Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós két rétegből álló ajakrúzs.

Ár: 2000 Ft , Eladó: noemi1990
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy ajánlott postán maradó
CSERE is - Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs
Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

LillaH

2017. november 15.

Hát én imádom! Gyönyörű élénk színek, szuper tartósság és nem szárít. Drága, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

korono

2017. november 14.

Nagyon féltem a folyékony rúzsoktól egy rossz tapasztalat után(Max Factor). Glamour napokon leptem meg magam vele a Rimmeles box részeként, Nagyon jól tettem mert ez a legjobb rúzs. A fixáló réteggel nekem még egy pörgős nap végére is fentmaradt talán egy picikét vesztett a színéből. Egyátalán nem szárított pedig nagy ajakbalzsam használó vagyok. Szerintem több árnyalatot is be fogok szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

breku

2017. november 12.

Féláron vettem meg a Play with fire árnyalatot. Annyi pénzt szerintem simán megér, tényleg nagyon tartós (4-5 órás evés-ivás után is fent volt), nekem annyira nem szárítja mint pl a Max Factor hasonló terméke, szóval nekem abszolút bejött! Lehet kipróbálok majd valami gyengébb színt is a hétköznapokra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

HFanni22

2017. november 10.

Nagyon tartós, már rég ilyet keresek. 2 fontos negatívumot azért kiemelnék: szárítja az ajkakat, de ez mondjuk elfogadható, ha matt és tartós végeredményt akarunk (másképp nem megy). A másik, hogy nekem a színe megváltozik az ajkamon, egy idő után sokkal élénkebb lesz, mint amilyen valójában. Coconut levendulás ajakbalzsammal használva ugyanolyan tartós, és megoldódik a szárítás problematikája is, de a színe nem értem, miért lesz ennyivel élénkebb.(Ja, és tisztázzuk, hogy nem az ajakbalzsamtól van, mert mielőtt rákentem volna is megváltozott.) De félreértés ne tessék, tetszik az új szín is, csak az a baj, hogy most kifejezetten natúrabb verziót szerettem volna hordani az ajkamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

raven

2017. november 9.

Glamour napokon vettem a "Play with fire" árnyalatot. Nagyon szép, pigmentált a szín. Kipróbáltam, és tényleg kiss proof, valamint ivás közben egyáltalán, evéskor egy nagyon picit jön le, de meg se látszik. Ami nagy meglepetés volt számomra, hogy egyáltalán NEM SZÁRÍTJA AZ AJKAIM. Általában az ennyire tartós rúzsok nagyon kicserepesítik a számat, ez viszont nagyon kényelmesen ült rajtam. Egyetlen gond vele az, hogy nehéz leszedni a nap végén, de nem lehetetlen, csak tovább tart a smink lemosási művelet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

FB0111

2017. november 8.

Nagy csalódás. A play with fire árnyalat van meg, ami bár kívül igen tartós, az ajkak belső részén seperc alatt lekopik. Emellett málik is rendesen, darabokban jön le és poháron/fogakon később is nyomot hagy. Lehet, világosabb árnyalattal kellene próbálkoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

CeCeDrake

2017. november 6.

Hát ez valami szörnyűség!
Hordhatatlan, foltos, kopik, mit kopik, belül lejön és ocsmányul néz ki. Az ajkak összes pici hibáját kiemeli, száraz részekre gondolok. Csalódás.
Az árát nem éri meg!

Update: A R-ban van sajátmárkás ugyanilyen, árban ehhez képest szinte ingyen van és fényévekkel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Hát ez valami szörnyűség!
Az árát nem éri meg!

SVivi

2017. november 6.

Mindenki az egekbe magasztalta, amikor pár véleménnyel találkoztam, illetve egy blogger is készített róla videót, ezért vettem meg az 550-es Play with fire árnyalatot. 3000Ft + járt hozzá akkor egy körömlakk, így abszolút megérte. Azóta 3-szor is kipróbáltam és sajnos az alábbi gondokat érzékeltem:
- Rettenetesen szárít... Nem is csak simán cserepes lesz az ember szája, hanem nekem annyira összehúzta, hogy darabossá tette és úgymond "hámlott" hiába hidratáltam alá az elején.
- Az ajkak belső részéről lejön. Lehet egy világos árnyalatnál nem zavaró, de ennél a sötétvörösnél nagyon zavaró, hogy ha pl. csücsörít az ember, belül nincs rajta semmi rúzs. Hiába kentem újra, volt, hogy nem kentem rá az ápolót hátha tartósabban odatapad... de nem.
Ezen az áron sajnos nekem nem éri meg, a lakkal együtt nem bánom, de így magában pénzkidobás az a 3000 Ft érte.
Csak azért a 3 csillag is, mert ahol fent marad ott szerencsére tartós, tényleg csók és minden álló. De nálam az se volt igaz, hogy csak olajos lemosóval jött volna le, a micellás víz is leviszi. :D Ajánlani viszont senkinek sem ajánlom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Candy21

2017. november 5.

Tényleg nagyon tartós rúzs szinte egész nap fenn marad és nagyon kényelmes viselni mintha semmi nem lenne a számon. A színek is szépek bár én lehet picit mellé nyúltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

2017. november 5.

Csodaszép szín, tökéletes tartósság <3
Kuponnal érdemes beszerezni, mert picit drágállom teljes áron, de egyszer élünk! Aki teheti próbálja ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Csodaszép szín, tökéletes tartósság <3

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.