Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A régi Lycra Pro új külsőben, új árnyalatokkal.

Elasztikus tulajdonságú lycrát, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz, így rugalmas és sima réteget képez a körmön. UV-védelme hosszan tartó, a ragyogó, nem fakuló színt garantál akár 10 napig.

KarmenP

2015. november 15.

247-es pink színem van, szeretem, tartós, könnyű felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

247-es pink színem van, szeretem, tartós, könnyű felkenni.

Nita26

2015. november 15.

Nekem már aznap kezdett lepattogni a színe, és több réteg fedés kellett. A velvet rose árnyalat van meg nekem aminek egyébként szép őszi színe van, egyböl beleszerettem. A tartossága miatt vonok le két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Mackobunda

2015. november 6.

ÉN most lepontozom, nem vagyok megelégedve, nem az első csalódásom...kb 4-5 rétegben sem lehetett normálisan látni a körmömön azt az árnyalatot, amit megvettünk. Többen is kipróbáltuk, hát én még ilyen rossz körömlakkal nem találkoztam. Kuka volt....és tudnám még mondani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Ennie86

2015. október 19.

312 Ultra Violet színben lett az enyém ez a szépség.
Gyönyörű és tartós. Gondolkoztam, hogy még veszek ebből pár fajtát, de sajnos nem maradt belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

312 Ultra Violet színben lett az enyém ez a szépség.

bubita

2015. október 6.

Ugyan csak egy árnyalatom van ebből a lakkból, de mindig elhatározom, hogy beszerzek még párat annyira kedvelem azt az egyet, ami megvan :) szép a színe, tartós nagyon, az ára sem vészes. Egyedül a kupakját nem kedvelem, valahogy nem áll a kezemre, így kicsit nehézkesebb vele dolgoznom, de az ecset könnyit ezen, 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

anile

2015. szeptember 19.

Szuper lakk! Már egy rétegben szépen fed, de a két réteg a tuti. Egy réteggel alap- és fedőlakk nélkül 4-5 napot bír, nem pattogzik, hanem kopni kezd a köröm végénél. Az ecset kialakítása miatt egyszerű a felvitel és nagyon gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

gugan16

2015. augusztus 26.

Két lilás árnyalat van meg, mindkettőt akciósan vettem, így nagyon megérték. Imádom a színűket, könnyen kenhetőek és tartósak. Valamiért nekem a külsejük is nagyon tetszik.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

zadri

2015. június 28.

Rock n Roll árnyalat van meg, és egyszerűen imádom!
Két rétegben tökéletes a fedése és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Rock n Roll árnyalat van meg, és egyszerűen imádom!
Két rétegben tökéletes a fedése és tartós is.

Kodi

2015. június 7.

Egy fokkal jobb, mint a Rimmel kis kiszerelésű lakkjai. Nekem tartós szokott lenni, kicsit sűrűbb a formula, szépen terül. A Cocktail Passion gyönyörű szép árnyalat, ilyenkor nyáron van a szezonja, korallos-rózsaszínes irodabarát szín. A színek egyébként kicsit túl klasszikusak, mintha mindet láttam volna már valahol, nem mindig izgatnak fel. Mégis ajánlom őket, azoknak, akik megbízható lakkokat keresnek a hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

Szozs

2015. május 31.

Nagyon jó lakk egy hétig szépen fent marad a körmökön, repedés és minden nélkül. De kicsit drágának tartom, de akciós kosárban sokszor lehet találni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.