Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Ár: 1500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
bullrot

2015. december 26.

Csodálkozok, hogy ilyen jó véleményeket látok. Számomra ez egy kukába való rúzs. Ezzel akar a Rimmel "revolúciót" indítani? Még a vakbelem is röhög :D
4 dolgot ígér, amelyek közül /szerintem/ csak 1-et teljesít, ami az erőteljes szín. Nézzük a többit:
Kezdeném a kényelmes viselettel, én konkrét utáltam az érzést, amikor a számon volt. Továbbá hidratálás, háát nem tudom hogy lehet, de az enyém az végképp nem hidratált, nem mondom, hogy szárít, de nem is hidratál. A legjobbat hagytam utoljára, ami az állítólagos egész napos tartás, ez még viccnek is rossz...
Hogy dobhat a Rimmel piacra ilyen ***t, akarom mondani rossz terméket, hiszen a többi rúzsuk olyan jó, számomra a Kate rúzsok csodálatosak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

harmonia93

2015. november 12.

Én is a pirosat teszteltem. Szerintem nagyon kellemes érzés, és pigmentált, gyönyörű a színe. Viszont rajtam egyáltalán nem tartós sajnos, ezért nem használom gyakran a tesztelés óta :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

pmarcsi

2015. november 12.

Én egy piros árnyalatú verziót kaptam tesztelésre, és nagyon örülök neki! Magamtól tuti nem választottam volna ezt a színt, de így, hogy megkaptam, természetesen kipróbáltam, és nagyon-nagyon tetszik. Kellemes viselet, abszolút nem zavar, hogy rajtam van. Egész tartós, bár egyáltalán nem csókálló, vagy ilyesmi, de azért egész jó . Hidratál, amikor viselem. Engem meggyőzött! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Ella

2015. október 22.

Múlt hét óta tesztelem a 100 Pink Me Love Me árnyalatot. Külföldi bloggerektől megtudtam, hogy ez a legvilágosabb szín, mint a neve is mutatja, rózsaszín. A reklámban azt mondták, már egy rétegben nagyon szép, erőteljes színt ad. Hát nekem nem. 2-3-ban igen. Akkor rikító világos rózsaszín lesz, bár lehet, hogy csak azért, mert a sötét ősz típustól nagyon elüt ez a színvilág. Na nem panaszkodom, nem mindennap kerül be az ember lánya tesztelőnek. :)) Evés-ivás nélkül 3 rétegben nekem 4-5 órát bír ki, utána elkezd kopni és megül az ajakredőkben, de szépen visszaépíthető. Az illata jó, a csomagolása szuper és a rúzs nem okoz irritációt. Viselése kellemes, bár egy idő után ragacsos, mint egy tartós szájfény, de nem olyan zavaró mértékben. Az elején még hidratáltnak érezem az ajkaimat, de a vége felé már nem, amikor kopik. Viszont nem szárít! Próbáltam elvonatkoztatni a színétől (nehezen ment), de sikerült: nálam ez egy négyes rúzs. Ha kapható lesz, akkor valószínűleg kipróbálom egy másik árnyalatban is és akkor update-elek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.