Rimmel

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 15.

Kiszerelés:   1,4 g

Puha szemöldökceruza, mellyel precíziós pontossággal lehet rajzolni, satírozni a szemöldököt. A ceruzához egy kis kefe is tartozik.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dorika78

2016. december 25.

Nyár elején vettem meg, akkor még úgy ahogy elviseltem, de most nagyon lehúzom ezt a terméket.
Először is, a színe nekem túl barna, hiába vettem meg a legsötétebb árnyalatot.
Azt ígérik, hogy puha a ceruza, erre pedig olyan kemény, hogy majdnem beletört a szemöldökömbe :DD
Aztán, egyáltalán nem tartós. Elég 3 óra és már a fél szemöldököm el is tűnt.
A legrosszabb pedig... a mennyisége. Nem viccelek, 2 (!) hét alatt elfogyott. Amikor elkezdtem hegyezni, sorozatban tört ki a hegye. Borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

Először is, a színe nekem túl barna, hiába vettem meg a legsötétebb árnyalatot.
Aztán, egyáltalán nem tartós. Elég 3 óra és már a fél szemöldököm el is tűnt.

Vlauraa3

2016. december 1.

Nekem ő a mindenkori favorit!:) A black brown árnyalatút használom, és tökéletesen illik a szemöldököm színéhez. Szerintem nagyon jó az állaga, nagyon pigmentált is, és nagyon természetes lesz a végeredmény és nekem egész nap bírja. Az negatívum, hogy nagyon gyorsan fogy és hamar el lehet faragni, viszont ha az ember vigyáz rá akkor nem vészes. Már többször újravettem, mindig kell lennie itthon, nélküle nem teljes a sminkem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Kremcica

2016. október 9.

Imádom! Világos színűt kerestem, mert természetes szőke vagyok. Ez már önmagában kihívás volt. A por állagú készítményekkel nem tudok szépen dolgozni és nem is tartósak így mindenképpen ceruzát kerestem. Szerencsére rátaláltam erre és azóta hűséges társam. Hegyezéssel nincs gond, felvinni könnyű, a kefécskéje is jó hogy rajta van és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

nusmanna

2016. október 8.

Nagyon elégedett vagyok vele! Sok-sok szemöldökcerúzát próbáltam már, mert nagyon világos a szemöldököm, ennek nagyon szép természetes színe van. Örülök, hogy "rátaláltam".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Agnes3518

2016. szeptember 8.

Akciósan vettem nemrég a black brown árnyalatát. Megtetszett a színe. Jó, de a szemöldökszettel azért szebbet lehet festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

viviennoo

2016. augusztus 12.

Én már harmadszorra vásároltam meg, mert nem volt a rossmannban, amit szerettem volna és sürgősen kellett éppen szemöldökceruza... Csak azt mindig elfelejtettem, hogy nem lehet kihegyezni... Nem tudom, hogy ez csak nálam probléma-e, de több hegyezővel próbáltam, először azt hittem, hogy a ceruzában tört el, de majd a következő biztos jó lesz...Hát nem, a 3.-al is ugyanaz a problémám...Hegyezem és törik ki szinte az egész "bele" a ceruzának :/ A színével és a tartósságával sem voltam/vagyok megelégedve...Sminkfixáló nélkül pár óra és elkenődik...Főleg nyáron :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Audrey80

2016. július 21.

Nem rossz, tetszik a kis kefe hozzá, de nem az igazi, van a sötétbarnában egy kis vöröses hatás, szóval óvatosan kell rajzolgatni vele, inkább csak odalehelek egy kis színt óvatosan a szemöldökre, kitöltésre a vörösség miatt nem alkalmas. Még keresem az igazi sötétbarnát. Tartósnak tartós, nem mászik el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

style74

2016. június 22.

Végre rátaláltam erre a szemöldökceruzára! Korábban az Essence és Astor hasonló termékeit próbáltam de ez a legjobb. Gyönyörű természetes hatást lehet vele elérni, a színe tökéletesen passzol hozzám, tartós és nem maszatolódik. Nagyon lassan fogy, de újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Reni07

2016. június 22.

Imádom és kész! Szép a színe, tartós, és nem kenődik! Elötte az Essence ceruzáját használtam, azt hittem az a legjobb, de nem. Drágább ugyan, de
sokkal szebb a színe, és könnyebb vele "dolgozni"!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

sokkal szebb a színe, és könnyebb vele "dolgozni"!

szilvia.bano

2016. június 7.

Azért vettem meg ezt a ceruzát (dark brown árnyalatban), mert az Essence szemöldökceruza, amit használok minden drogériában akciós volt, ennek következményeként teljesen kifogyott (nem tudom egy ilyen olcsó terméket miért kell leárazni, ráadásul egyszerre mindenhol). Mivel ilyenkor a drogériákban hetekig nem pótolják a hiányt, kénytelen voltam nézni valamit helyette, legalább addig, míg újra nem tudom venni. Ennek a szemöldökceruzának a színe jó, könnyen siklik, a használata kényelmes, de a tartósságával nem vagyok megelégedve. 2-4 óra után már alaposabban rendbe kell hozni a szemöldököm, mert eléggé kopik. Most meguntam, melegebb is van már, így mivel kb. az egyharmada maradt meg, kidobtam, és újravettem az Essence-t. Feleennyibe kerül (bár ez nem elsődleges szempont, mert egy szemöldökceruza sokáig tart, tehát ezen az áron még megérné), és sokkal tartósabb. Az sem jó, ha egy ilyen ceruza túlságosan száraz és kemény, de az se ha a krémes állag miatt ennyire kopik. Ráadásul éppen hogy száraz, vízhiányos s bőröm. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate