Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos, matt finishű ajakrúzs 10 árnyalatban, mely tökéletes egyensúy a kényelem, a tartósság és a megfelelő hidratáltság között. A ferde kialakításának köszönhetően használata egyszerű és precíz.

Ár: 699 , Eladó: Alexia
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest, vagy előre utalás után postázom (postadíj vevőt terheli)
Lillu14

2017. április 22.

A glamour napokon jutottam hozzá és nagyon megszerettem. Az evést nálam már nem bírja,belülről kifelé kezd el kopni és éles kontúr marad a szám körül,amit nagyon nehezen tudok eltávolítani. Egyébként szeretem viselni,de nem olyan tartós,mint amilyennek le van írva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

LSTE

2017. április 16.

610-es kicsit rózsaszínes (számomra) nude szín van meg és I.M.Á.D.O.M
De nagyon..
Szép a színe, jó volt az ára (leárazva vettem 1700-ért), annak ellenére, hogy matt, kellemes az állaga, könnyen kenhető. Elég tartós, szépen kopik, nem marad éles keret az ajkaim szélén. Az illata nekem nem tetszik, de ez legyen a legnagyobb bajom.
Tavasszal-nyáron nálam a fényes rúzsok (és rúzsceruzák) mennek, de biztosra mondom, hogy nyáron is nagy kedvenc lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

610-es kicsit rózsaszínes (számomra) nude szín van meg és I.M.Á.D.O.M
De nagyon..

Fujituli

2017. április 9.

A "kupakot" nehéz leszedni róla, szóval táskában nem kell attól tartani, hogy lejön, összetörik stb. A rúzs önmagában kemény, ha odaérintem a számhoz, nem fogja meg azonnal, csak ha rendesen rányomom, ennek okán nem történnek balesetek fehér ruhákkal, ez egy úgynevezeett biztonságos rúzs, nem kell pecsétnyomoktól tartani. Pigmentdús, gyönyörű intenzív színe van. Én a 810es árnyalatot vettem meg, imádom. Három óra elteltével sem olvadt szét a szájamon a mikroráncokba, mint az avon rúzsom, aminek habár gyönyörű színe van, borzasztó az állaga. Ettem is utána, komolyan mondom, egy lehelletnyi hiányzott csak a belső szeglettől, de tartotta magát, jobban, mint bármelyik rúzsom. Az illata kellemes, az ajkak nem tapadnak össze, valamint a rúzs önmaga száraz, de nem érzem, hogy szárítana. Elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

lenizsu

2017. március 19.

A 200-as árnyalatban vásároltam meg. Nagyon tetszik a kialakítása is. Felkenve a színe tökéletes. Az ajkamon is kellemes viselet. Nekem az illata is nagyon bejön. Nem szárít. Hosszan tart. Hibátlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

lizybenet

2017. március 17.

A 610-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Ez a tökéletes rúzs. A színe gyönyörű, természetes hatású piros az én ajkaimon. Hétköznapokra is tökéletes. Nagyon szeretem a matt rúzsokat, egy rakással van már belőlük de a legtöbb szörnyen szárít. De ezt könnyű viselni, nem is érezni, hogy van valami az ember száján. Az illata picit erős de ezt a hibáját könnyű szívvel megbocsájtom hisz egyébként tényleg ő az igazi. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Piko888

2017. március 13.

700 Trendsetter (a képen látható) árnyalatban van meg. Van már hasonló színű rúzsom, több is, de hát ez vagyok én, nude rúzsból sosem elég. De (!) most jutottam el oda, hogy ha csak egyetlen rúzsom lehetne, ki merném jelenteni, hogy ez lenne az.

A színe visszafogott, hétköznapokra tökéletes. Szerintem a Trendsetter egy az egyben 'MAC Velvet Teddy'. Felkenve először inkább félmatt/ szatén jellegű pici fénnyel, de hamar bemattul és akkor teljesen. Ami meglepett, hogy nem hagy nyomot (ami sok matt rúzsnál nem teljesül), nem ül bele a rácokba sem. A tartóssága elég meggyőző, lerobbanthatatlan, legyen szó ételről, italról, de azt hozzá kell tenni, hogy egy erősebb árnyalatnál a kopás jobban látszódhat.
Krémes, egyáltalán nem szárít.

Összehasonlítottam a hasonló színű Avon matt rúzsokkal (Au naturel, Marvelous Mocha), amiket eddig nagyon szerettem, de most már látom a hibáikat: azok darabosak, ráncolódnak, vastag érzetűek.

Negatívuma, hogy kicsit túlárazott, majdnem duplája egy átlagos Rimmel rúzsnak, és az illata: katasztrófa, émelyítően édes, ami a kisebb gond, de mellette elviselhetetlenül műanyagos is. Szerencsére ezt csak a felvitelig kell kibírni, utána nem érződik.
Szerintem betárazok belőle, mert most is szinte csak ehhez nyúlok, illetve a 'Salute' árnyalaton gondolkodom még.
Le a kalappal Rimmel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Krémes, egyáltalán nem szárít.

Le a kalappal Rimmel!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT