Rimmel

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 15.

Kiszerelés:   1,4 g

Puha szemöldökceruza, mellyel precíziós pontossággal lehet rajzolni, satírozni a szemöldököt. A ceruzához egy kis kefe is tartozik.

feketetea

2013. május 4.

Még az elmúlt évezredek egyikében volt ajándékként egy tinimagazinhoz, de mivel évekig ültem rajta, gondolván, hogy nekem erre nincs szükségem, még mindig megvan. Csakhogy, fél éve elkezdtem használni, és bizony rájöttem, mennyire imádom! :D Bár inkább különleges/kivételes alkalmakkor kerül fel, sosem csalódok benne. Tartós, és még mindig flottul színez, semmi gond vele, hiába, hogy az egyik legöregebb sminkszerem jelenleg a szekrényben.
Nem fogok új ceruzát keresni a szemöldökömre, ha egyszer elfogy, az biztos. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Nem fogok új ceruzát keresni a szemöldökömre, ha egyszer elfogy, az biztos. :)

svivko

2013. április 3.

Rendkívül pigmentált, nagyon tetszetős színskála (mogyoró-, és sötétebb barna szín is megtalálható,ami a kategóriájában ritka). Könnyű vele dolgozni, szépen el lehet satírozni, bár a keféje keményebb fajta, akit ez zavar egy mezei fülpucival is szépen lehet használni. Gyönyörűen tapad rajta a szemhéjpúder (ha valaki - mint én- tuti biztosra akar menni szemöldök ügyben), és tartós! Szeretem. :)Rossmannban most Rimmel hét van btw. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

HoneyBeige

2013. március 26.

Az egyik legjobb drogériás szemöldökformázó!
A 3 db ceruzát vásárolom újra, mivel tartós, jól pigmentált,
ugyanakkor könnyen ki lehet vele tölteni a réseket a szálak között.
A kefés részénél találunk jobbat is, de csak a magasabb 3000 e Ft feletti kategóriában!
Ár érték arányban nagyon jól funkcionál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Az egyik legjobb drogériás szemöldökformázó!
A 3 db ceruzát vásárolom újra, mivel tartós, jól pigmentált,
ugyanakkor könnyen ki lehet vele tölteni a réseket a szálak között.
Ár érték arányban nagyon jól funkcionál!

Fubuki

2013. január 28.

Nem folyik el nap végére,természetes hatást kelt,szépen lehet vele dolgozni.Tökéletes :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Vikita24

2013. január 22.

Én is imádom, amióta az eszemet tudom ezt használom szemceruzának is. A keménysége kiváló, nem csomósodik a szemöldökön, természetes hatást kelt, és a színárnyalatok szuperek. Többször kaptam ajándékba mindenféle szemöldökceruzát, de semmi nem veheti fel ezzel a versenyt! Viszonylag olcsó, tartós, jó sokáig kitart - ritkán kell hegyezni! Abszolút csillagos ötös:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Lina14

2013. január 12.

nagyon jó, tartós, szép színnel, valóban csodaszer :) szerintetek van belőle vöröses árnyalat? most váltottam hajszínt, és maradnék a bevált márkánál, ha lenne belőle :D
update: mégis marad :) ez a szín is illik a szemöldökömhöz(001-es dark brown) ha keveset viszek föl, nagyon passzentos :D imádom, tuti újraveszem :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

csodaorszag.inwonderland

2012. december 21.

A minden napos csodaszer. Még évekkel ezelőtt szépen elbántam az egyik szemöldökömmel ami aztán semmi pénzért nem akar szépen visszanőni . Próbáltam már ilyen olyan szemöldök port meg ceruzát hát nap végére rosszabbul néztem ki az elkenödött szemöldökömmel mintha nem lenne ott semmi. Elég jól megvagyunk egy kis szemöldök zselével fixálva teljesen oké nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Bunny17

2012. december 3.

nekem is ilyen van,nem vmelyik újsághoz volt még annó ajándék? hosszú évek óta használom,kedvencem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate