Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: perectigris, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   2000 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

MDalma

2015. október 5.

Hát... nem estem tőle hasra az biztos... Aki hatalmas göndör műszempilla hatású szempillákat szeretne,ne ezt vegye meg!
Nagyon természetes pillákat lehet vele elérni.. kb 3. rétegben látszik valami.. hát nem tudom... reggel nem igazán van erre időm,hogy pepecseljek vele mire valamire való pillákat csinál. Esetleg annak ajánlanám akinek alapból szép hosszú pillái vannak, vagy aki szereti ezt a "olyan mintha nem is lenne rajtam spirál" hatást. Viszont nagyon könnyen le lehet mosni,és nem leszünk tőle pandamacik ;) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Ari95

2015. augusztus 28.

Még glamour napokon vettem 50%-os kuponnal, de még így is sajnálom rá azt az 1000 forintot. Nagyon sok festéket vesz fel az ecset, miután letörlöm róla szinte az egészet még így is iszonyat sok festék lesz a szememen, összetapasztotta a szempilláimat mint a póklábak (pont 4-4 lábacska lett...), ráadásul se nem hosszította se nem göndörítette szóval kösz. Szép fekete és nem pereg le a nap végére, de nekem nem éri meg így, hogy 10 percig fésülgetem a szempilláimat, hogy vállalható legyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

welc64

2015. július 5.

Az újdonsült kedvenc szempillaspirálom. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz. Nagyon szépen göndörít, szétválaszt és hosszít. Mióta megvan reggelente valahogy mindig ezért a spirálért nyúlok. Nem pereg egyáltalán le a festék napközben és nem is kenődik el. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.