Rimmel

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: fruzsyca, Módosítva: 2015. május 18.

Ár:   1999 Ft

Drámai tekintet csupán egyetlen mozdulattal, a jumbo applikátor segítségével.

lbetti

2015. november 20.

Szempillaspirállal volt párban egész jó áron, úgyhogy megvettem. Nekem nem igazán jön be, egy olcsóbb márka terméke többet tud mint ez. Ha csak egyszer húzom meg a vonalat, szürke, nincs intenzív fekete színe. Emellett ha vastagabb vonalat húzok, egyből maszatos lesz. Még egyszer és főleg teljes áron biztosan nem venném újra.

Update: Egészen megszerettem ezt a szemhéjtust, rájöttem hogyan kell használni, hogy szép eredményt érjek el vele. Azóta már újravettem, igaz nem teljes áron :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

angyalka1225

2015. november 9.

Úgy látom, nem fogok újat mondani: Spirálhoz adták, csak ezért nem minősült pénzkidobásnak. Előbbivel szerencsére meg vagyok elégedve (oda is írtam), de ezzel..!-.- Elsőre azt gondoltam, végre egy intenzív fekete szín. Sajnos kb. mire beértem a munkahelyemre, össze-vissza kenődött az egész a szemhéjamon. Ezt még 1-2-szer eljátszottuk, aztán már próbáltam jobban "alávakolni", de attól meg "megsértődött" és azóta szinte nem is fog. Pedig semmi olyat nem tettem vele, ami után az eddig tusaim ne tették volna ugyanúgy a dolgukat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

dorothyy19

2015. október 22.

Én egyszerűen imádom. Szempillaspirállal volt egy csomagban és nekem már régóta megvan (nyár eleje kb), még mindig intenzív feketén fog. Egyszerűen imádom. Újra fogom venni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

MAnna24

2015. október 18.

Szempillaspirallal vettem szettbe, nagyon szep fekete, es tartos. Bar ez a vastag fej annyira nem jon be. Kicsit nehez vele dolgozni, mivel en csak a vekony csikot szeretem, de aki szereti a vastag vonalat, annak batran ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

radorsi

2015. július 5.

Én is szempillaspirállal együtt vettem meg és először megörültem neki, szép feketén fogott, könnyen meghúztam a vonalat vele, de 10 perc után eltűnt a széle, majd felkenődött az egész a szemhéjamra. Próbáltam szemhéjporral fixálni, de úgy sem maradt a helyén. Kár érte, mert amúgy jól használható termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

beautyworld

2015. július 4.

Szempillaspirállal volt egy csomagban nekem csak a spirál kellett viszont úgy voltam vele ha már együtt vannak kipróbálom de nem nyerte el a tetszésem, ezzel is ugyanaz a bajom mint a többi tusfilcel hogy halványan fog, többször újra kell húzni és könnyen lekopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

lina54

2015. július 2.

Szempillaspirállal vettem együtt, így szerintem jó áron. Mikor először kipróbáltam akkor bár nekem egyébként szép erős fekete színe volt, egész könnyű volt vele vonalat húzni,de nem tetszett ,mert kb 10 percre rá,hogy kikentem vele magam, máris ott volt a mélyítő vonalamban a nyomdája... na, mondom ezzel befürödtem. Aztán kb. 1 hétre rá kipróbáltam úgy,hogy csak egy vékonyka kis tusvonalat húztam (ha kinyitottam a szemem, nem ért hozzá a szemhéjamhoz) és így viszont már egész nap ott maradt, nem is maszatolódott el. Azóta elég sokat használtam már, és így nem bántam meg,hogy megvettem! Bár így eredeti áron már nem venném újra, ennyi pénzért nem éri meg bíbelődni vele ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Zsanett01

2015. május 29.

Nagyon könnyű vele dolgozni,szép vonalat húzni.Én 2-3 rétegben viszem fel,1 sajnos nem elég.De összességében jobban szeretem,mint a hagyományos tust.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Annette

2015. május 25.

Szintén szempillaspirál mellé kaptam, de szerintem szörnyű, feketéhez köze nincs a színének, sötétszürkét tudok kicsikarni belőle. A tartóssága 0, pislogok kettőt és már maszatos... Ezen kívül még nagyon sok tusom van, de ilyen egyikkel sem volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

sztike

2015. május 22.

Szempillaspirállal volt párban + volt Rimmel kuponom, úgyhogy elhoztam. Nem volt még szemhéjtusom, azt gondoltam, én úgysem tudok szép vonalat rajzolni. És mégis! Nagyon szép, intenzív fekete, könnyen lehet vele vékony, precíz vonalat húzni és nem kenődik el. Viszonylag gyorsan is szárad, nem kell percekig várni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.