Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

Titvog

2015. október 4.

Nekem nagyon tetszik ez a spirál, elsősorban a vitaminok miatt vettem meg amik benne vannak, hátha ez annyira nem roncsolja a pillákat mint a többi társa. Ez majd még kiderül persze (mellette erősítem a pilláimat)... A csomagolása nagyooon tetszik, imádom ezt a zöld színt, az illata pedig isteni! A keféje is nagyon klassz, könnyen lehet használni, és nem tapasztja össze a szempilláimat, inkább szépen szétszedi őket, ami nekem már nagyon nem ártott, mert a bal szememnél pár szál pillám mindig összeragadt a régi spirálomnál. Remélem sokáig fog tartani ennyi pénzért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 4.

DorinaKallai

2015. szeptember 30.

ha bekonnyeztem az elozo spiraljaim kozul az osszes csipte a szemem es bevorosodott tole egy ido utan. de miota ezt hasznalom azota semmi ilyet nem tapasztaltam. nagyon jo!❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

ivanbogi

2015. szeptember 26.

Rossmannba vettem akciós volt!! Nagyon szép hosszú pillákat csinál az illata is kellemes, ezenkívül teljesen természetes!!! Szuper!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

MDalma

2015. szeptember 23.

IMÁDOM! Egyszerűen tökéletes a számomra! Nem pereg,nem csomosít,nem maszatol..
Gyönyörű fekete,hosszú pillákat lehet vele készíteni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

IMÁDOM! Egyszerűen tökéletes a számomra! Nem pereg,nem csomosít,nem maszatol..
Gyönyörű fekete,hosszú pillákat lehet vele készíteni.. :)

evilshedevil

2015. szeptember 21.

A spirálnak nagyon finom, friss uborkaillata van, az ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, de ártani biztosan nem árthat. A kefe kialakítása egészen érdekes, úgy tervezték, hogy a pillákat felfelé és kifelé emeli. Tényleg könnyű elérni vele a pillák tövéig és az egész apró szempillákat is megtalálja a szemem sarkában, nagyon szépen dúsít. A szempillaspirál és az én szerencsétlenségemre pont az özönvíz idején teszteltem, sajnos nem vízálló, viszont ha nem úszni készülsz vele, akkor ki fogja bírni a napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Katie

2015. szeptember 4.

Most vettem, ma már használtam, és tök jó ez a szempillaspirál. Elvileg vitaminos, nem tudom, ennek hosszabb távon lesz-e valami kedvező hatása, ha igen, majd beszámolok róla. De úgy alapból is szimpatikus termék, nem kenődik, nem csomósodik a szempillákon, gyorsan szárad, és ha bénázok vele a felvitelnél (mert azt sajnos szoktam :D), akkor könnyen le tudom szedni a szemhéjamról. Mellesleg a csomagolása nagyon szép, és az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

farkasreni

2015. szeptember 2.

Csak kevés olyan szempillaspirál van, amit anélkül használhatok, hogy bevörösödne vagy viszketne tőle a szemem - hát ez egy ilyen! :) Az illata nagyon finom, a keféje valami csoda! Igaz eléggé pazarló vagyok a szempillaspirálok kapcsán, mert mindig le szoktam törölni a keféről a festéket szinte teljesen zsepivel... De "aligfesték"-kel is tökéletes az eredmény! Nem kenődik el nap végére (de még egy kis futás sem árt meg neki)...Nagyon szeretem!! Az eddigi legjobb szempillaspirálom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

deccs91

2015. augusztus 31.

1600 Ft volt a Müllerben, ki akartam próbálni mindenképpen, ezért gyorsan megvettem. Nagyon jó, eddig ez a legjobb spirál, amit valaha használtam. Természetes, hosszú, ívelt pillák, nagyon jó illat, könnyen lemosható, egész nap tart, nem kenődik el! Mostantól csak ilyet fogok venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

dreamerem

2015. augusztus 24.

Picit drága, de szerintem megéri a pénzt, mert szép ívelt pillákat lehet vele elérni, dúsít, szétválasztja a pillákat, nem csomósodik, ragadnak össze, nincs pókláb hatás... Az illata pedig nagyon jó!! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Szabcsyka

2015. augusztus 22.

Szerintem ez a legjobb szempillaspirál, amit eddig vettem, pedig nagyon sokat kipróbáltam már. :) Az illata eszméletlenül jó, nem a szokásos festék szag. A keféje kiváló, nem csomósít. Szépen ível. Amit szeretek még benne,hogy a kefe nem vesz fel irreálisan sok festéket,így nem ragadnak össze a pillák. Nekem sok terméktől könnyezett a szemem, ettől pedig nem. ;) Ár/érték arányban szuper! Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.