Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csevelin96, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Homok finissel.

Myrkky

2013. december 19.

Mindkét árnyalat megvan. Az Aurora sokkal szebb számomra, pedig eléggé lilamániás vagyok. :) És talán tartósabb is egy kicsit érdekes módon. Én annyira nem vagyok elégedett, mert nem tartós, ezért vonom le a csillagokat. Szerintem a Lovely jobb befektetés, mert az tartósabb is, meg nekem jobban tetszik, hogy a kék kivételével a többi színben nincsenek a nagy méretű glitterek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 19.

fulemulefarka

2013. december 17.

(Aurora) Imádom, gyönyörű színe van, a csillagokat elég max 2 rétegben felkenni, olyan sűrű a lakk és szépen lehet vele dolgozni! Nem csalódtam a Rimmel-ben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 17.

missy89

2013. december 15.

Mindkét itthon kapható árnyalatot megvettem, imádom ezt a körömlakkot. Az "Aurorába" konkrétan szerelmes vagyok, mióta beszereztem, gyakorlatilag más sincs a körmömön. Eszméletlen gyönyörű a színe és viszonylag tartós (3-4 napot simán kibír), kell ennél több? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Glara

2013. december 15.

Hát ezek a lakkok zseniálisak. Az Aurora és Moon walking mellé asos-ról megrendeltem a Total eclipse-t is, félelmetesen szép mindhárom. A tartósságára sem panaszkodom, gél-lakkon 4 napot minden gond nélkül kíbrt. 2 rétegben használom, biztos ami biztos, a csillogása pedig káprázatos. Nagyon gyorsan szárad, ezért még egy plusz pont, kár hogy nálunk nem lehet az összes színt kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

BNicol

2013. december 11.

Beszereztem én is az Aurora-t. Szerintem két réteg kell belőle, hogy megmutassa az igazi szépségét. Finoman érdes csak és nagyon szépen csillog. Igazi kis "ékszer" az ujjakon. Érdekes színe van, az elmondottak alapján én egy kicsit rózsaszínesebbre számítottam. De ez inkább ezüstös-óarany (meg talán egy pici lila fény, vagy csak az én szemem káprázik?). Gyorsan szárad és könnyű az ecsettel dolgozni. De sajnos nem túl tartós, már 1-2 nap után elkezdett lepattogni a körömvégeken. Összességében jó kis körömlakk, de szerintem a másik árnyalatot nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Azrail

2013. december 11.

Nekem is az első Rimmel lakkom, a Télapó hozta. A színével meg vagyok elégedve, nagyon szép a homok hatás is, viszont nekem másnap már kezdődött a kopás....Úgyhogy ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 11.

Bettina

2013. december 11.

Az első Rimmel lakkom, az első liquid sand lakkom. Csodás, a színe a fénye. Szinte egész nap a körmeimet nézegetem. 2 rétegben kentem fel, és szuper tartós, 5 nap után csak a végei pattogtak le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

csengemandula

2013. december 10.

én is az Aurora-t vettem meg, gyönyörű színe van és gyorsan szárad.
alaplakkra 1 rétegben kentem fel és csak egy hét után mostam le, igaz a körmeim végén elkezdett lekopni, de egyáltalán nem pattogott le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

én is az Aurora-t vettem meg, gyönyörű színe van és gyorsan szárad.

_-Mia-_

2013. december 9.

Az Aurora-t vettem meg én is, némiképp sietősen, mert utálom, hogy a rossmannban a biztiboy mindig kinézi a kezemből amit épp mustrálgatok.... Épp akciós volt, így könnyebb szívvel dobtam a kosaramba. Viszont, az üveg, a leírások és a képek alapján rózsaszínes-bézsesre számítottam. Hát, a kezemen inkább taupe-ezüst-levendula. Mindegy, barátkozunk. Amúgy más panaszom nincs: nagyon gyorsan szárad, szépen csillog :)
Update: gyorsan lepattan... 3 napot bír kb az én körmeimen, igaz, nem kíméltem: mosogattam, kézzel öblítettem egy-két ruhát. Mindegy, igazából én ennél többet nem is vártam el tőle, mert 3-4 naponta muszáj hajat mosnom, azt meg egyik lakkom se éli túl sose....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

lixia168

2013. december 7.

En az Aurora-t vettem meg es nagyon jo!Ez az elso ilyen fajta lakkom.Nagyon tetszik benne hogy ilyen csilli villi es felvitel utan gyorsan szarad! Biztos hogy ujra fogom meg venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.