Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Ár: 1500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Lindsay24

2016. április 9.

Ma vettem meg a Peachy-Beachy árnyalatot, a színe egyszerűen csodás. Felkenés után kb 2-3 órát bírta újrafelvitel előtt, nálam ez kifejezetten tartósnak számít, mert más rúzsok 1-1,5 órát szoktak bírni. A hidratáló hatása is jó, puhák lettek az ajkaim tőle. Az egyetlen negatívum, hogy nekem kifejezetten nehéz volt pontosan felvinni, és befogja a bőrt a száj mellett, szóval biztos, hogy ecsettel kell majd használom, ha el akarom kerülni a "pörköltszaft" hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

hnikolett

2016. április 8.

Ma vettem meg a 600-as arnyalatot, elegedett vagyok vele:) 1x probaltam, nagyon kremes, finom a texturaja, kellemes viselni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

gicsa

2016. április 7.

A mai napon vásároltam meg, és egyszer használtam eddig összesen. 600- as peachy- beachy árnyalatban szereztem be. Nagyon tetszett a szín, élénk tavaszi- nyári hatású. Nagyon krémes a textúra, és intenzív a szín. Nem könnyű felkenni, mert ha kifutok a szám vonalán, könnyen befogja az ajkaim környékét. Ajánlanám szájkontúrceruzával használni. Elég tartósnak bizonyult nálam. Evés után is fennmaradt, de az intenzitása némiképp csökkent. A szín sajnos nekem nem áll túl jól, ezért nem lesz a kedvencem. Másokon azonban tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

pinkypanka

2016. március 18.

A Peachy Beachy árnyalattal rendelkezem. Hááát mikor otthon kipróbáltam nagyon meglepődtem, sokkal erőteljesebb korallosabb-narancssárgásabb színe van, mint amilyennek látszik. Először nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e, de most már imádom és örülök neki, hogy így alakult mert magamtól biztos nem vettem volna ilyen élénk színű rúzst. :D Nagyon jó illata van és kellemes viselni, nem szárította ki a számat (bár aláhidratáltam). Nekem elég jól bírja tartósság szempontjából, az élénkségéből kopik pár óra alatt de szín marad a számon továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

2016. március 18.

Látom, elég szélsőségesek a vélemények. DM-ben JOker-kuponnal 1500-ért vettem egy gyönyörű rózsás-barackos-korallos (?) árnyalatot, 600 Peachy Beachy, tényleg valami gyönyörűséges szín, nem nagyon találkoztam hasonlóval, ahogy Kodi is írta, hiánypótló, valószínűleg ha nincs ez a szín akkor nem is vettem volna ilyen rúzst, mert már nem nagyon szeretek low-end rúzsokkal kísérletezni, mivel az esetek 95%-ában csalódás a vége, de mostanában pont az ehhez hasonló színekre vagyok rákattanva, úgyhogy megvettem. Egy használat után írok most, úgyhogy valószínűleg lesz még update. Elsőre azt kell mondjam, hogy jó rúzs ennyi pénzért. Jól pigmentált, közepesen krémes, jól fed. Kontúr nélkül is abszolút pontosan tudtam vele rúzsozni, később sem vettem volna észre, hogy csúszkálna a szín. Fél 9-kor kentem fel, amikor fél 1-kor mentem ki a mosdóba csak középen volt kissé megkopva, pedig elég vékony, rúzsgyilkos szám van így a beszédtől is kopni szoktak róla rendesen a rúzsok, és elég sokat beszéltem a délelőtt folyamán. Mindenféle alap nélkül, a tokból kentem fel, le fogom tesztelni MAC Prep+Prime Lip-pel két rétegben felvive (esetleg ecsettel), úgy eleve tartósabb minden rúzs. De azt hiszem ezért az árért ez az önmagában nyújtott teljesítmény sem rossz. Öt pontot nem adok, mert azt a MAC és az EL Envy rúzsok érdemelték csak ki eddig nálam. De a low-end rúzsok közt jó minőségűnek gondolom, és hát tényleg, a színek <3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

kklaram

2016. március 1.

