Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

MrsWolf

2016. november 22.

Joy napokon vettem, 40% kedvezménnyel. Az itteni vélemények miatt vettem meg. Meg vagyok vele elégedve. Bár én nem érzem egész nap az uborka illatot, csak mikor kinyitom a spirált. Tartós, szépen működik. Könnyen fel tudom vinni. Nem nagyon mászik le a szemem alá, nem pereg le. Összeségében szerintem megéri, de a Lovely Curling-je a kedvencem, és annak a keféjével a legjobb dolgozni. Így csak 4 csillagot adok, mert nem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

vikeral

2016. november 13.

Eddig mindig lovely curling pump up ot hasznaltam, mivel az szerintem a legeslegjobb a kb 700ftos araert.
Mindenki nagyon dicserte ezt, ezert megvettem, bar 2400ft szerintem rettenetesen sok egy spiralert ami 1 honap mulva annyira kiszarad es elfogy, hogy mar csak fele annyit tud mint az elejen.
Vettem egy lovelyt is, es egyszerre a kettot probaltam ki. A lovely kefeje felhold alaku, picike, apro sortekkel. A rimmele nagy bumszli, a ket vege meg vastagitott is, a tipikus osszevissza szalakkal es "igenytelen" kuszasaggal rendelkezo kefe. Nagy meglepetesemre, nagyon szep hosszu, ivelt pillakat csinal, viszont nem nagyon dusit es 1-2 retegnel is kezd poklabasodni az egesz, raadasul a meganagy kusza kefevel nehez kihuzni az also sort. Ellentetben a lovelynak a kicsi, kerekitett kefeje pont illik a szemhez. Hosszusagra majdnem ugyanazt adja, talan 1-2mmel kisebbek, viszont a vegig tomenyek es vastagak a pillak, a rimmelnel felfele fokozatosan vekonyodnak. A lovely talan emiatt nem gondorit annyira, viszont sokkal egyenletesebb muszempillahatast ad, nem lesz poklabas, tokeletesen katonasorban valasztja el a pillakat, es a tonel sokal jobban dusit is.
Osszesegeben, kb. ugyanannyit tud mint a 3x olcsobb lovely, aplikalni viszont nehezebb, termeszetes, egyenletes hatas nem igazan van.
Ezert az arert egyaltalan nem eri meg, inkabb veszek tobb lovelyt az arabol, es hamarabb cserelem oket ha kiszaradnak.
Elfogom fogyasztani a lovelyval egyutt, es majd megnezem, melyik meddig birta a beszaradast, illetve napkozbeni elkenodest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

daydream

2016. november 12.

Egyik kedvenc spirálom. Szépen szétválasztja a pillákat, a nagy kefe miatt könnyű a felvitel, és nagyon elégedett vagyok azzal, ahogy hosszabbít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

tesztelmblog

2016. november 3.

Szuper az illata, az állaga, a mindene. Gyönyörű pillákat csinál

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Szuper az illata, az állaga, a mindene. Gyönyörű pillákat csinál

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
KisPicúr

2016. október 31.

Az illata nagyon szuper. Elég szépen szétválaszt és hosszabbít is. Tökéletesnek nem mondanám, de 4 csillagot simán megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

llidia

2016. október 30.

Először nagyon elégedett voltam az illatával és az általa kapott végeredménnyel is. Szép hosszú szempillákat csinált, nem is ragadtak össze tőle. Viszont én azt vettem észre, hogy pár hét használat után már 'büdös lett'. Így már nem is tudom használni. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

mafalda

2016. október 27.

Hihetetlen hosszú pillákat csinál, isteni ubis illata van. Mikor felkenem vigyáznom kell h ne nyissam nagyra a szemem mert akkor panda szemcsit okoz, de pár pillanat alatt megszárad és utána már nem kenődik, nem is ragad. Biztos van ennél jobb spirál, de most nálam ez a befutó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Rencsi93

2016. október 22.

Nem annyira vagyok megelégedve vele sajnos, nekem nagyon parfümös illata van,ami annyira illatozik, nálam már-már zavaró. Azt írja,hogy érzékeny szemnek is kiváló, biztos velem van gond, de nem annyira kiváló.
Nekem a szempilláimat se tudta meghosszabbítani, és nehezen száradt meg nagyon. Sajnálom, hogy nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

sztimike

2016. október 17.

Szép hosszú pillákat lehet vele összevarázsolni. A pillákat nem ragasztja össze és nem kenődik szét. Már tervezem beszerezni a következőt, mert már nagyon fogyóban van, amit használok. És tényleg uborkás az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

krisztinamedveczki

2016. október 17.

Nekem hatalmas csalódás ez a szempillaspirál, mivel nagy reményeket fűztem hozzá,az itt olvasottak alapján. Nagyon szép fekete színe van,ami egész nap megmarad,nem kenődik el, igazi drámai szempillákat varázsolna, HA NEM TAPASZTANÁ ÖSSZE A PILLÁIMAT!!!!! Iszonyatosan csúnya, gagyi hatást érek el vele önmagában, így a felvitel után, egy kifogyott szempillaspirál keféjével átfésülöm a pillákat, és így lesz szép a végeredmény. Többet vártam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.