Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyümölcsös szájfény A-, C- és E vitaminnal gazdagított összetétellel.

Kiszerelés: 14 ml

Dius

2012. november 18.

A 301-moreisch árnyalatot használom évek óta, nekem nagyon bejött, az illata és az íze is nagyon finom, gyümölcsös, csak sajnos nem túl tartós, mert mindig lenyalom!:) Viszont az árát abszolút megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

vandino

2012. október 7.

Isteni íze van, amúgy nekem tipik olcsó szájfénynek tűnik. Szerintem 200 forintot ha ér. Mondanám, hogyha már megvettem elhasználom, de rengeteg van benne :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

WaterLily

2012. szeptember 16.

Én is a Yummy árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Felkenve nagyon tetszik a számon, viszont az ízével nem barátkoztam meg annyira. 350 ft-ért vettem, nem is adnék ki érte sokkal többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

diahlin

2012. július 14.

Nekem a Yummy van meg. Színe nem sok van, de pont azét vettem, mert melóba nem szeretek nagyon erős sminket viselni. Szép vizes hatása van, mégis visszafogott. A slusszpoén pedig, hogy szerintem jobban ápolja az ajkaimat a legtöbb ajakápolónál, tehát nálam alapdarab lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

petra9229

2012. július 7.

A (301) Moreish árnyalat birtokosa vagyok. A pigmentáltsága nagyon gyenge. Hatalmas mennyiség van a tubusban, de szerintem soha nem fogom elhasználni, talán még a felét sem. Az íze és illata valóban nagyon mű. Még azt sem mondanám, hogy szépen fénylik. Nem venném újra, találtam már ennél számomra sokkal megfelelőbbet is, ami árban is hasonló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Blame

2012. május 26.

Nekem a 701-es Cookie van meg. Az illata és az íze is egyaránt nagyon finom. :D Ezek mellett pedig tartós is és ad az ajkaknak egy halvány kis színt és csillogást. Egyszóval telitalálat nálam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

Rony

2012. május 21.

121-es Jummy árnyalat tulajdonosa vagyok. Szeretem, mert nem tartalmaz csillámokat, szép vizes a csillogása. Az íze nekem nagyon mű és édes. Nem szárítja ki az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

queencessb

2012. május 18.

131es van meg. Az ize es illata egy az egyben Lancome Juicy Tubes viszont egyaltalan nem tartos 5 perccel a felkenes utan nem marad belole semmi es szine sincs:( Viszont az apolo hatast erezni lehet es finom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Tinasmink

2012. április 7.

A 121-es yummi árnyalat van meg belőle, ami sajnos már a végét járja. Imádom ezt a szájfényt, finom íze van, nem ragadós, szépen fénylik több órán keresztül is, nem ül bele a ráncokba, és ami számomra a legfontosabb hogy egy csepp csillám sincs benne csak átlátszó, és pici szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 7.

Riruka

2012. április 1.

Egyelőre a kedvenc szájfényem. Én inkább rúzst használok, de folyton keresek egy olyan szájfényt, amit végre szívesen viselek. Ez ebből a szempontból tökéletes! Könnyű viselet, nem ragacsos, gyönyörű csillogó, vizes hatású ajkakat biztosít. Nem a legtartósabb, de ugye az íze, illata miatt ez eleve problémás. Ha elfogy, újra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Lanolin Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Lanolin Oil
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Benzoate, Ascorbyl Palmitate, Linalool, Citral
Parabének: Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 27 / CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.