Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csevelin96, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Homok finissel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Natalka

2014. január 25.

Az menti meg ezt az amúgy átlagos tudású lakkot, h homokos finisű persze, mi más. A tartóssága közepes, a fedése két rétegben tökéletes, a hatás... megfizethetetlen! (minden másra ott a pénztárcánk, kac-kac) Mindenki ámulva smirglizi a körmöm, és gyönyörködnek a csodában :) Én is gyönyörködöm, bámulom a szikrázó fényt, csak kár, h két teljes napot nem bírt ki lepattogás nélkül... Nem vészes, de azért többre számítottam.
Rajongok a homoklakkokért, a legzseniálisabb találmány a körömlakkok univerzumában, semmi a nyomába nem érhet! (höh, mit nekem szaténfény, tollas köröm, matt elegancia, konfettik, brokát-hatás, ez mind smafu ehhez képest) Az árát megéri, a kétes tartósság ellenére is.

Frissítés: Megkaptam a Luna Love és a Total Eclipse árnyalatokat is. Pont ezért szerkesztem újra a véleményemet. Ugyanis "érdekes" felfedezést tettem :) valószínű azért hozta a Rimmel Mo.-ra csak két árnyalatát, mert azok a legjobbak. Komolyan mondom, ez a zöld és pink a nyomába se érhet az Aurorának és a Moon Walkingnak. Mintha nem is ugyanaz a termékcsalád lenne! Én az olyan homoklakkot kedvelem, ami durvább, nagyobb csillámokat is tartalmaz, nem csak egy sima érdes lakk. Sajnos a zöld és a pink/fukszia számomra unalmas. Semmi extra, kicsit érdes csak, és rendkívül egysíkú. Ezt úgy értem, h pl. a pinkben még felfedeztem némi lilás-kékes csillámlást (de nagyon aprók a csillámok :( ), de a zöldben semmi érdekes nincs... Még az is nehezen tűnik fel, h homok-hatású, épphogy nem sima a felülete (viszont a tartóssága meg jobb, mint az Auroráé... ki érti ezt?) Kicsit csalódott vagyok, de ugye ez az én perverzióm, h a már-már zavaróan nagyszemcsés sand-lakkokat imádom. Szóval igazából szerencsénk van, mert a két legizgalmasabb színt megkaparinthatjuk itthon, a többire kár vágyakozni :) A Luna Love-ra és a Total Eclipse-re meg megy a fényes fedőlakk, h egy kicsit izgalmasabb, csillogóbb, szebb legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

2014. január 22.

Aurora színben van meg, imádom, gyönyörű a színe, jó az ecset kialakítása, fedőlakkal 5 napot bír (saját körmön).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

klauc

2014. január 22.

A Moon Walk-ot vagyis a lila árnyalatot vettem meg és imádom, fedése 2 rétegben tökéletes, a tartóssága kb. 2-3 nap és a színe meg isteni *.*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

skorpió

2014. január 20.

A lilát birtoklom, és elégedett vagyok vele. Szépen fel lehet vinni, gyorsan szárad, és tartós is. Lemosása sem olyan vészes. Picit tovább tartom rajta a lemosós pamacsot, és kész. Vannak olyan lakkjaim, amelyektől sokkal nehezebben tudok megszabadulni.
Egyetlen negatívuma a gyér színválaszték. Azt én sem értem, miért csak limitált kiadások ezek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

liszka

2014. január 18.

Nagyon jó lakk, gyorsan szárad, tartós és valami meseszép az Aurora. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Nagyon jó lakk, gyorsan szárad, tartós és valami meseszép az Aurora. :)

anita

2014. január 2.

Elég jó kis lakk, nekem 4 napig tökéletes volt. A 2-3 nap már érezhetően kevésbé volt "homokos" a tapintása, de a csillogás az ugyan olyan ragyogó volt. A lemosásról inkább nem szólnék, tudja mindenki, hogy egy rémálom :D
Ezen kívül ami negatívum, nekem az ecsete túl széles.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

Ezen kívül ami negatívum, nekem az ecsete túl széles.

Belkitt

2014. január 2.

Imádom!! Bár tartósága nem a legjobb de ezt ellensúlyózza a színe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Imádom!! Bár tartósága nem a legjobb de ezt ellensúlyózza a színe!

Nanaho

2013. december 28.

Két árnyalatom van belőle(Total Eclipse és a Shooting Star) csodás színek,tartós és mindig a körmeimet bámultam :) Nekem elég volt 2 réteg.Szerintem beszerzem a többi színt is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Lillababa

2013. december 25.

Az Aurora és a Total Eclipse is csodaszép,ünnepi árnyalatok,10 perc alatt száradnak,két rétegben,alaplakkal,fedőlakk nélkül 4-5 napot kibírnak,nagyon szuperek,az Aurora nekem hétköznap is simán belefér,de mégis különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

rekag

2013. december 24.

Én kizárólag egy max. két körmömön szoktam hordani, valahogy nekem sok lenne minden körmömet ilyen homokosra festeni. Viszont így díszítésként nagyon tetszik. Sok utánajárás után az Aurorát szereztem be. Nagyon gyorsan szárad, két rétegben gyönyörűen fed. Nálam nem kopik csak veszít a csillogásból. Annyira érdekes, hogy teljesen más színt ad körmön, mint az üvegben, nálam legalábbis egy csilivili bézs lett felkenve. Elég macerás lemosni, de egy kis áztatással sikerült megbirkóznom vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 24.