Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Ár: 1500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ariel001

2016. július 6.

Peachy beachy árnyalatot szereztem be én is, igazi nyári élénk, korallos szín. A tartósságáról azért nem tudok nyilatkozni, mert utcára én még nem tudtam vele menni, katasztrófa a rúzs. Mászkál-de nagyon durván, beleül a puha, full aláhidratált szám ráncaiba, és ahogy összeérintem az ajkaim vhogy összeáll, maszatolódik, kenődik, még ceruzára kenve is, így mindig indulás előtt még letöröltem. Nagy csalódás, a márka többi rúzsát, a Kate Moss kollekciót és a Lasting finish rúzsokat is szeretem pedig, de ez nagyon nem. Hozzáteszem én hadilábon állok a rúzsokkal tartósság szempontjából, és sok más rúzs ami a véleményeket olvasva másoknak nagyon bejönnek és tartósak,szépen mutatnak, nálam nem, szóval lehet velem van a baj, pedig mindenféle praktikát igyekszek kipróbálni, de ez akkor sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

kacsulinko

2016. július 4.

A 600-as peachy-beachy árnyalatot vettem meg, mint itt sokan mások. A színe gyönyörű, igazi nyárias élénk szín. Tény, hogy csúszkálósabb, krémesebb, de én a kánikulában nem is igazán tudom elviselni az extra matt, 20 órán át fennmaradó rúzsokat. A pigmentáltsága nagyon jó és a kicsit mászkálós állagához képest tartós is. Új nyári kedvenc :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

barbixd

(!)
2016. június 20.

Én "pink a punch" színben kaptam tesztelésre. Szerintem nagyon jó rúzs, erős színe van, olyan igazi Barbie pinknek mondanám. Jó állaga van, nagyon jó az illata, csomagolás minimalista de én amúgyis ezt kedvelem. :) Nem mondanám, hogy áttörés a hidratáltság terén, de ennek ellenére is elég jó. Nekem ez a szín 1 rétegben is szép, de többet szoktam rákenni mert imádom ha vibráló a szín. 4-5 órát bírt, úgy, hogy közbe ettem-ittam, utána kezdett kopni. Biztos, hogy újra veszem majd és más színt is kiszeretnék próbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Szancs96

2016. június 6.

Legjobb rúzsom, nagyon-nagyon tartós, alig lehet leszedni, pedig jó minőségű a sminkeltávolítóm is, csak ajánlani tudom, gyönyörűek a színei is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

alcyone

2016. június 3.

Nagyon nehéz helyzetben voltam, rengeteg időt eltébláboltam a boltban, mire kiválasztottam, melyiket szeretném hazavinni magammal. Végül a 600-as és a 120-as árnyalat jött velem. A 600-as Peachy Beachy talán kicsit túl barackos nekem, de a megfelelő öltözékkel, kiegészítőkkel korrigálható a színvilága, de ettől függetlenül a 120-as árnyalat jobban tetszik. Ugyanakkor vigyázni kell vele, mert könnyen mászik, nagyon krémes (ami előny és hátrány is egyben), valamint durván pigmentált, nagyon kevés is elég belőle, hogy szép hatást kölcsönözzön az ajkaknak. De ettől függetlenül szerelem, az illata csodálatos - nem tudom beazonosítani, hogy milyen virágra emlékeztet, de nagyon szuper - a színek pedig szemet gyönyörködtetőek. Bár kicsit drágállottam az árát, de a Rimmelben eddig még nem csalódtam nagyot és fájt volna a szívem, ha ezeket a gyönyörű színeket ott kellett volna hagynom. Így "egye fene, egyszer belefér" alapon megvettem őket. Nem bántam meg. Feldobják a napomat - még egy szürke, esős hétköznapon is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

nyafatka

2016. május 26.

600- as peachy- beachy árnyalat igazán különleges szín, jól hidratál, illata kellemes, egészen sokáig fent marad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Erina

2016. május 24.

Minden oké ezzel a rúzzsal. nekem az 510-es árnyalat van meg, egyszer rákaptam a vörös rúzsokra :) Még kicsit hidratál is, pigmentált, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

bdori

2016. május 23.

Joy napokon vettem a Peachy Beachy árnyalatot. Én annyira nem vagyok vele megelégedve :( Nagyon mászkál, szárít, és annyira nem is tartós. Még próbálgatom, de nem lettem szerelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

szandrea99

2016. május 15.

Imádom.. Egyszeruen fantasztikus. Pigmentaltsag allag.. Minden oké vele

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Imádom.. Egyszeruen fantasztikus. Pigmentaltsag allag.. Minden oké vele

guppi666

2016. május 12.

Talán egy nude színűt kipróbálok még, mert nem olyan rossz. 500-revolution red van meg, ami gyönyörű klasszikus vörös. Egy réteg valóban elég belőle mert hihetetlen pigmentált, nagyon krémes, már-már túl krémes is. Szigorúan kötelező kontúrral megfékezni mert nagyon mászkál és hát ilyen színnél nagyon feltűnő. Az ivást egész jól bírja, viszont evés után valóban csak egy vékony konturvonal marad csak. Azért szeretnék egy kevésbé feltűnő színt, mert nem szívesen pepecselek a vörös folytonos újrakenésével, amit ugye tükör nélkül nem is lehet, míg egy nude feldobása nem jelent problémát. tartóssága kb 2 óra ha csak iszom. Az illata finom, nem is tudom hogy pontozzam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.