Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós két rétegből álló ajakrúzs.

Ár: 2000 Ft , Eladó: noemi1990
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy ajánlott postán maradó
CSERE is - Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs
Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

mymakeupcakes

2017. november 3.

Könnyen kezelhető formula, extra tartóssággal, szép színekkel. Nekem csak olajos lemosóval jön le, mástól meg sem moccan. Picit a Lipfinity-re hasonlít, de megkockáztatom, hogy - bár azt is imádom - , ezt sokkal-sokkal kényelmesebb viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

diafazekas

2017. november 3.

Imádom. Számomra a tökéletes sötét piros (Play with fire), meg úgy egyébként is rúzs, mert ez tényleg szuper extrán tartós. És nem matt!! (Már uncsi nekem ez a matt mánia) Megkaparintottam egy Rimmel Boxot Glamour napokon,abban volt, előtte nem is hallottam róla. Remélem sikerül minél több színt beszereznem amíg még kapható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Dorottya92

2017. október 28.

Az I'll Call You színt vettem meg, a DM-ben ajándék körömlakkot adtak mellé... Nagyon örülök ennek a rúzsnak, egyszerűen imádom. El sem hittem, hogy ilyen létezik. Zsepin, poháron nem hagy nyomot. Semmivel nem lehet lerobbantani, csak olajos lemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

KisHeni

2017. október 27.

Glamour napon sikerült megvennem a Dare To Pink dobozt 3000ft-ért, és megmondom őszintén nagyon jó választás volt. Csodás színe van a rúzsnak tele apró csillámokkal. Hamar szárad és a hidratáló réteggel együtt használva kellemes érzés. Én 9 óra hosszáig teszteltem (ebben volt egy ebéd is ami jó zsíros volt) de semmi kopást nem észleltem. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Bradshaw

2017. október 26.

Szuper tartós!!!!!! Először a szín, és meg kell várni míg megszárad. Kicsit féltem hogy nem tudtam egyenletesen felrakni, és csíkos lett, de száradás után már ez nem látszik, úgyhogy ne aggódjatok! Teljes száradás után viszem rá az átlátszó réteget. Szép fényt ad neki. Nehezen lehet lerobbantani az ajkakról. Ajánlani tudom csak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

barbarag

2017. október 20.

Glamour napokon vettem fél áron, és abszolút megérte! A második réteg felvitelével fixálom a rúzst, ami utána tényleg fenn marad 16 órán át! Ugyan nap végére megkopott a szín intenzitása, de az is egyenletesen, a maradékot is alig tudtam leszedni nap végén micellás vízzel. Mindent bírt, evés, ivás, csók - ja és ami nagyon fontos, hogy nem hagyott nyomot! Ha puszit adtam valakinek, nem maradt utána semmilyen rúzsfolt! A szám nem száradt ki tőle, ez is plusz pont. Az I call you színt vettem meg, de biztos beszerzek más árnyaltokat is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

mnikolett93

2017. október 16.

I.M.Á.D.O.M!
Féláron vettem glamour napokon, egyszerűen lerobbanthatatlan, baromi tartós és valami csodás színe van (dare to pink). Nagyon tetszik,kényelmes viselet,nem ragad, nem foltokban kopik,hanem egyenletesen. Alig várom hogy más színekben is beszerezzem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

I.M.Á.D.O.M!

SzAgnes

2017. október 16.

Glamour napokon vettem meg, a rimmel boxot, abban volt benne. A dare to pink árnyalatot sikerült megszerezni. Nagyon tetszik, szinte lerobbanthatatlan. Evèst, ivást simán bírja. Szeretnék más színt is kipróbálni majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

aimee82

2017. október 15.

Play with fire árnyalattal rendelkezem, és abszolút elégedett vagyok vele. Hat órán át is tökéletesen mutat (valószínűleg tovább is, csak lemostam), evést -ivást állja, nem szárít, garnier kétfázisú micellás vizével teljesen jól lejött. Érezni, hogy ott van, de nem zavaróan, viszont kell az átlátszó réteg rá, mert nélküle ragacsos érzetet ad, úgy kellemetlenebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Jennyfer1990

2017. október 14.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, már alig vártam hogy Glamour napokon beszerezhessem a Rimmel dobozát, amiben két körömlakk és egy szempillaspirál társaságában csücsült ő is.
A csókálló kifejezést enyhének érzem, az ütvefúró-álló találóbb lenne... A Dare to pink árnyalatot választottam, sajnos nem állnak jól a sötétebb, piros színek. A szín felkenése után elég viccesen éreztem magam, ahogy két percig elnyílt szájjal vártam, hogy megkössön a cucc. Akkor kicsit megijedtem, mert rémes érzés volt, ahogy rámszáradt, és húzta az ajkaimat. Szerencsére az ápoló fény felkenése után sokkal jobb lett a helyzet. A szín nagyon tetszik, szépen pigmantált, egyébként cseppet sem szárít, és krémes, olajos lemosóval haramadik nekifutásra csak sikerült leszedni. Mindennapos sminkembe nem tudnám beilleszteni, mert eléggé zavar, ha azt érzem hogy valami van a számon, de alkalmakra kimondottan praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.