Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos, matt finishű ajakrúzs 10 árnyalatban, mely tökéletes egyensúy a kényelem, a tartósság és a megfelelő hidratáltság között. A ferde kialakításának köszönhetően használata egyszerű és precíz.

Ár: 699 , Eladó: Alexia
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest, vagy előre utalás után postázom (postadíj vevőt terheli)
Maja92

2017. november 11.

Joy napokon szereztem be a 200-as árnyalatot, a Rossmanban nude színnek tűnt, azonban feltéve inkább élénkebb rózsaszín, de végülis így is tetszik. Viszonylag tartós, és nem szárít agyon, megszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Kodi

2017. október 15.

Szerettem volna egy ilyet venni a Glamour napokon, szerencsére volt teszter, ami szinte érintetlen volt, bátran kentem fel (nem szeretem a láthatóan sokat próbált tesztereket, mert azokat csak a kezemre merem felvinni, de egy érintetlen tesztert mindig bátran kipróbálok szájon is, sok impulzusvásárlástól mentett már meg). Szörnyen beleült az ajakráncocskáimba, melyen nem is látszanak egyébként, de ettől egy 90 éves nénike száját kaptam kölcsön. Rettenetes finisht adott, lehet, hogy lehet aláhidratálni, de nem vágyok vele próbálkozni. Borzadály, pedig több színt is tudtam volna választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

SzaboIzabella

2017. szeptember 27.

Kedvemc rúzsom a 610-es. Szép erős színe van, tartós és imádom hogy matt
Viszont egy idő után elkezd csomósodni, ezért egy csillag minusz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kedvemc rúzsom a 610-es. Szép erős színe van, tartós és imádom hogy matt
Viszont egy idő után elkezd csomósodni, ezért egy csillag minusz.

sarabee

2017. július 31.

Én nagyon szeretem ezt a rúzst, a 610-es árnyalatot vettem. Magamhoz képest kicsit élénkebb a színe, hiszen inkább nude színeket preferálok. Elég tartós, nem csúnyán kopik, bár kicsit jobban szárított, mint pl. az Astoros rúzsom. De összességében elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

ilovehighlight

2017. július 13.

Na most le fogom pontozni... Egyáltalán nem tudtam rendesen használni, mert hidratálás ellenére is szárított. Az állagát sem bírtam, s miután felkentem hamar porosodott az ajkaimon és a szélein csúnyán összegyűlt. Lehet velem van a baj, de nem vált be...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Parapluie

2017. július 4.

Take the stage. Csodaszép, élénk szín, szinte minden nap használom <3 A csomagolás minőségi, a formula fantasztikus, matt, de kicsit sem szárít. Egyetlen negatívum a formája, nehezen tudok vele dolgozni, úgyhogy ha élénk színt vesztek, javaslok mellé egy kontúrceruzát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Blackxentric

2017. június 26.

Glamour napi szerzeményem. Imádom a színét, a legsötétebbet választottam. Könnyű felvinni és kontúrceruzával 10 órán keresztül rajtam volt, közben ettem ittam és szinte ugyanolyan volt, mint mikor felkeltem. Nem hittem a szememnek, hogy még mindig ilyen szépen fent van. Csodálatos termék, biztos veszek más színben is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

sztinke

2017. június 15.

Impulzusvásárlás volt. Nem mondom, hogy sosem volt még jobb rúzsom, de ár-érték arányban jónak mondható. A csomagolás rendben van, a tartósság sem rossz, és egész tűrhetően kopik (igaz, eleve nude színt választottam). Ami nem tetszik az a borzasztóan erős (és számomra kellemetlen) íze és illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Wattsy

2017. május 5.

A 700-as trendsetter az èn igazi nagy szerelem rúzsom ès mèg az illata se tud elrettenteni tőle. Könnyen fel lehet kenni, nem szàrít, nem bír ki mindent, de hát én se :D A csomagolása is szuper, mert nem esik darabokra a tàskàmban ha csak úgy sietve beledobom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

merciszb

2017. április 23.

Glamour napokon kettőt is vettem, szép színeik vannak, szép mattok, de szerintem olyan sokáig nem bírják, egy idő után darabosak lesznek felkenve..de ezért csak 1 mínusz csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate