Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csevelin96, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Homok finissel.

Echan

2014. április 13.

Nagyon jó ki körömlakk. A homokos verziók közül az egyik legjobb, még az Essence-t is veri. Nekem az Aurora színárnyalat van meg és nagyon szeretem. Gyorsan szárad és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

JHajni

2014. április 13.

Imádom ezt a körömlakkot, talán a legjobb ami van nekem, gyönyörű és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Imádom ezt a körömlakkot, talán a legjobb ami van nekem, gyönyörű és tartós.

JHajni

2014. április 13.

Imádom ezt a körömlakkot, talán a legjobb ami van nekem, gyönyörű és tartós. Nem tudjátok véletlen hol lehet kapni mind az 5 árnyalatot???

semo91

2014. március 27.

Tegnap vettem meg mind a 2 árnyalatot, ráadásul akciósan, 600 ft-ért. Hosszas tépelődés után sem tudom eldönteni, hogy melyik tetszik jobban, mindkettő gyönyörű szép, a legszebb homoklakkok, amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Blakely

2014. március 24.

Először az Aurorán akadt meg a szemem, gyönyörű szép csillogós, halványrózsaszín, minden lány álma :D az enyém is... utána nézegettem neten és láttam, hogy van fekete színben is, szerettem volna olyat is venni de sajnos nem találtam már :( helyette vettem egy Moon Walking-ot.szintén nem csalódtam. Gyönyörű lett ez is.
Az egy amiért nem kapja meg az 5 csillagot az azért van mert irtó nehéz lemosni :D komolyan. vagy csak rossz a körömlakklemosóm én nemtudom de egyszerűen borzalmas ha csak "simogatom" nem történik semmi ha erősebben húzom akkor meg úgy csikorog hogy aaaah :S :D
De egyébként imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

De egyébként imádom :)

linda.labik

2014. március 18.

Hát csak utolért...
Bementem a Rossmann-ba, hogy akkor én most veszek egy szép, matt rózsaszín lakkot. És ott volt az Aurora. Egyedül árválkodott a polcon, ráadásul akciósan, pár lila "haver" társaságában. És kérlelt... Nem tudtam nemet mondani neki. Nem volt még homok hatású lakkom, de teljesen odáig vagyok, meg vissza. Egyelőre nem tudom, mennyire lesz tartós, mivel sokáig műkörmöm volt, a körmeim eléggé el vannak vékonyodva és rövidkék is, de gyorsan feldobtam egy réteg átlátszó lakkzselét, arra ment két rétegben ez a kicsike. Villámgyorsan szárad és nem jutok a dolgaim végére, mert egyfolytában a kezemet nézem. Megelőlegzem az 5 csillagot, mert húúú és haaa :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Hát csak utolért...

SMH

2014. március 11.

Hozzám a homoklakkok híre csak januárban jutott el (nem tudom, mivel voltam elfoglalva) és szinte a csapból ez a lakk folyt. Először nem tetszett, aztán ahogy egyre többször láttam, valahogy úgy éreztem, márpedig nekem muszáj megszereznem az Aurorát. Szomorúan tapasztaltam, hogy mivel limitált kiadású, már sehol nem lehet kapni (csak lila volt mindenütt). Az egész család rá volt állítva, hogy kutassák át az egész várost =)
Éééés sikerült lecsapnom az egyik Rossmannban az utolsó Aurorára. Miután felkentem, úgy éreztem magam, mint Hamupipőke. Csodálatos! (Bár ezt a családból senki nem támasztotta alá...)
Két rétegben szépen fed, viszonylag jól szárad, 3-4 napig a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Két rétegben szépen fed, viszonylag jól szárad, 3-4 napig a helyén marad.

0kosan

2014. március 11.

Egyszer használtam még csak, 2 körmön (nekem mind a 10et ilyennel lakkozni kicsit sok(khatás) ), nagyon szépen fedett 2 rétegben és gyönyörű volt az egész, ahogy csillogott... nekem kitartott napokig, nem pattogott le, akkor se volt még baja mikor nekiálltam leszedni. Ja igen, én a lila Moon Walkingot vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

ljudith78

2014. március 8.

Bár imádom az Aurora-t, még a gyors kopással a körömvégekről is megbarátkoznék, vagy szemet hunynék, viszont a kiralykislany által leírt körömtöredezést én is tapasztaltam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

Audrey80

2014. február 23.

Dec. 26. Limitált? Borzasztó, venném egész évben. Kinéztem az ezüstöt és a rózsaszínt a kollekcióból, naná, hogy mindenhol lilákat árultak, de a 2. Müllerben azért sikerült az utolsó előttit megvennem, sajnos csak a rózsaszínből. Más szín nem is volt, csak ez a kettő. Ára megfelelő, színét, ecsetjét imádom, a fedése azonban elmarad a Lovelytől, hígabb és szerintem jobban is kopik. Mindenképpen kell rá fedőlakk, ha valaki nem egy alkalomra akarja viselni. Csak azért adok rá ötöst, mert nálam egy lakk sem bírja fedőlakk nélkül még 24 órát sem (OPI sem) és nagyon jó áron kapunk csodaszép lakkot.

Update: elfogyott a harmada, igencsak besűrűsödött, gyakorlatilag egy csillámmassza az egész, még az ecset is szétáll tőle, nehéz kenni, alig fér be így az ecset az üvegbe, ha le akarom húzni a fölösleget. Azért nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar lakkhígító után kell nyúlnom. Mondjuk szépen csillog, de a Lovely, amit sokkal többet használtam, nem produkált ilyet, az megőrizte az állagát.

Update 2. Most fogyott el, az utolsó egyharmad részt sehogysem sikerült kinyernem belőle, pedig már minden lakkozás előtt lakkhígítóztam. Kár, hogy csak 8 ml-s az üveg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.