Rimmel

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 15.

Kiszerelés:   1,4 g

Puha szemöldökceruza, mellyel precíziós pontossággal lehet rajzolni, satírozni a szemöldököt. A ceruzához egy kis kefe is tartozik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Massacre

2018. április 14.

Black brown árnyalatban használom, alapból nagyon sötét barna szemöldököm van. A szín teljesen jó, sötét de mégsem olyan mintha fekete szemceruzát kentem volna rá. Nekem nagyon sokáig elég, az állaga remek, nem kemény de nem is túl puha hogy maszatos legyen. Biztos hogy továbbra is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Pudlipollipotty

2018. április 8.

Tartós, tökéletes szín, nem kopik ki a szemöldököm amíg rajzolgatom, mert valóban van színe. Nem viszketek tőle és hála neki majdnem visszanőtt a szemöldököm ott ahol tönkretettem tinédzserként a sok tépéssel. 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

andi1216

2018. január 12.

A Hazel árnyalatot használom. Vöröses a hajam és a szemöldököm is, szóval ez a barnás vöröses színű szemceruza egyszerűen tökéletes. Tényleg nem kenődik el, nem kopik, nekem a kis kefe is bevált a kupakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

anniiee

2017. december 22.

Imádom. Évek óta ő felel a szemöldökömért. Tartós, árbarát, nem maszatol, nyáron nem izzadja le az ember mert hard pencil. Van benne valami ami nem jó a bőrnek, mert amikor először megvettem csípett. Aztán megszokta a bőröm, és szerencsére elmúlt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Katka0716

2017. november 26.

Már sokadjára vettem újra. Nagyon szépen, könnyen lehet vele dolgozni, mikor ki van hegyezve. A dark brown árnyalatát használom, nekem nem vörösödik ki, nem is kísérletezek mással. Mindig kupon napokon veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Evaaaa

2017. október 31.

tökéletes a színe, könnyen kenhető, ugyanakkor elég tartós is. csak ilyet veszek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

lillcso95

2017. október 19.

Nagyoooon szeretem. Nem tépi ki a kis szőröket, az állaga félkemény. Először a "Hazel" (asszem ez a neve) színt vettem meg, annak sajna eléggé vöröses volt az alaptónusa, ami elég viccesen nézett ki a szőkésbarna hajammal. A "Light Brown" (ismételten asszem ez a neve) viszont bevált. Könnyen hegyezhető, egész nap fenn marad, én imádom. A kis kefe a kupakján egy vicc mondjuk, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Lizinka

2017. október 13.

Nagyon tartós, jó terméknek tartom. Ami a hátránya, (sötét barna szín esetén) hogy pár óra után megváltozik a színe kivörösödik kissé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Katalin17

2017. október 9.

Csak ezt használom a szemöldökömre. Tökéletes, természetes hatást lehet elérni vele, nagyon sokáig elég :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

MadKat

2017. szeptember 28.

Körülbelül 12 éve vettem meg először, még Angliában (akkor ott éltem), és azóta is ezt használom. Nagy örömömre itthon is lehet kapni, remélem még fogják is gyártani, változatlan minőségben vagy 50 évig. :P
A Dark Brown árnyalata nekem tökéletes. Mióta erre rátaláltam, magam formázom és színezem (ezzel) a szemöldököm, és sokkal természetesebb, lágyabb.. meg persze olcsóbb is, mint kozmetikushoz járni havonta. :) Sokan megdícsérik, és kérdezik, hogy hogyan csinálom.
Nélkülözhetetlen a piperetéskámból, természetesen jár az öt csillag.. sőt, többet is adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate