Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csevelin96, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Homok finissel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pottyos.zebra.97

2014. augusztus 9.

Eleinte ódzkodtam tőle, mert azt hittem, ha ránézek majd az ezzel kifestett körmeimre, kiég a retinám a csillogástól, viszont kellemes csalódás ért. Leárazva kaparintottam meg, azonnal ki is próbáltam. Az állaga tökéletes, homoklakk, nem kőszikla-tapintása van a körmeimnek, mint sok másik homoklakktól. A színe is gyönyörű, szépen csillog, nem a durván hivalkodó fajta és már egy rétegben is szépen fed (a bronzos árnyalatot vettem meg egyébként). Nagyon tartós, pont ebből és a csillámokból adódóan lemosni eléggé macerás, de hát ha ez az egyetlen hátránya, akkor elnézem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

szilvadadus

2014. augusztus 3.

Szép színek, gyorsan szárad és nagyon tartós (lábkörmön legalábbis).
Imádom:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Szép színek, gyorsan szárad és nagyon tartós (lábkörmön legalábbis).
Imádom:-)

VeraTala

2014. július 28.

Leárazáson vettem, szép, tartós, gyorsan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Leárazáson vettem, szép, tartós, gyorsan szárad.

pzita93

2014. július 25.

A 006-os Moon Walking van meg nekem. Kiárusításban szereztem meg, eleinte nem is tudtam, hogy homoklakk. Azelőtt nem voltam oda a homoklakkokért, de ez egyszerűen gyönyörű. *-* Ha a nap rásüt, ezernyi színben képes csillogni, nagyon szép világoslila színe van, és a homokszemcsék sem azok a bántóan, idegesítően nagy darabok benne, hanem pici, finom szemcsék. A tartósságára sem lehet panasz. Nekem 1 hetet szinte mindig kibír, pedig dolgozom is vele. Az ecsete is csodálatos. Nagy tömzsi, lekerekített. :) Nagyon szépen lehet vele dolgozni. Rosszat egyáltalán nem is tudok róla mondani, maximum csak azt, hogy nincs belőle 10db a polcomon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

bogibooo

2014. június 11.

Úgy tűnik a múlt héten ilyen "akciós szériám volt" mert a sok szörnyű színű saloon pro lakk között egy a képen látató és egy lila szín lapul 250-300 ft/db áron. Hoztam is mindkettőt. A világosabb kevésbé,a lila annál inkább tetszik. Mindkettő tartós és a rimmel lakkok ecseteihez hűen ezeket is gyerekjáték szépen és egyenletesen felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

pszonja

2014. június 6.

Az Aurora a kedvenc homoklakkom. 2 réteges, szépen "terül", könnyen korrigálható, szupergyorsan szárad, kibír 3-4 napot, megfelelő az ecsete. Egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 6.

Percoon

2014. május 14.

Sikerült nekem is egy akciós Aurora árnyalatot venni. Nagyon szép, először csak két körmömre akartam feltenni egy bézs szín mellé, de annyira magával ragadtak a csillámok, hogy végülis mindenhova ez került. Az már csak hab a tortán, hogy nagyon gyorsan szárad. (Ez amúgy az általam próbált homoklakkokra mind jellemző volt eddig.) Lehet a lilás színt is meg kellett volna venni? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

katacita

2014. május 8.

Moon walkingot használtam eddig, és imádom! Egy rétegben is elég felkenni, gyönyörűen terül, aránylag tartós is, de ha le is pattog, könnyű javítani, mert nem látszik, hogy úgy van "megtoldva". Beszereztem még gyorsan az Aurorát is, most, hogy akciósak, sajna a többit nem találtam, pedig csodálatos színű a Shooting Star meg a Total eclipse is. A végén még megszeretem a homoklakkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

WaterLily

2014. május 6.

Az Aurora-t birtoklom. Szeretem, ha ez van a rajtam egész nap a körmeimet lesem, szépséges a végeredmény :) Gyorsan is szárad. A tartóssága átlagos, az ecsete pedig kevésbé bejövős. Azért kár, hogy limitált (na meg hogy csak 2 szín volt elérhető itthon).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

paperflowersanita

2014. május 6.

Az Aurora éa a Moon walking is megvan. A moon nem olyan szép, de borzalmasan tartós, akárcsak az Aurora. Az Aurora jobban tetszik. A munkám miatt 2 naponta kell körmöt festenem, de ezekkel kibírok 4-5 napig és még akkor is hordhatóak. Leszedni a maradékot nehezebb, de ez legyen a legkisebb gond velük. Szépen fednek már egy rétegben is, de kettővel az igazi.Gyorsan szárad és az ára is baráti 299 Ft/db áron vettem őket. Ennyiért kár lett volna ott hagyni őket. Holnap megyek a dolgozni, most kentem fel az Aurorat, hogy had csillogjon a következő két munkanapomon:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.