A 100-as Pink Me Love me árnyalatot kaptam meg tesztelésre még decemberben és egészen idáig nem nagyon nyúltam hozzá. Ennek több oka is volt, egyrészt, amikor rögtön a számra alkalmaztam, akkor egyszerűen viselhetetlen volt. Az egyenletes fedés közelében sem volt, hamar elkenődött, mint egy buli utáni barbie baba....
Nagyon kellemes az állaga, ezért inkább már ajakápolóra hasonlít, nyilván éppen ezért nehezebb is felvinni. Próbálkoztam ecsettel is elérni a kívánt hatást de sajnos így sem vált a kedvencemé, nem volt elég intenzív a szín.
A 4 csillagos hatást végül az Essence 12-es Wish me a rose szájceruzával érte el. Először is besatíroztam a ceruzával az ajkaim és utána 1 rétegben vittem fel rá a rúzst. Így maga a tökély, visszafogott,kifejezettem mindennapi viselethez tavasszal.
Az ételt/italt mérsékelten bírja, csak mint jobb minőségű drogériás rúzsok .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Az ételt/italt mérsékelten bírja, csak mint jobb minőségű drogériás rúzsok .

annama

2016. február 23.

Tegnap olyan szép tavaszi nap volt, hogy kedvet kaptam egy élénk, feltünő rúzsra, és a pink a punch-ra esett a választásom, bár nem szoktam ilyen erős szineket hordani... Örülök, hogy megvettem, sok elismerő pillantást kaptam érte a villamoson ma reggel, de volt, aki meg is dicsérte. Ami a tartósságot, hidratáltságot, stb. illeti, ennyi pénzért teljesen elégedett vagyok vele, ráadásul az illata is nagyon kellemes. Amikor csak egyszerűen, a tubusból felkentem (hidratálás után) a számra, elég csomós lett az eredmény, ezért összedörzsöltem az ajkaimat, hogy jól eloszlassam a festéket, és rászorítottam egy paprzsebkendőt, ami felveszi a fölösleget. Így kapott a szám színe egy szép, egyenletes alapot. Ezután ecsettel meghúztam a kontúrt és az ujjbegyemmel, tapicskoló mozdulatokkal vittem még föl még egy kevés rúzst. Így tökéletes lett, és közel 4 órát fenn maradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

orybea

2016. február 11.

Konkrétan azonnal le is jön. Hogy lelőjem a poént. Egyáltalán nem tartós. Ám ha úgy értették, hogy miután lejött, még akkor is ott marad egy kicsit maga a szín nyoma emlékeztetőül, csak pont félig-meddig, a száj peremén, akkor lehet igazuk, de nem ezt a hatást értelmezném tartósságnak. Ettől eltekintve selymes, balzsam-szerű érzés viselni, valóban élénk a színe, csakhogy egyben csúszkál is a szájon, könnyen kifut, stb. (300-as, Listen up! árnyalat van meg.) Csalódás – a Rimmel Kate Moss rúzs után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Drus11

2016. február 7.

Én két árnyalatot szereztem be, a Pink me love me valamint You're all mine formájában. Teljesen elégedett vagyok velük, mint általában a Rimmel rúzsokkal. Tartós, kellemes viselet, szépen kopik, csodás színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Kodi

2016. február 5.

Szögezzük le: nagyon szépek a színek, hihetetlenül élénkek, a 600-as árnyalat hiánypótló rózsaszínes-barack árnyalat a piacon. Maga a rúzs, hogy is mondjam, nem annyira szépen kenhető, furcsán tapadós érzés viselni, azon se lepődnék meg, ha hosszútávon szárítana. Hidratáló érzést nem tapasztalok. A csomagolás mutatós, dizájnos, menetközben mégis kiderül, hogy gagyi. Végülis a "zsönöszökvá" a színek révén meg van benne, új videójában Lisa Eldridge is ajánlja, szóval most szinte mindenütt bevezető áron van, érdemes próbát tenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.