Rimmel

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 15.

Kiszerelés:   1,4 g

Puha szemöldökceruza, mellyel precíziós pontossággal lehet rajzolni, satírozni a szemöldököt. A ceruzához egy kis kefe is tartozik.

greti27

2016. május 14.

Nem kedvelem a szemöldökceruzákat, a porokkal meg a színezett zselékkel sokkal jobban kijöttem, de mikor vissza lett sötétítve a hajam, minden túl világos lett. Nem is értem, minden márkánál világos/középbarna van, aztán fekete. Mivel ez az egyedüli, ami használható, a Black Brown árnyalatban, muszáj volt megszeretnem, többször is újravettem, és maradok nála.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Hencida04

2016. május 10.

Tartós, jó az állaga, nem kenődik. Szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Tartós, jó az állaga, nem kenődik. Szerintem tökéletes.

Mentacska

2016. április 6.

Egy barátnőmtől kaptam. Tartós, kibírja a napot, ha akarom sötét, ha akarom természetes. Egyszerű felvinni, teljesen megéri. Ráadásul a barna árnyalata valami ritka szép!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

anna990

2016. április 5.

Pár hónapja találtam rá, az árához képest teljesen jó. Nem olvad le rólam, ottmarad a helyén, stb. Elég gyakran hegyezem, akkor lehet vele szépen dolgozni, ha tűéles. Ameddig nem találok olyat, ami picit keményebb, addig maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

igarel

2016. március 1.

Szép színe van, könnyű vele dolgozni és estig a helyén marad a szemöldököm :) Nagyon szeretem, szerintem az ára is kedvező, 1000Ft alatt van és nekem tökéletes a black brown árnyalat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Piedra

2016. január 6.

Nem volt az olcsóbbikból, amit venni szoktam, árban még ez volt számomra elfogadható. a színe tetszett, könnyű használni. Elhiszem, hogy Rimmel, de én maradok az olcsóbbaknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Ginus

2015. november 25.

Szép árnyalatai vannak, tartós, természetes színű, jól kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Szép árnyalatai vannak, tartós, természetes színű, jól kenhető.

Csipy1994

2015. november 24.

Hosszú ideig kerestem a tökéletes szemöldökceruzát. Nem nagyon találtam, pedig csak egy kritériumom volt, a színe. Valahogy minden barna túl rozsdás, inkább vöröses volt nekem, míg ki nem próbáltam ennek a black brown árnyalatát.
Először megijedtem, mert hihetetlen tempóban kezdett el fogyni, így gyorsan vettem még egyett... Nos ennek két hónapja és azóta is az elsőt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Nita26

2015. november 15.

Kicsit könnyen maszatolódik, de egyébként természetes a színe, jól lehet vele dolgozni, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

m.szandi91

2015. augusztus 10.

Tényleg nem túl tartós, viszont ha akciós megéri megvenni. 1 csillagot a tartósság miatt, még 1 csillagot a keféje miatt vonok le, mert sajnos irtó kemény és szabályosan radírozza a bőröm :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate