Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csevelin96, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Homok finissel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tittus

2013. november 26.

Kövezzetek meg, de ez az első liquid sand lakkom :D. Aurora boldog tulajdonosa vagyok, szerintem nagyon eltalálták a színt, baromira csillog, igazi fairy dust :).1 hétig volt a körmeimen fedőlakk nélkül, nagyon lestrapáltam, mosogattam,hajat mostam, takarítottam, meg minden, és még így is csak az 5. napon kezdett lepattogni. Lemosni nekem nem volt nehezebb, mint egy sima lakkot, acetonos Eszter lemosóval BŐŐŐVEN átitatott vattapamaccsal egyből lejött, nem kellett áztatni, és egyébként a körmeimet se karistolta fel (volt alatta alaplakk, nem tudom, ez mennyit számít). Könnyű a lekerekített ecsetével dolgozni, és két réteg elég is. Szerintem érdemes beszerezni ha valaki lát még, mert gyönyörű, tartós, és jó áron van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

miomio

2013. november 22.

Az Aurora elnyerte nálam a top 1. homoklakk helyét. Ez az igazi nude jellegű homoklakk, számomra megfelelő tartóssággal és pénztárcabarát árral. A blogom található egy részletes teszt, gyönyörű képekkel :

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Asarys

2013. november 19.

Én is a Müller akció keretében vettem meg a nude színűt és annyira de annyira széép! IMÁDOM! Már 4 napja viselem és semmi kopás nincs rajta, pedig hajat mostam, takarítottam, mosogattam is benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

bandita

2013. november 16.

Ma délben épp a buszra várakoztam, munkába igyekeztem. Volt pár percem, és előkaptam a mobilomat, belekattintottam a Krémmániába, ahol Natalka véleménye volt az első, amit elolvastam. :)
Hónapok óta majd meggebedek ezért a lakkért, de soha, sehol nem bírtam még belefutni. Hirtelen megéreztem, hogy elérkezett a perc...mintha Natalka egyenesen nekem írt volna...nem tudom ezt normálisabban megfogalmazni.
A buszról leszállva azonnal a Rossmann felé vettem az irányt, oda belépve pedig odasétáltam a Rimmel pulthoz és betettem a kosaramba mindkét verziót.
A pénztárnál annyira reszketett a kezem, hogy alig bírtam kihalászni a pénztárcámat, azt hittem, hogy menten elájulok, a boldogság szinte futkározott a gerincemen. Majom a farkának ennyire nem örült még, az biztos!
Vigyorogtam, mint egy idióta, megállíthatatlanul, folyamatosan.
Pár perce értem haza, azonnal felkentem, két rétegben....csodálatos.
Az ecsete, állaga tökéletes, a felülete kevésbé érdes, mint pl a Lovely BS, de HOMOK, szikrázik, és olyan imádnivaló, hogy le kell borulni előtte! :)
Nem tudom, mennyire tartós a vele készített lakkozás.
Nem tudom, hogy milyen gyakran fogom használni.
Csak azt tudom, hogy ötösnél rosszabb értékelést csak akkor lennék képes adni neki, ha az üvegcsék üresek lettek volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

Vigyorogtam, mint egy idióta, megállíthatatlanul, folyamatosan.
Pár perce értem haza, azonnal felkentem, két rétegben....csodálatos.
Nem tudom, mennyire tartós a vele készített lakkozás.
Nem tudom, hogy milyen gyakran fogom használni.

Vizsiildi

2013. november 11.

Imádom!!!Én is csak hétvégén tudtam megvenni a Műllerben!25% kedvezmény járt rá!Csak ez a 2 szín volt kapható,és ezekből is csak 3-3 db volt kihelyezve!Tescoban 1db lila volt csak!A tőbbi szín szerintetek mikorra várható?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Lassunyuszi

2013. október 22.

