Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Ár: 1500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
shining

2017. április 18.

Ma vettem a Müller én ezt a csodát . Már vagy 5 órája az ajkamon van és még mindig gyönyörű 😍😍😍 az igazat megvallva magamtól meg se vettem volna mert most a folyékony ruzsokra vagyok rá kattanva de 1099ft ért vétek lett volna ott hagyni.A színe mesés nekem egy gyönyörű nude árnyalat van a 700 as. Szép matt az ajkamon ,kiválóan hidratal ,nem szárít , tartós.Tenyleg ez egy gyönyörű mindennapi viseletre alkalmas rúzs.😃😃 Már imádom😘 meg a teljes árat is megéri és venni is fogok belőle még az tuti akciósan meg pláne. Meg a villamoson is megkérdezte tőlem valaki , hogy milyen rúzst használok mert nagyon szép😳Szóval vegyétek lányok ha akartok egy klassz rúzst magatoknak. 💓

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Reni39946

2017. február 26.

Az 500-as Take the Stage árnyalatot kaptam ajándékba, sok egyéb Rimmel termékkel egyetemben. Annyira nem az én színem, de nagyon meglepődtem, mennyie tetszik ahogy áll (pedig magamnak tuti nem vettem volna ilyen színt és mégis...) Erősen pigmentált, kellemes érzés felkenve, és egész sokáig bírja az ajkaimon. Összességében egész jó kis rúzsnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Bebek

2017. február 19.

Lehet, h gáz, de spórolni akartam a rúzson, ezért amik vannak, Essence és Miss Sporty-k. A Miss S. egy piros rúzs, amit ritkán hordok, az Essence matt matt matt-jára kattantam rá, a 2-es, 3-as vannak meg. Szép a színük, de egy orrfújás vagy 2 falat kaja, 1 korty ital és le is koptak.
DM-ben nézelődtem és rávettem magam, hogy beruházzak egy ilyen Rimmelre.
És nem bántam meg, sőőőt. Először féltem, mi lesz, ha kidobok az ablakon 2600 Ft-ot.
De a 600 Ft-os Essence és ez ég és föld!!!!
Tök h.lye voltam eddig... Megéri 4-5-szörös áron megvenni egy normális rúzst.
Ezzel nem kell aggódnom, h egy orrfújás után a 80%-a a zsepin köt ki, pedig nem nyomom a számra, csak hozzáér. Gyönyörűséges színe van, ami szépen kopik és nagyon tartós.
Mindenképpen veszek még Rimmelt, simán megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

DM-ben nézelődtem és rávettem magam, hogy beruházzak egy ilyen Rimmelre.
De a 600 Ft-os Essence és ez ég és föld!!!!
Tök h.lye voltam eddig... Megéri 4-5-szörös áron megvenni egy normális rúzst.
Mindenképpen veszek még Rimmelt, simán megéri az árát!

Blackxentric

2017. január 9.

Már régóta nézegettem őket, de úgy voltam vele, hogy ennyit nem akarok adni érte, főleg, hogy van elég rúzsom. A múltkor a Müllerben le volt árazva 1200 Ft-ra és megvettem a Listen up! árnyalatát. Gyönyörű a színe és könnyű felvinni. Tartóssága meglepett. Három óra elteltével belenéztem a tükörbe és teljesen ugyanolyan volt, mint mikor felkentem. Csodálatos a színe, illata is jó. Lehet beszerzek még több árnyalatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

ChristmasJ

2016. december 12.

Hétvégén vettem meg a 250-es Mave Over új árnyalatot a Rossmannban 25% dekor kedvezmény napon 1779 Ft-ért. Az ára egy kicsit borsos nekem, de nagyon szép mályvás színt kaptam. Még a párom is megjegyezte milyen jól áll. Felkenve nagyon krémes, selymes érzést nyújt, szerintem nem árt mellé ceruzát használni. Tartóssága jó. Nekem kicsit szárítja az ajkam.De így is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

szybylla

2016. november 30.

Ez valami nagyon fura élmény volt számomra:) egy szép erős 300as pirosas cikláment vettem meg... gyönyörű színe van felkenve :) először picit féltem, mivel nagyon krémes az állaga, és már más termékkel befürödtem emiatt, de ezzel nem, amint kiértem az utcára megszáradt... ezen meglepődtem kicsit mert azt hittem csúszkálni fog de nem. nagyon szépen fennmaradt. Zsíros ebéd után kicsit igazítottam rajta és ugyanúgy tündököl. 1 apróság, mindenképp ildomos használni kontúr ceruzát, mert a kis redőkbe hajlamos kimászni a száj szélére. Összessegében nagyon is ajánlom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Agnes3518

2016. november 13.

Még a nyáron vettem őket. Egyből hármat is (120, 600, 510). Gyönyörű mind! Nagyon kellemes viselet, nem kell vastagon felvinni, hogy legyen valami szín a számon. Éppen csak hozzá kell velük érni. Az illatuk valami hihetetlen :) és nagyon tartósak is! Kár, hogy vannak szinek amik itthon nem kaphatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Madison27

2016. november 10.

A 300-as Listen up! árnyalat van meg, egy igazán csajos, nagyon pink szín. Kellemes az illata, tartós, nem szárítja az ajkakat. Könnyen beszerezhető, és teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

domcsii97

2016. november 4.

Imádom! Tartós, könnyen kenhető, nem halvány, matt. Nagyon jó az illata is. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

kaira

2016. november 1.

Megvettem az itteni vélemények alapján....én egy piros árnyalatra ruháztam be, az illata nagyon jó, könnyen felkenhető és a színe brutál jó...DE...nekem iszonyatosan kellemetlen a viselete,ragacsos érzetet kelt és nekem sajnos szárítja a szám...tartósnak tartós,de ugyanakkor nagyon sok rúzs jön le ha épp eszem...sajnos a kukában landolt mert ez a ragacsos érzet engem nagyon irritál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.