Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csevelin96, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Homok finissel.

vrozi

2014. február 22.

Shooting Star ("fehér") árnyalat van meg, külföldről rendeltem. Sajnos, ennek megfelelően az ára sokkal magasabb volt, pedig a szállítás ingyenesen járt..na mindegy. Nagyon tetszett ez az árnyalat, gondoltam most az egyszer..:)
Az árnyalat a lehető legkevésbé hasonlít a fehérre, az egész ezüst. Már az üvegből látszott, hogy ez bizony távol áll attól a színtől, amiket netes képeken láttam, miután bepötyögtem az árnyalat nevét. Éppen ezért, hogy lehetőleg azért valami fehéres hatást érjek el, fehér lakkra kentem rá. Mondanom sem kell, olyan sűrű a fedése, hogy egyáltalán nem látszik a fehér rész :D
Egyébként plusz pont azért, mert nagyon sűrű (ezt imádom!!!), gyors a száradása és eszméletlen a ragyogása (bár igaz, nekem egy kicsit túl extravagáns hétköznapokra).
Mínusz viszont olyan dologért, ami mondjuk magától a lakktól független, mégsem tudok elvonatkoztatni: a magas ár (bár ezért inkább a mo-i forgalmazókat kéne lepontoznom, hogy miért nem hozzák ide is) és a megtévesztő szín (ami miatt szintén a forgalmazót pontoznám le, hogy "ha hozta volna, akkor tudtam volna" alapon...:D). Na szóval ezt most így leírva, inkább úgy döntöttem, hogy legyen 5 csillag és a forgalmazók ássák el magukat, mert a lakknak látványos sikere volt a másik két árnyalattal is a nagyközönségnél, szóval megérdemelnénk a másik hármat is :D

Update: annak ellenére, hogy korábban meggyőztem magamat, hogy nincs szükségem az Aurorára, most úgy döntöttem, hogy mégis. :)
Ugyanazok a jó tapasztalatok megvannak, mint a Shooting Starral: sűrű, gyorsan szárad, jó az ecsete. Számomra kicsit jobban hordható szín hétköznapokra, mint az ezüst, szóval plusz egy jó dolog! :) Attól tartok kelleni fog ide a Moon Walking is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

punkyorange

2014. február 20.

Beszereztem mindkét fellelhető árnyalatot, valami álom ez a kollekció! A Moon Walking-ot jobban szeretem magamon, bár képeken az Aurora piszkos rózsaszíne jött be inkább. A tartóssága alaplakk nélkül is fantasztikus, maximum a körmök végéről kopik le pár nap után, vagy kicsit hamarabb, ha intenzívebben pakolászok. Lemosni könnyebben lehet, mint egyes glitteres lakkokat, amin először meglepődtem.
Már csak a gyönyörű árnyalatok miatt is érdemes beszerezni, nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás. Aki nem szereti a homok finisht, egy-két réteg fedőlakkal is élvezheti ezeket a csodálatos színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Nyuszika_91

2014. február 20.

Az Aurora-r sikerült beszereznem és szerelem. Az ecsetével könnyű dolgozni, a lakk gyorsan szárad, tartós a végeredmény pedig fantasztikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Kardvirág

2014. február 15.

Mindkét szín megvan és imádom. Könnyű vele lakkozni, tartós és nagyon szép a végeredmény. Nekem ilyen az igazi homok lakk. Azok amikben nincs ennyi és ilyen méretű csillám, csak dudoros lesz a felszíne, az nekem nem homoklakk. Azok nem is tetszenek, mert olyan, mintha rosszul kentem volna fel és buborékos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

lianex

2014. február 13.

Ez az első homok finisű lakkom, és az utolsó is, mert ez nem nekem találták ki. Egyébként gyönyörű a szín (Aurora), jó a fedése, szépen csillog, de nagyon zavar a rücskös felület. Pedig ugye pont ez benne a lényeg. :)
Szóval nem akarom lehúzni, ezért adok rá egy négyest, de ezt a lakkot tovább fogom passzolni.

Update: a karácsonykor írt véleményem óta mostanra (másfél hónap alatt) sűrű, kenhetetlen masszává állt össze a lakk, pedig a sok pozitív hozzászólás miatt adtam volna neki még egy esélyt, illetve így tovább adni sem tudom. Kár érte, mert a fotókon nagyon szép. Mínusz még egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 13.

Ljudmilla

2014. február 10.

Egy Aurora boldog tulaja vagyok :) Annyi jót olvastam róla, képeken is gyönyörű volt, úgyhogy gondoltam, nem árt egy századik lakk is otthonra :) A gyűrűsujjamon viselem, a többi ujjamra pedig nude árnyalatot használok, mintha egy kis ékszert viselnék :) Egy rétegben is csodás, nem zavaróak a szemcséi, könnyen le lehet mosni, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

pillepocok

2014. február 9.

Hosszas kerülgetés után, győzött a kíváncsiságom, és egy fárasztó hét után megleptem magam az Aurorával. Milyen jól tettem. :) Eszméletlenül elegáns lakk. 2 rétegben csodás, a felülete nem zavaró, én szeretem simizni. Nem pattogzik, nagyon tartós. 5 nap után csak azért mostam le, mert munkahelyemen kesztyűbe kell dolgoznom, és eléggé lekoptatta az érdes részt. Könnyű lemosni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

svivko

2014. február 9.

Szintén boldog Aurora tulajdonos vagyok, páromtól kaptam, telitalálat volt, éppen akkor ment a hype-ja,nem gyanusítom meg azzal, hogy bújja a szépségblogokat, de ezt nagyon eltalálta.
Imádom accent-nailsként, csak a gyűrűsujjamon, mintegy ékszerként használni, most is éppen az OPI Sweetheartja virít a többi körmömön, csak a gyűrűsujjamon ragyog az Aurora.
Pofonegyszerű a használata, könnyű felkenni, szépen fed 1 rétegben is, nem kopik csúnyán, sőt, nekem alig kopik pedig hát nem használok rá fedő-, csak alaplakkot.
Musthave darab, még ha nem is szereted a homoklakkokat -mint én-, ez a darab nem karcol úgy, és eszméletlenül fel tudja dobni a kacsód megjelenését, ha kicsi , ha nagy a körmöd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

szaboka79

2014. február 7.

Kíváncsivá tett a sok pozitív értékelés, hát megvettem. A színe (világoslila) nekem nagyon bejön, reméltem, hogy tartós is lesz. Jelentem, nekem alapozóval, uv fedővel 3 napot bírt, ezidő alatt viszont nem kíméltem, volt vele sikamika rendesen. A széleken itt-ott már 1 nap után javítgatnom kellett, de a 3. nap után már nem volt értelme. A lemosás még 98%-os acetonnal sem megy könnyen, de hát ez sajnos a sand finis velejárója. Összességében elégedett vagyok, nem sok lakk marad meg a körmömön ilyen sokáig, sokszor már másnap menthetetlenül lepattog. Megy az 5*!

Update: a lila sikerén felbuzdulva megvettem a nude árnyalatát is, ám az egy hangyányit kevésbé bizonyult tartósnak, ettől függetlenül nagyon tetszik. Előfordul ilyesmi ugyanazon márka más árnyalatainál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

cslb

2014. február 4.

sikerült szert tennem az Aurora árnyalatra.. és uhh hát ez csodááás! :) 1 rétegben is szépen fed, de kettőben az igazi.. nem is tudom megfogalmazni milyen színe lehet.. ilyen rózsaszínes,ezüstös,bézses áhh na mindegy :D gyönyörű!! nem igazán szeretem a lila színt, de következő alkalommal azt is beszerzem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.