Imádom. Mindkettőt megvettem, de a lilát még nem próbáltam... A nude viszont favorit lett. Nekem tartós is volt, könnyű is volt felkenni az ecset lekerekített, szuper. Lemosáshoz ajánlom mindenkinek az alufóliás módszert, akkor nem lesz minden csupa csillám. (Aki nem tudná, mi ez: a lemosós vattát fektessük a körmünkre, bugyoláljuk alufóliába, várjunk 5-10 percet, és húzzuk le a dunsztot- egyben le fog jönni az egész lakkozás, néha marad fent 1-2 ragaszkodóbb csillám, de mivel nem sikamikáljuk a körmeinket nem is sérül a felszínük, illetve nem leszünk nyakig csillámosak. Én nem szeretem azt a módszert, mert macerás, de néhány lakknál muszáj, plusz minél többször megcsináljuk, annál könnyebben megy majd...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

zizitim

2013. október 14.

2013.10.14.:
Azóta újra használtam és sajnos már pár órával a felkenés után megpattant az egyik körmömön. Nem tudom, hogy az alaplakk-e a hibás, ezt majd még tesztelem, de addig is le kell vonjak egy csillagot. Így már csak 3-ast érdemel.

2013.10.07.:
Sikerült megvennem az Aurora (bézses) árnyalatot, képek alapján nagyon tetszett. Első benyomásra nem voltam elájulva tőle, mivel a lakkot kitekerve azt láttam, hogy nagyon idétlenül, valahogy ferdén van vágva az ecsete. Nem tudom, hogy ez direkt ilyen, vagy az enyém selejtes, mindenesetre elég nehézkes volt használni. A lakk elég vastag állagú, nekem mégis két réteg kellett a fedéshez. Csak a gyűrűs ujjaimra kentem fel díszítésnek, mivel több helyen olvastam, hogy eléggé csillámos és féltem, hogy horror lesz a lemosás. Sajnos már a második napon megkopott a vége, bár a színből adódik, hogy annyira nem volt feltűnő. Aztán másnapra már eléggé meg is pattant, szóval a végén a lemosás mellett döntöttem. Szerencsére ezen a téren nem volt annyi gond, mint vártam. A lakk könnyen jön a csillámokkal együtt, az egyedüli baj, hogy a csillámok az egész kezemhez ragaszkodtak, szóval azzal volt még egy kis játék. Örülök, hogy csak két körömre kentem ezt :)

Összességében én többet vártam tőle tartósság terén, valamint nekem kicsit túl sok a csillám benne. Szívem szerint 3,5 pontot adnék, annyira nem ragadott magával, de szerintem csak a képek alapján vártam többet. Ezért nem pontozom le, kap egy négyest, nem rossz lakk ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

2013.10.14.:

2013.10.07.:

melange

2013. október 4.

Én teljes áron vettem meg a Tesco-ban, nem bánom, hogy nem volt akciós, annyira szép, hogy simán megérte:)
Nagyon könnyű felkenni, gyorsan szárad. Nekem a 3.napon kezdett el kopni.Lemosni viszont "izgalmas" lesz..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 4.

karli

2013. szeptember 30.

Sikerült beszerezni nekem is mind a két színt, a lila világosabb mint az opi can't let go és jobban csillámos, a rózsaszín(? inkább púder) is nagyon csillámos világos ezüstös. Szerintem nagyon szép mind a kettő, röhej, hogy a tescóban egyet fizet kettőt kap akcióban 425 kemény forintra jön ki egy. Hát igen, lemosni nem egyszerű, eléggé ragaszkodik a körömhöz. Remélem hozzánk is jön a másik három szín, mert azok is nagyon szépek!
Ja, és az opi lakkok szerintem apróbb csillámosak, és valahogy e miatt olyan mattosabb-csillámosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

csevelin96

2013. szeptember 12.

Ma vásároltam, meg a rózsaszínt, eddig teljesen pozitív véleménnyel vagyok, imádom:)
Update: tartós lakk, de kicsit nehéz megszabadulni a csillámoktól, amúgy nagyon hasonlít a baltic sand lakkokhoz! Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.