Rimmel

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 15.

Kiszerelés:   1,4 g

Puha szemöldökceruza, mellyel precíziós pontossággal lehet rajzolni, satírozni a szemöldököt. A ceruzához egy kis kefe is tartozik.

pigglypig

2017. augusztus 7.

Picit valóban vöröses, ez igaz, jól írják az előttem szólóak. Nekem vörösesbarna a hajam, tehát telitalálat, de tiszta barna hajúakon lehet, hogy viccesen mutathat :) Szerintem vagy 3 éve megvan, csak alkalmakra használok szemöldökceruzát, arra pont jó ez. Hegyezésnél volt, hogy nagyon furán hegyeződött ki, tudjátok, mikor csak a kröülötte lévő fás részt vékonyítja a hegyezőt, magát a színt nem, de ez lehet, hogy a hegyezőm hibája volt, megoldottam késsel :D Jól pigmentált, nem kell vele sokat tökölni, pont nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

lilitakacs

2017. július 18.

Borzalom. Sietve vettem meg, mert a jól bevált szemöldök ceruzámért rohantam be a dm-be, de sajnos nem volt belőle, így esett erre a választásom. A "Hazel" árnyalatot választottam. Amikor megnéztem a kupak színét és a ceruza hegyét egy nagyon szép hideg barna színt láttam, ami pontosan passzolt volna a szemöldököm színéhez, majd amikor először kipróbáltam nevetséges vörös szemöldököket kaptam.. De nem csak ez a probléma.. Nehezen fog és darabos a felvitelnél. Soha többet nem veszek ilyet és a meglévőt se használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

blankasara

2017. június 5.

Az árával, a pigmentáltságával, állagával és kezelhetőségével semmi bajom, sőt, nagyon könnyű vele kitölteni a lyukakat és az ívet is szépen meg lehet húzni. Ami nem tetszik, az egyrészt a színe, ami számomra vöröses beütésű - lehet megpróbálkozom majd az eggyel világosabb színnel -, illetve a keféje, ami szúr és így lehetetlen küldetés tökéletesen beállítani a szálakat. Nem hiszem, hogy újraveszem, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

pkcsi

2017. május 14.

A hazel arnyalatot vettem meg. Nagyon jó krémes, emiatt élet épp hogy hozza érinteni hogy halványan fogjon. Nincs vöröses beütése, ami nálam a legfontosabb. Elégedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

balankaa01

2017. március 4.

004 black brown
Az Essence helyett kerestem valamit, és a helyi drogériában az eladó ezt ajánlotta. Kicsit drágállottam, de egye fene.
Nagyon puha a hegye, pont emiatt eleinte mindig túl sötétre sikeredett a szemöldököm, de belejöttem a halvány rajzolásba.
Amúgy csak kitöltésre használom, a napot kibírja fixáló nélkül is.
A színe nagyon jól passzol.
A kis fésülő kefe sörtéi elég kemények, feltételezem, hogy idővel felpuhulna, de nem igazán használom, szóval ezt sosem tudom meg. 😅
Elégedett vagyok, remélem, 1-2 évet kibír majd. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

004 black brown
Amúgy csak kitöltésre használom, a napot kibírja fixáló nélkül is.
A színe nagyon jól passzol.
Elégedett vagyok, remélem, 1-2 évet kibír majd. 😃

csiibe

2017. február 21.

Imadom!!! Nagyon jo kis puha ceruza irto konnyu vele dolgozni,es a kis kefejevel gyonyoruen tudok satorozni is. En szoktam ra rakni fixalo zselet es igy az egesznapot kibirja igazitas nelkul meg egy izzaszto edzest is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

eperkonzerv

2017. február 15.

Nagyon-nagyon régen, talán első szemöldökceruzaként vagy 10 éve megvettem a Hazel árnyalatot. Akkor nagyon szerettem, pár hónapja eszembe jutott, hogy ez valamikor jó volt és újravettem. De miért?! Valahogy túl waxos, alig fog, ha meg igen, akkor ilyen kis csomókban összegyűlik és írtó ronda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Reni39946

2017. február 3.

Nagyon régóta megvan már a 002-es Hazel árnyalat és mindig olyan se veled, se nélküled kapcsolatban voltunk. Néha tetszik, néha meg, ahogy most is, kevésbé szeretem. Könnyen és szépen lehet vele dolgozni, jó a pigmentáltsága, ilyen szempontból nincs is bajom vele, ezért nem dobtam eddig se ki. Lehetne tartósabb, de rajtam egészen sokáig bírja. Valamiért a színe nem tetszik mostanában. Lehet, majd egyszer újraveszem egy másik árnyalatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Bunnie

2017. január 29.

Elég sok szemöldökceruzát kipróbáltam már, eddig ez vált be a legjobban. A szőkés-barna hajamhoz tökéletesen illik a 002 Hazel árnyalat, természetes hatású. Könnyen lehet vele dolgozni, jól fog, az állaga sem túl kemény, hanem kényelmesen puha, viszont nem kenődik el egyhamar. Előtte csavarósom volt, féltem hogy csak nyűg lesz a hegyezés, de már nem is értem miért gondoltam ezt, mert könnyen lehet hegyezni, egyáltalán nincs vele gond. :) Megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Ttimii

2017. január 24.

A legjobb szemöldökceruza, amit valaha vettem! Astorral próbálkoztam még, de az a közelébe se ért ennek, főleg a színe miatt. Nekem elég sötét szemdölökceruza kell de nem fekete, barnából meg sosem találtam elég sötétet, de a Rimmel Black brown árnyalata nagyon el van találva! Megy neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate