Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2019. november 25.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.

ava

2016. október 16.

Kedves ismerős ajánlotta,a dm ben megerősített ott dolgozó barátnőm,hogy ő is ezt használja,tényleg jó,szeretik,veszik,kipróbáltam ééés tényleg,elég egyszer végighúzni ės máris szėp,hosszú,látványos pillák lesznek,nekem nem maszatolódik,lemosni sem volt nehéz,illata is jó,hamar elillan,ha még ápol is öt csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 16.

leba

2016. október 16.

Az illatot én kihagynám belőle, de első használat után már kevésbé intenzív. De frissen felbontva... Egyébként természetes a végeredmény, a színe szép fekete. Nem mászik le, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Arianne

2016. október 8.

Hirtelen felindulásból döntöttem úgy, hogy a régi, jól bevált szempillaspirálom lecserélem valami újra.
Nem csalódtam, nagyon szeretem!
Kellemes, uborkás illata van, és ígéretéhez méltóan szépen ápolja a pilláimat. Nem csomósít, könnyen lehet bánni az ecsettel.
Tökéletes választás a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Nem csalódtam, nagyon szeretem!
Tökéletes választás a mindennapokra.

Nikike29

2016. október 7.

Különleges illata volt a kezdő lökés, hogy megvegyem :) használom egy ideje, de a mai napig mindig megszaglászom mielőtt felkenem a pilláimra, csodás a friss uborka illat, ami persze nem igazi uborka, én inkább a Dove uborkás deo illatához hasonlítanám. Egy másik szempillaspirál kicsit meggyötörte a pilláimat, de ez a Rimmel-es csoda helyrehozta, szóval megfelelően ápolja is a szempillát, amellett, hogy csodaszép, hosszú, dús hatást lehet vele elérni! Én szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

LathatatlanOzike

2016. október 4.

Jó spirálnak mondanám, de kicsit szét szokott esni az eredmény. Nehéz vele kifesteni a pillákat, és könnyen le is mászik sajnos.
Tényleg ubi illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

Tényleg ubi illata van. :)

Beu

2016. október 2.

Nagyon maszatol, de szép természetes pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Nagyon maszatol, de szép természetes pillákat csinál.

zsofia93

2016. szeptember 10.

Akciosan szereztem be meg a mult heten, nekem nagyon tetszik, egyaltalan nem csomosodik, tartos es az illata is jo :) igaz en barmit kenhetek a pillaimra, mivel eleve nagyon hosszuak, de ez a szempillaspiral meg jobban kiemeli :) nekem a csomagolasa is tetszik :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 10.

darkbeforestorm

2016. szeptember 1.

megfogott a csomagolása és az illata, de valahogy nem passzol az én kezembe. pedig szeretem az ilyen duci spirálokat, nem is szokott gondot okozni a használatuk, de ezzel összevissza szerencsétlenkedek. mondjuk úgy hogy nem csak a szempillákat festi ki, hanem az egész szemet :) az eredmény szép, látványos, de sokáig tart amíg megszárad és az átlagosnál kicsit nehezebb lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

eva327

2016. augusztus 29.

Az illata valóban olyan, mint az uborkáé. Szép szempillákat csinál, viszont könnyen elkenhető a nagy spirálfej miatt. Viszonylag tartós, de 2-3 óra után meglátszik a festék a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

FruzsiF

2016. augusztus 13.

Kicsit sok összetevője van,ezért nem voltam biztos benne,hogy jó döntés volt megvenni. De kellemesen csalódtam. Hosszabbaknak tűnnek tőle a pilláim,és nem iritál. Az üveg színe nem a legszebb. Az ár... Hát oké. De ezzel a piarral nehéz ellenállni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.