Rimmel

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 15.

Kiszerelés:   1,4 g

Puha szemöldökceruza, mellyel precíziós pontossággal lehet rajzolni, satírozni a szemöldököt. A ceruzához egy kis kefe is tartozik.

vvcs

2014. április 2.

Leárazva vettem meg és nagyon kíváncsi voltam, hogy nálam ez, hogy fog működni. A sok jó hozzászólás ellenére, nekem nem vált be sajnos, bár jól kenhető ,de az én szőke szemöldökömhöz a legvilágosabb árnyalata is nagyon sárga lett.:|

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2014. március 21.

Tényleg nagyon jó ez a termék, viszont az is igaz, hogy a legvilágosabb árnyalat is nagyon sötét egy szőke hajú, világos bőrű nőnek. :( Viszont ha ennyire minden szupi benne, akkor már nem tudtak arra csak egy picit oda figyelni, hogy mi is tudjuk használni??? :'( Ez nagyon bánt, egyébként 5 csillagot kapna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Dius24

2014. március 21.

A legjobb ceruza amit használtam tartós nem kenődik el semmilyen körülmények között is még nyáron sem a nagy forróságban és az nagyon kedvelem csak ezt fogom használni!!!
Megéri az árát !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Megéri az árát !!!

Heli

2013. december 14.

Sajnos elég ritka és hiányos a szemöldököm, így az alap sminkemhez tartozik a szemöldökceruza. Kipróbáltam szerintem az itthon létező összes márkát, úgyhogy bátran mondhatom, hogy ő az igazi. Tartós, nem kenődik, nem kopik, könnyű használni, a 004-es árnyalat tökéletesen passzol. Használat előtt pár percre be szoktam rakni a fagyasztóba, sokkal jobban lehet dolgozni vele, szebb az eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

annies

2013. november 17.

5szor vettem ujra mert csak ebbol van az a szin ami passzol hozzam,megvettem elkezdtem hegyezni,a feleig kellett hegyezni mindig torott volt benne a hegy pedig nagyon vigyaztam ra....tartossaga tokeletes, ara is meg a szine is...csak a hegyevel van a baj:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 17.

Odrienn

2013. november 9.

Szeretem,mert sokáig elég és jó árban van.Szép erőteljese vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Keesia

2013. október 4.

Szépen teszi a dolgát, de csak ott tartós igazán, ahol van felette szőrzet is. Ahol a korrekció miatt "kilóg" ott azért könnyen lekopik, és ha véletlen hozzáér az ember, akkor kenődik. Nálam végül is jól működik, el fogom használni, de az Essence szemöldökformázó púderét jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Fannalin

2013. szeptember 21.

egyszerű és nagyszerű, a keféje egy kicsit kemény, de eddig a legjobb amit találtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

liza2010

2013. július 8.

Barnát használom. Jól lehet vele dolgozni és elég tartósnak bizonyul, nyáron sem kenődik.
Viszont a keféje használhatatlan: hosszú és kemény a sörtéje, még jó hogy volt otthon egy régi másikról.
Ár szempontjából a minőségének megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

Ár szempontjából a minőségének megfelelő.

Kati04

2013. június 21.

Tartós, szépen lehet vele rajzolgatni a szemöldököt :), természetes hatást is el lehet vele érni. Elég kemény az állaga, nem olvad, viszont nekem mindig képződik rajta egy fura réteg, amitől nem fog, de le szoktam rajzolni róla és akkor újra jól fog a színe, szóval nem jelent problémát, csak fura. Jó sokáig elég, lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate