Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

JucMagic

2015. november 10.

1 hónap használat után jöttem véleményezni ezt a spirált :)
Glamour napok szereztem be féláron, vegyesek az érzéseim, szeretem is, meg nem is. Az illata elég kellemes, bár utálom ha egy szemre való termék illatosított, de ez az én agycicám. Több rétegben kell felvinnem, ahhoz hogy látszódjon, de akkor már csomósítja a pilláimat. Nehezen szárad, nem tartós, 5 órán belül már törölgetnem kell a szemem alól, ami valljuk be nem a legideálisabb. Párásabb, esősebb időben nem ajánlom ezt, mert gyönyörűen lefolyik és elmászik. Ha vízálló spirált rakok rá, akkor csomósítja a pilláimat, szóval szenvedés a használata.
Eredeti árán biztosan nem venném meg, féláron elgondolkodnék, bááár ennyit egy sima mezei olcsóbb árkategóriájú spirál is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

1 hónap használat után jöttem véleményezni ezt a spirált :)

EvelinaB

2015. november 9.

Az uborkás illatán kívül semmi különlegessége nincs. Még jó, hogy féláron vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

AdamcsikEcy

2015. október 29.

Glamour-napokon jutottam hozzá féláron. Imádom. Nagyon jó illata van és hosszabbítja a szempillám. Biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

bodi.kriszti92

2015. október 14.

Az extrém feketét vettem meg, és nagyon tetszik. Hosszú pillákat csinált, amik ráadásul igazán feketék lesznek tőle és jól elválasztja őket. Szépen lehet felkenni, több réteget is szoktam, és semmi csomósodás vagy összetapadás. Nem kerül egy idő után se a szemem alá, se a szemhéjamra. Nem mondom h nem volt már jobb spirálom, de határozottan nem rossz termék, sőt, 50% kuponnal abszolút megérte az árát. Ja és ez az uborkás illat :D tök jó!

Továbbra is nagyon szeretem!!:):) Nem könnyezek tőle, ha belemenne a szemembe, könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

pkitti93

2015. október 14.

Imádom! Az illata csodás, nem csomósodik a pillám tőle, a keféje is nagyon jó! Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

babyface

2015. október 12.

nagyon jó kis hétköznapi spirál, bár a lash sensational-t nálam nem veri. :) kicsit sajnálom, hogy nem az extrém fekete verziót szereztem be (én azt hittem a sötétebb külcsín a vízálló verziót jelöli). a keféje hasonló egy előző rimmel-es spiráloméhoz, nekem annyira nem jön be ez a két végén duci megoldás, mert akarva akaratlanul is maszatolok pár csíkot a végével. az illata nagyon mókás, a festék minősége szuper szépen eloszlik, nem csomósodik szóval hétköznapra tökéletes, ha extra hatást szeretnék arra ott a lash sensational.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

rocksteadycat

2015. október 10.

Az illata is csodás és amit művel is.. :) Gyönyörű, hosszú, fekete pillák. Nem maszatolódik el, és simán kibír egy kis esőt vagy könnybelábadást.
Könnyen leszedhető, és feltehető. Az ára picit sok, de kuponnal fél áron teljesen nanáhogy' megérte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Cataleya

2015. október 10.

Glamour-napoknak hála hozzájuthattam féláron ehhez a csodás termékhez! Az illata fogott meg először, de ha ez nem lenne is megvettem volna. Nem csomósít, szépen választ el és szép erős fekete a színe. I-MÁ-DOM!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 10.

Oraculum

2015. október 5.

Finom uborkás illat, szép csomagolás, a keféje nekem elég nagy, összhatásban semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Pearl

2015. október 5.

Nagyon szuper kis spirál:) Én az extreme feketét vettem meg belőle és sztem soha többé nem veszek másik fajtát:) A csomagolását imádom, tetszik ez a méregzöld szín, az uborkás illat pedig csak a ráadás:) Nagyon szép csomómentes pillákat varázsolt nekem, még 3x-os felkenésre sem csomósított össze. A pillákat szépen szétválasztja és drámai hatást lehet vele elérni, amit én nagyon szeretek:) Nem potyog, könnyen eltávolítható. LEGJOBB!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.