Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Ár: 1500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
OAA

2016. május 11.

Nagyon jó kis rúzs! A DM-ben Glamour-napokkor vettem körömlakkal együtt a 600-as Peachy-Beachy árnyalatot. Elég élénk, intenzív színű, tökéletesen megy a legtöbb tavaszi/nyári szettemhez. Fincsi illatú, viszonylag tartós, ez most a kedvencem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

AnnaN

2016. május 2.

Imádom majdnem az összes Kate féle Rimmel rúzst, de ezt a néhány darabot leszámítva nem használok ajakravaló terméket a márkától. A sors azonban úgy hozta, hogy kaptam ajándékba egy The Only One rúzst, és úgy beleszerettem, hogy vásároltam még egyet.
Mindkét színt imádom, drogériás szinten kiemelkedően jók. Ugyan matt finis párti vagyok, ez a kicsit fényesebb textúra is közel került a szivemhez. Ugyan nem olyan fix és tartós, mint egy matt rúzs, a kis tökéletlenségei egyáltalán nem zavaróak. Tartós, egyenletesen kopik, szépen pigmentált, bár kicsit maszálódik krémessége miatt.
Egyébként a hot pink Listen Up, illetve a Barbie rózsaszín Pink Me Love Me árnyálatot szereztem be, mindkettő jól kihasználható, komfortos viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Babimami

2016. május 1.

510-Best of the best árnyalatot vettem a Glamour kuponnal. Korábban soha nem volt még vörös rúzsom, mindig olyan közönségesnek éreztem magam piros szájjal. De ez az árnyalat meggyőzött arról, hogy hogy nagyon is jól áll, csak a bőrszínhezz illő árnyalatot kellett megtalálom. És akkor erről a rúzsról- nagyon pigmentált, elég egyszer áthúzni a számon , tartós, kb. 4 órán át fenn maradt, közben szívószállal ittam, minimálisan kopott. Evést már nem bírta jól, a szám belsejéből eltűnt, csak egy kontúr maradt belőle a számon. Ekkor átmentem rajta egy kis ajakápolóval, halványan ugyan, de még így is láthatóan ( és vállalhatóan) színezett. Összegezve a tapasztalataimat, tökéletesen elégedett vagyok vele, gondolkodom más árnyalat vásárlásán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 1.

julcs

2016. április 30.

A Pink me love me van meg, nagyon szép babarózsaszín. Elég erősen pigmentáltak az ajkaim, ezért nehezen szoktam olyan világos rúzst találni, amivel nem kell százszor átmennem a számon, hogy rendesen befogja. Elsőre ez a rúzs is csak enyhébb színt ad, de már az is nagyon jól néz ki, két-három rétegben pedig tökéletesen fed, nekem a száraz részeket se emeli ki. Erősen gondolkodom még más színek beszerzésén is... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 30.

nicolebunny

2016. április 22.

Uh, nagyon bejön ez a rúzs! DM-ben Glamour kuponnal körömlakkal együtt vettem a Pink me love me árnyalatot. Tetszik a tubusa, jó a színjelző csík is rajta. Finom krémes ezáltal könnyű kikenni vele a számat, viszont én azt vettem észre, hogy beszívja az ajkam, és nem mászkál el. Körülbelül 2-3 órát bír ki rajtam bagózással-ivással. Ez már szerintem teljesítmény!! Az illata csodás *-* Nem szárít egyáltalán. Ha találnék még ilyen "elsőlátásraszerelem" árnyalatot, nem haboznék és megvenném. Drogériás rúzsok közt kiemelkedő :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Vanília

2016. április 15.

Féláron vettem meg (még ajándék körömlakkot is adtak hozzá a DM-ben), szóval nem volt nagy beruházás megszerezni és így bőven megérte az árát. Csinos a kiszerelés, nagyon tetszik a 100-as "pink me love me" árnyalat (rajtam egész semleges, nem feltűnő rózsás szín) és kellemesen krémes az állaga. Az illata ugyan kicsit intenzív, de nem zavaró. A tartóssága közepes, három-négy órát bír, még úgy is, hogy sok vizet iszom (és a többi rúzs ettől elég gyorsan eltűnik rólam). Egy gondom van vele, és ezért a csillaglevonás, sajnos szárít: szinte óraműpontossággal három óra elteltével elkezd cserepesedni a szám. Nem vészes, helyrehozható kis ápolással, de azért ez nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

Cassie25

2016. április 12.

Hála a jó égnek kipróbáltam mielőtt megvettem volna, mert számomra ez a rúzs 1000 forintot sem ér meg, nem hogy 2200-t. A színek szépek, de számomra ez a formula túl krémes. Felkened és csúszik-mászik mindenhova. Persze, lehet mondani, hogy használjon hozzá az ember ceruzát, de én spec nem szeretem a ceruzát, időm sincs rá. Én azt szeretem, ha egy rúzst felteszek az ott van és el van magának. Ja és tartósságra is nagyon gyenguska szegénykém.............

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Estheer

2016. április 12.

Úgy érzem a tavasz nagy kedvence lesz! Imádom az állagát, az illatát és nem mellesleg a pigmentáltságát. Az ajkaimat egyáltalán nem szárítja és sokáig bírja. Még Glamour napokon szereztem be a 600-as "Peachy-Beachy" árnyalatot és egyszerűen...imádom!:) Szeretnék még több színt beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

csill87

2016. április 12.

Nagyon örülök ennek a rúzsnak, komolyan a Rimmel az utóbbi időben a kedvenc drogériás márkám! (Ott vannak a szuper Oh my gloss szájfényeik, a Rita Ora körömlakkok, ezekért mind odavagyok – bár a korrektoruk még sajnos mindig pocsék, hiába próbálgatom)
Kuponnal féláron egy ilyen rúzs ajándék. Nekem a 100-as árnyalat van meg, ami a legvilágosabb, rózsaszín szín. Nem volt még rózsaszín rúzsom, és miután egy Maxfactor rúzsnak hála kiderült, hogy jól áll a piros, gondoltam egyszer élünk, hátha jól áll a rózsaszín is. Még ismerkedünk amúgy, annyira nem rossz…. :D
Na de a rúzsról: nagyon könnyen siklik az ajkakon, olyan kis puha a textúrája, de közben eléggé pigmentált is. Drogériás rúzsok között szerintem kiemelkedő a minősége! Úgy vettem észre, hogy nem szárítja az ajkakat. Persze érződik rajta, hogy nem egy Mac, de a maga kategóriájában nagyon-nagyon kiemelkedő termék. Egyébként az illata engem valamilyen virágra emlékeztet, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy milyen is lehet. Sajnos be kell szereznem hozzá majd egy szájkontúr ceruzát, mert hajlamos picit csúszkálni, de annyira nem vészes. Félek, hogy fogok még venni belőle más árnyalatot is, az utóbbi időben annyira elkapott a rúzsmánia, ezt pedig nagyon jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

CupcakeQueen

2016. április 9.

Eddig a kedvenc rimmel rúzsaim a kate moss kollekció matt rúzsai voltak, de most beszereztem ebből a peachy beachy árnyalatot, úúú hát szavakat nem találok mennyire gyönyörű ez a szín :D teljesen vidám hangulatot teremt, de óvatosan kell felkenni, mert tényleg csúnya ha a szájvonalon kívülre kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.