Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos, matt finishű ajakrúzs 10 árnyalatban, mely tökéletes egyensúy a kényelem, a tartósság és a megfelelő hidratáltság között. A ferde kialakításának köszönhetően használata egyszerű és precíz.

Ár: 699 , Eladó: Alexia
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest, vagy előre utalás után postázom (postadíj vevőt terheli)
Sophieka

2018. november 2.

Eddig azt hittem, jobb állagú matt rúzsom, mint a NYX, nem lesz, aztán itteni szuper vélemények alapján megvettem én is a 610-es árnyalatot! :)
Gyönyörű, tartós, szinte eggyé válik az ajkammal! Biztosan állandó vendég lesz nálam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Többedik adagot vettem meg, még mindig a kedvencem, szép matt, nem kopik csúnyán, nap közben frissíteni kell ritkán, de nem nehezíti el a számat és nem ragad

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 7.

610 High Flyer: egy különleges sötétebb fáradt púderes, rózsaszínes-núdos árnyalat, a drogériások között az egyik kedvenc, abszolút helye van a "gyűjteményemben". Napközben - mint a rúzsok 90%-át - igazítani kell, de a frissen felkent hatása mindezért kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 7.

ancsagirl95

2018. június 7.

Nem vagyok túl rúzsos, de szerettem volna egy nude rúzst. A 200as árnyalat van meg. Szép a színe, kellemesen krémes, elég tartós, nem kopik csúnyán. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Mamamacica

2018. május 31.

Lélegzetelállító színe van, én egy bordós- pirosat választottam, 810 The Matte Factor névre hallgat. Az illatától odáig és vissza vagyok, az állaga megfelelő, kellőképpen szárít, de elnézem neki. A tartóssága egész jó, ajánlatos étkezés után újrafesteni, mert látható a kopás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Drehsnia

2018. március 29.

10 High Flyer nagyon tetszik, jó illatú, kicsit nekem drága, de egyelőre 5* :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

10 High Flyer nagyon tetszik, jó illatú, kicsit nekem drága, de egyelőre 5* :-)

SzLili17

2018. február 18.

Nekem a 700 TRENDSETTER árnyalat van meg. Tökéletesen matt, könnyű felvinni, nem szárít, tartós de szépen kopik. És az illata is isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

evi94

2018. február 2.

A légszebb matt nude rúzs (700-as árnyalat). Nagyon szeretem, rengeteget használom hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Vivih

2018. január 21.

Erősen pigmentált, gyönyörű színe van, és hihetetlenül tartós, imádom! Az ár-érték arány is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

vikikike

2017. november 21.

A 810-es The Matte Factor van meg, egyszerűen gyönyörű! Amit korábban írtak (darabosodik, beleül a ráncokba, kopik) sajnos igazak, de én fültisztító pálcika végével szoktam felvinni és így ezt mind elkerülöm. Így az intenzitását is tudom változtatni, hétköznapra jobb szeretem ha halványabb és elég tartós is. Ami miatt nem tudom rendszeresen használni az az, hogy nagyon kiszárítja a számat (és persze száraz szájon csúnya is) ezért egy csillagot le kell hogy vonjak tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate