Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csevelin96, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Homok finissel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

varga.stella

2013. december 6.

Imádom a Rimmel lakkokat (főleg a minőségükért és a szuper ecsetért) így nem volt kérdés, hogy ez is KELL! A bézsest vettem meg. A színe hétköznapi, de a csillogása annyira csodálatos nekem, mintha a körmeim ékszerek lennének. :) ...pedig nem vagyok egy nagy csili-vili-fan! Nagyon gyorsan szárad és nekem elég tartós (3-4 nap) is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

szisz5

2013. december 5.

Hivatalosan is beszereztem életem első homoklakkját, az Aurora személyében... hipp-hipp hurrá :) Gyönyörűszép, és épp le volt akciózva a Rossmann-ban. Az Aurorából az utolsót hoztam el, a lilából még volt több. Gyönyörű a lila is, de nem igazán illett volna a ruhatáramhoz/színvilágomhoz.
Hát mit ne mondjak... nem ez volt az utolsó homoklakkom, azt hiszem ... <3 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Hát mit ne mondjak... nem ez volt az utolsó homoklakkom, azt hiszem ... <3 :)

hagicica20

2013. december 5.

Nekem a lila van meg, de jó lenne még a fehéret is megvenni, csak sajnos azt nem hozták be hozzánk sem. Szóval a liláról.... Szerelem első és sokadik használat után is. Kielégítően fed egy rétegben is, de kettőben az igazi, a mesés csillogás elérése érdekében. Könnyen szárad, de a második réteggel érdemes várni min 10 percet, hogy csontszilárdá száradjon, m vastagon lehet csak felvinni a sok csillám miatt és én jártam már ugy, hogy meggyűrődött a lakk a kevés idő miatt. Könnyű fevinni a lapos-széles-kerekített ecsettel. És a finishe az valami "észveszejtő" csillogó-villogó szépséges csoda. Ami nem mellékesen elég sokáig birja a körmeimen a strapát. Nálam max csillag és véleményem szerint nagy hibát követtek el a forgamazók, hogy csak ezt a két színt forgalmazzák, mert nekem kellene mind :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

asztromélia

2013. december 5.

Tegnap próbáltam ki, szerelmes is lettem. :) Nem volt szükségem új lakkra természetesen, de persze szétnéztem a drogériában. Háááát, aki meglátja és ott tudja hagyni, annak minden elismerésem. Én az Aurora-t választottam, igaz amellett csak a Moon Walking volt még. Most néztem utána a neten milyen színek kaphatóak még , csábulok nagyon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

cicaslany91

2013. december 4.

Nagy nehezen rátaláltam mindkét színre a Müllerben, az Aurorából az utolsót hoztam el :) Nem csodálom, hogy ennyire vitték :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

cirrus

2013. december 4.

Mindkettőt megvettem, és egyszerűen imádom őket! Nem voltam nagy híve a homok-hatásnak, de megláttam ezt a két lakkot és nem bírtam őket otthagyni. Hihetetlenül gyorsan száradnak, egy réteg is majdnem tökéletesen elég, és az a csillogás... Le se tudom venni róla a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

gelus

2013. december 4.

A minap vásároltam meg az Aurora színárnyalatot és éppen ma kentem fel a körmeimre. Meg kell mondjam valami csodás színárnyalat és a csillogás. Eddig azt kell mondjam, hogy nagyon tetszik, abszolút az én színem :) A tartósságáról picit később tudok majd beszámolni, de addig simán megy az 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 4.

egifeny

2013. november 29.

ez valami csodalatos :) a moyra (rozsaszines) es lovely (barna) elbujhat mellette, emiatt elsore a homoklakk se lopta magat a szivembe, de ezekrol meg annyit aradoztatok, epp akcios is volt, muszaj volt, megvettem mind2t, mert nem tudtam valasztani :D a lilat mar fix h nem bantam meg :) most kentem fel, csillog-villog, szikrazik, meg lampafenynel is... igazan jo hir lenne, ha behoznak a tobbit is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

theodora19

2013. november 28.

Ma vettem meg, aranyszínű csillámos lakkot akartam, ez nem épp olyan, de sokkal jobban tetszik. :D
Nem tudtam, hogy homok hatású, csak levettem a rossmannban a polcról az aurora típusút (már csak ez volt, és épp akciós :D), most nézem milyen jókat írtok róla - tényleg jó választás volt :D
Rimmel lakkokat meg imádom (gyorsan szárad, szeretem a kerek ecsetét, és nem szárad be fél év után, mint az essence).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Madi

2013. november 27.

Gyönyörű, gyorsan szárad, de fedőlakkot érdemes kenni rá, de legalábbis a végét picit megreszelni, különben beakadhat finomabb anyagok szálaiba. Az aurora árnyalatot vettem meg, ennél tökéletesebb szolid de mégis feltűnő lakkot ki se lehetne találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.