Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A régi Lycra Pro új külsőben, új árnyalatokkal.

Elasztikus tulajdonságú lycrát, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz, így rugalmas és sima réteget képez a körmön. UV-védelme hosszan tartó, a ragyogó, nem fakuló színt garantál akár 10 napig.

theodora19

2014. november 11.

Féláron vettem, amúgy nem adnék ki 1200 ft-ot rá. Már egy nap után lekopott egy két körmöm végénél (két rétegben kentem fel, fedő meg alaplakk nélkül). A fedése, a száradása, az ecset tetszik, könnyű vele dolgozni. Urban purple színem van, már ilyet kerestem jó ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

zsooofi

2014. október 3.

Az ecsete nagyon jó, de 1-2 napnál tovább ez sem bírja rajtam (alap és fedőlakk használata mellett SEM). Szép pasztellszíneket vettem belőle, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

LenAdam

2014. október 1.

Egy pasztell sárga árnylat van meg. Szinte semmi fedése. Lemostam egyből, mert lassan száradt és nem volt kedvem kísérletezni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

Madi

2014. szeptember 30.

402 Urban Purple - az első Rimmel lakkom, amivel elégedetlen vagyok. Szemben a 60 seconds lakkjaival ez két napig bírja, utána már kopik is le a körmeim végéről. Nagyon tetszenek a színek, az ecset is oké, de egyelőre sajnos csak idegeskedek miatta. Azért nem csak két csillag, mert mindenhol vannak rosszabb minőségű színek és nem akarom egy lakk után megítélni az egész kollekciót.
Update: Alaplakkal 3 nap. Rettenet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Update: Alaplakkal 3 nap. Rettenet.