagyon szép szín, sokszor előkerül. Szerintem kevésbé emeli ki a száraz részeket, mint a lasting finish és a kate moss vonal. Arra érdemes figyelni, hogy nagyon erős az illata, szerintem durvább mint a rimmel rúzsoknak szokott, ez lehet valakit zavarhat. Érdemes online swatchokat is nézni, vagy felkenni kézre és kimenni természetes fénybe, mert szájon világosabb, mint gondolnánk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 4.

Nem tudtam otthagyni árválkodni szegényeket, mert már akcióban voltak, féláron. De nem bántam meg, még akkor sem, ha ez sem az ésszerű döntések sorát szaporítja. Így a 110, 120 csodás árnyalatokkal lett a gyűjteményem és a lelkem is egy kicsit gazdagabb. Ami kiemelendő, hogy nem lerobbanthatatlanok, viszont szépen kopnak, vagyis inkább halványulnak. Az 5 csillag az ár-értékarányt is tükrözi, természetesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 4.

Petrence

2017. június 2.

Nem szárítja ki a számat, jól fed, szép színe van, tartósnak mondható. Tudom ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

kovacs.orsolya90

2017. május 22.

Eredetileg a Kate Moss kollekciót kezdtem gyűjteni,de valahogy megláttam ebből a 110es színt. Keveset használok rúzst és akkor sem ennyire élénk színeket,de ez hetekig a fejemben mocorgott,nem hagyott nyugodni,míg a legutóbbi kuponhétvégén végre beszereztem! A legtartósabb rúzsom,ami valaha volt,nem kenődik könnyen,finom az illata is. Ha nem ilyen drága lenne az én pénztárcámhoz,biztos begyűjtenék ebből is néhány színt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

gsara02

2017. május 17.

A 250-es árnyalatot vettem meg, amihez nagy reményeket fűztem. Mikor kipróbáltam a kezemen nagyon megtetszett a színe, viszont felkenve már egy rózsaszínesebb árnyalatot kaptam, ami eléggé meglepett. Ettől függetlenül a színe szép, bár szokatlan magamon. Nagyon krémes, kellemes illatú. Viszont a tartósságát tekintve elég gyenge. Ennyi pénzért elvárom, hogy legalább fél óráig fent maradjon a számon, úgy, hogy nem is iszok, nem is eszek. Ha elkezd kopni, akkor sem szép egyenletesen, hanem először a szám belső részén, kívül pedig hagy egy peremet, amit szintén nem értek. Ha ettem, vagy ittam volna a rúzsban megérteném, de így nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

googles

2017. május 10.

Nekem jonak tunik eddig. Legujabb szerzemenyeim egyike, a tobbi matt. Ez a ruzs nekem taplalonak tunik, nem szarit, nem maszkal. A Mauve over arnyalatot szereztem be es termeszetes fenynel joval vilagosabb, mint amire szamitottam. Ezert vonok egy pontot, csaloka a szin, sokkal visszafogottabb szajon. Lehet, hogy ez az arnyalat ilyen csak. Amugy kivalo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.