Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Ár: 1500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
v2026

2016. október 13.

A Glamour napokon vettem meg az 510-es árnyalatot. Még nem volt szerencsém Rimmel rúzshoz, így gondoltam veszek egyet, mert ugye rúzsból sosem elég. Mikor először felkentem, teljesen elámultam. Hihetetlen krémes és ragyogó. Számomra bónusz, hogy az illata iszonyat jó, finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

svekits

2016. október 13.

Nekem az 510-es Best of the Best árnyalat van meg. Először mikor felkentem, kicsit aggódtam, mert elég krémes és fényes volt, és féltem, hogy emiatt esetleg könnyen kopik, szétcsúszik a számon, vagy ilyesmi. Viszont szerencsére egyáltalán nincs ilyenről szó, jó tartós rúzs, nagyon pigmentált, elég egy rétegben felvinni. Nekem túlélt egy szószos burrito ebédet is, bár nyilván kopott picit, de abszolút vállalható volt. Nem szárít egyáltalán és kényelmes viselni, szájceruzát érdemes használni mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

candus

2016. október 12.

Hölgyeim, ez a rúzs BAZIJÓ! Túlélt banánevést, ivást, gnocchis-tejfölös-zöldséges ebédet a számon. A 600-as árnyalatra ruháztam be ma -hónapok óta ilyen árnyalatot kerestem megfizethető kategóriában-, és teljes imádat van. Teljes áron is megéri, de kuponnal igazi ajándék! Vigyétek!!!444!

Beszereztem közben a 300-as árnyalatot is, és még mindig nagyon kedvelem. Furcsa, mert nem matt, de valahogy mégis szépen megtapad az ajkakon (egy tipp: felkenés után nyitott szájjal hagyni kell száradni). Hamburgeres ebédet nem él túl, belül lekopik, de egy villás étkezést plusz ivást simán. Még mindig szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

perlita14

2016. október 10.

Most vettem a Glamour-napok alkalmával a Peachy Beachy árnyalatot, mert már régóta szerettem volna egy narancssárga színű rúzst. Egyszer csalódtam idáig egy rimmeles rúzsomban, azóta kicsit alábbhagyott a lelkesedésem, de ez olyan, mint azok, amik megszerettették velem a márkát. Szépséges árnyalat, krémes, jól kenhető, sokáig fenn marad, ha nem nyúlunk hozzá. Tehát minden, amit ebben a kategóriában elvárok. Mellesleg jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

normeixx

2016. szeptember 17.

Tökéletesen fed, nem szárít és tartós! Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Tökéletesen fed, nem szárít és tartós! Az illata is nagyon jó.

Bambino97

2016. augusztus 23.

A 600-as Peachy-Beachy árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, ami egy korallos barackos, igazi tavaszi/nyári szín. Hihetetlenül pigmentált, nem szárít a tartóssága is meglepő. Evés, ivás nélkül hosszú órákat is kibír az ajkakon. Bár én használok alá ceruzát. Egyetlen kis apró hibája van, ami engem személy szerint nem zavar, hogy nem igazán lehet egyenletesen felkenni. Én ilyenkor rá szoktam harapni egy zsepire, ami leszedi a felesleget.Ilyenkor az eredmény egy tökéletesen eloszló félmatt Csoda. És amit még nem említettem, hogy az illata is nagyon kellemes, kissé gyümölcsös. Biztosan ki fogok próbálni még más árnyalatokban is. Engem megnyert magának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

AcsAgnes

2016. augusztus 22.

Első "igazi" rúzsom :) A Best Of The Best árnyalat mellett döntöttem, imádom a színét! Könnyű használni, nagyon jó az állaga, elképesztően pigmentált. Nekem tartósnak bizonyult, bár egész napra még nem hagytam magamon. Ha eszek/iszok kopik, de nagyon sokáig fennmarad, hosszabb megpróbáltatás után is szépen mutat, egyenletesen kopik. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Csevi96

2016. augusztus 4.

Ajándékba kaptam 3 árnyalatot is barátnőktől, tartós és szépen pigmentált, lehetne még több árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

csibike100

(!)
2016. július 19.

Nekem az 500-as Revolution Red van meg, ez egy intenzív piros árnyalat. Nagy jól pigmentált, nem szárítja az ajkakat és nagyon jó az illata. A tartóssága is viszonylag jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Cintia04

2016. július 10.

Nekem nagyon bejön és tartós is.:) összehasonlítva más rúzsokkal ára is egész baráti és tartóssága is nagyon jó, szerintem ő a legtartósabb a Rimmel családból.:) persze nem kell azt várni tőle, hogy reggeltől estig ehetünk, ihatunk vele de tény, hogy sokáig fent marad, ápol, nem szárad ki az ajkam, nem ragad de mégis krémes és könnyen felvihető. Árát tekintve mindenképpen megéri. Nagyon szeretem és még venni fogok még pár árnyalatban ebből a márkából. A kinézete ezzel a feketével nagyon elegáns, szép, Rimmel-ék hangsúlyt fektettek a kinézetre is emiatt még inkább tetszik. Bejövős. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.