Rival de Loop

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Guppi

2014. május 10.

Nos, beszereztem ezt a mini kiszerelést. Én mondjuk smink lemosásra használom, és arra bevált. Ahhoz képest, hogy rá van írva "ne használja a szem környékén" nincs tőle semmi bajom, eddig legalábbis nem csíp meg semmi. Nem hagy maga után ragacsos érzetet és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Októberi Lány

2014. április 26.

Megszerettem, bár ezt az arctej műfajt nem kedvelem, általában nem tisztítanak tökéletesen. El se olvastam a használati útmutatót, így csak simán áttöröltem vattakorongosan vele a fejemet, inkább a sminkmentes napokon, amikor csak némi felfrissülés kellett, illetve húzódott a bőröm, vagy pl. legutóbb utazásnál jött jól. Viszonylag jól tisztít, és mintha egy részét be is inná a bőröm, puha lesz utána és üde. De elvileg amúgy le kell mosni, kipróbáltam, nos, úgy alaposabb a tisztítás, viszont húzódás a végeredmény. Úgyhogy marad a "száraz" módszer...
Szóval ez az 50 ml-s utazós kiszerelés táskában magammal hordva néha jól jön, de a mindennapos tisztításhoz hosszútávon azért számomra kétséges, hogy elég lenne. Viszont szükségmegoldásként elmegy, főleg, ha az árát nézzük.
Ja, és már jeleztem Apolkának, hogy a parabenek már eltűntek az INCI-ből!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Ja, és már jeleztem Apolkának, hogy a parabenek már eltűntek az INCI-ből!

kisenikoke

2014. február 17.

Nagyon jó sminklemosó, nekem még a vízálló szempillaspirál is lejön vele. Az ára is nagyon baráti, megérdemli az 5*-t :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Ayani

2014. január 15.

Nagyon szeretem ezt a sminklemosót. Már kevés is hatékonyan távolít el rólam mindent és kifejezetten sokáig elég. Még a vízálló spirálomat is leszedi. A bőrömet nem bántotta, ha szárította is, mivel rendszeresen hidratálok, ezért nem tűnt fel. Az illata kellemes, de ez nálam nem fő szempont. Viszont az ára egyre jobban emelkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

h.ancsi89

2013. december 3.

Se illatra, se állagra nem jött be igazán,mikor használtam. Nekem valahogy elég sűrűnek tűnt, meg kissé nehéznek más arclemosó tejekhez viszonyítva,úgyhogy nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Lilia

2013. november 10.

Nekem egyáltalán nem szárítja a bőröm és a sminkemet is tökéletesen leszedi. Plusz pont, hogy kapható mini kiszerelésben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

dix

2013. október 26.

Én 200 forintért vettem leárazva, külföldön. Tudtam, hogy nem lesz nagy durranás, ahhoz képest jól teljesített. Bár hamar elfogyott sajnos, de nem venném meg újra. A vízálló sminkeket nagyon nehezen szedi le:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 26.

melcsi217

2013. augusztus 27.

Nem irritált, leszedte a sminket az arcomról, elég sokáig kitartott, de semmi extra. Elhasználtam, de nem vásároltam újra, találtam helyette jobbat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

berta.lilla90

2013. augusztus 2.

Az árához képest elég jó. Főleg arctisztító tejként, szépen tisztít és tényleg jól hidratál. Még a smink eltávolítására is egészen jó, de igaz, hogy a vízálló dolgokat csak nagy nehezen szedi le. Az árához képest nem rossz.

Update: Jó ideje ezt használom, de a három csillagból még egyet le kell vonjak. Nagyon nem vált be hosszú távon. Ugye ezt én arctisztításhoz használom, de arra sem teljesen az igazi. Használat után szabály szerint ugyanolyan zsíros marad a bőröm, pedig használom ezen a márkán belül az arctisztító tonikot is. Nos hát a smink eltávolító hatás is csupán részletekben igaz, az alapozót szépen eltávolítja. De egy normál nem vízálló szempilla festéket sehogy sem szed le. Minden reggel miután tükörbe nézek meg kell állapítanom, hogy megint maradt némi festék a szemem alatt. Már enyhén szólva tényleg kezd bosszantani.Tuti, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Nicu

2013. július 13.

Nagyon érzékeny bőröm van, még csak párszor használtam. Kicsit szárít, és az illata is furcsa, de ha beválik, nem érdekel. Kicsit szárít, de nem vészes.
Update: Nekem jól tisztít, de nagyon szárít. Ha nem leszek allergiás rá, elnézem neki.
Update 2: Flakon vége felé járva kidobtam. Egyik reggel szétszárította az arcom, bevörösödtem, égett, húzódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate