Rival de Loop

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

simanviki

2012. július 6.

Szerintem pedig kellemes lemosó, a sminket szépen leszedi. Az ára pedig több mint kedvező.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Kathleen

2012. június 18.

A szemkörnyéket csípi, nem távolítja el teljesen a sminket és az illata is kellemetlen, vannak sokkal jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Bettina

2012. június 14.

Kellemes az illata, és ápolja a bőröm de nem teljesen viszi le a sminket. Szóval nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Judiit

2012. május 19.

Nem vált be. Nem hozza le maradéktalanul az összes sminket. Kipirosodott tőle az arcom. Számomra az illata sem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 19.

juzuha

2012. április 30.

Nagyon jó ez az arclemosó tej, én csak azt nem szerettem benne, amit egyik arclemosó tejben sem, hogy sokat kell vele vacakolni, mire minden smink lejön. De ez nem az arclemosó hibája, ezért nem vonok le pontot, ezen kívül nagyon jól tisztít és nem okoz irritációt, nekem legalábbis nem okozott, és nem lett tőle több pattanásom se, nem is drága (legalábbis még amikor ezt használtam, nem volt az, de most valami kevésbé pepecselősre, de hatékonyra vadászok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

zs.hencsi

2012. április 25.

Pár hete használom ezt a lemosót és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szép és puha lesz tőle a bőr. Alaposan tisztít, de mégsem szárít. Az illata is nagyon tetszik. Minden reggel ezt használom. Ha elfogy, több mint valószínű, hogy újra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

mokojka

2012. április 13.

Kellemes állagú,finom,krémes illatú.Sokáig ezzel tisztítottam az arcom,mikor nagyon száraz volt.Nekem bevált!Nem szárított,de zsíros érzetet sem hagyott maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 13.

barbee77

2012. április 13.

Kis kiszerelést szereztem be belőle tavaly nyáron egy Rossmannban,gondoltam,egy próbát megér :D Nem egy nagy valami,sminklemosónak ideális,illata elmegy :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Ella

2011. szeptember 27.

Ezt vettem meg először, amikor kivonták a Nivea sminklemosó korongokat a forgalomból. "Nagyon jó" minősítést kapott az Ökotest magazintól. Hááát... Sajnos kettőt vettem belőle. Azért sajnos, mert azt hittem a szemgolyóm is kifolyik, úgy marta. Csak az arcomról szoktam leszedni vele az alapozót, a szemem közelébe sem engedem!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Csillagvirág

2011. augusztus 29.

Nem vált be:-nem valami jó érzés az arcomon
-enyhén irritált
-ha véletlenül a szemembe ment(ami előfordul néha) akkor csípte,marta
-az illata nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Nem vált be:-nem valami jó érzés az arcomon
-enyhén irritált
-ha véletlenül a szemembe ment(ami előfordul néha) akkor csípte,marta
-az illata nem rossz

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate