Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A régi Lycra Pro új külsőben, új árnyalatokkal.

Elasztikus tulajdonságú lycrát, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz, így rugalmas és sima réteget képez a körmön. UV-védelme hosszan tartó, a ragyogó, nem fakuló színt garantál akár 10 napig.

kisskincso

2015. május 31.

Nagyon szépek a színek és nekem ez a körömlakk maradt fent a legtöbb ideig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 31.

Nagyon szépek a színek és nekem ez a körömlakk maradt fent a legtöbb ideig.

Alexandra91

2015. május 17.

Klassz, gyorsan szárad és a színe is szép (713 britpop)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Klassz, gyorsan szárad és a színe is szép (713 britpop)

Szisz3214

2015. május 12.

Hamar lepattogzik, max 3 napot bír, nekem lassan száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 12.

Hamar lepattogzik, max 3 napot bír, nekem lassan száradt.

wifey

2015. május 11.

szuper ecset, szép színek, gyors száradás. tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

szuper ecset, szép színek, gyors száradás. tetszik!

guppi666

2015. április 17.

Nagyon jó lakk. Tartós, szép színekben lehet kapni. 2 rétegben gyönyörű, nagyon gyorsan szàrad. Megtalàltam a tökéletes menta színű lakkot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Clara

2015. április 14.

Tul gyorsan szarad, mar festes kozben gondot okozott,coctail passion ja gyonyoru szinu, szuper ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

TheGirl

2015. április 11.

Négy árnyalatom van, mindet imádom. Gyönyörű a színük és tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Négy árnyalatom van, mindet imádom. Gyönyörű a színük és tartósak is.

marieklein

2015. február 5.

A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, az előbb kentem ki vele a körmeimet (431, Stormy Skies), de az látszik, hogy 1 rétegben is szépen fed, bár fogok rá egy 2.-at is húzni:-) Az ecsetje számomra túl vastag, a lovely-s ecsetekhez vagyok szokva, de így is szépen sikerült a festés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

hellodanana

2014. december 29.

Teljesen véletlenül a napokban a kezembe került ez a tavalyi lakkom, és kellemeset csalódtam benne - valamiért úgy emlékeztem rá, hogy nem vált be. Az ecsettel igazán könnyű dolgozni, szépen fed, igazán tetszetős, és a többi lakkhoz képest szerintem gyorsan szárad. Az egyetlen gond vele a tartóssága. Két napig bírja maximum, hamar lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Wildflow

2014. december 5.

Hozzám is kiárusítva került 2-3 szín. A királykék az álom, hatalmas kedvencem, a lilás-bordó átlagos, és néha bizony megfogja a könyveket, khmm... :) De ennek ellenére nem tudok rá panaszt, jól fed, gyorsan szárad, nem pattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.