Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Babakalacs

2016. december 23.

Akciósan vettem, 2200ft-ért nem lehetett ott hagyni. Nagyon jól tisztít, a bőröm sima, tiszta és makulátlan tőle. Az viszont elég zavaró, hogy folyton leesik tisztítás közben a fej, de a hatása miatt nagyon szeretem. Nem bántam meg, hogy megvettem, de ezt a hibát orvosolni kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

lilianat

2016. december 14.

Én az erősebb fejjel használon hetente egyszer, a Garnier arcradírjával. Szépen, kíméletesen tisztít, nem pirosodik ki tőle a bőröm használat után. Még a glamour napokon vettem, mikor a márkára 30%-os kedvezmény volt, erre jött még rá a 10%-os kupon, így csupán 1800 ft-ért jutottam hozzá. Szerintem ennyiért pláne megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Csirip74

2016. december 10.

2016.06.12.
Az erősebb fejjel használom, valahogy így jobban érzem a tisztító hatást. Vagy a saját márkás arclemosójával vagy szappannal használom. Abszolút megéri az árát. A doboz fedele kicsit biztosabban is illeszkedhetne, sokszor leesik amikor visszateszem a fürdőszobapolcra. Akcióban vettem, nagyon megérte, pláne ha a négy tartozék fejet nézzük. Szeretem használni, ötcsillag.

2016.12.10. Sajnos tönkrement az a belső rúd része amire ráhúzom a kefefejeket. Mindig leesik, így használhatatlan. Azt hittem tartósabb lesz. Nagy fiaskó így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

2016.06.12.

dorcsigo

2016. november 17.

Nagyon jol tisztit, nem durva az erosebbik kefefej sem. Az ara nagyon baratsagos, 2990-ert vettem meg, nem esett le a kefe hasznalat kozben, egyszeru a hasznalat, egyszeru a tisztitasa. Nagyon jo ar-ertek arany!
UPDATE: A mindennapos használat során nekem az a bajom, hogy nem vízálló, tehát ha a kefefejet rányomod az eszközre, ott bemehet szerintem a víz- erre ügyeljetek majd!
Több havi használat után kijelenthetem, jó volt egynek, de alapvetően hibás döntés volt. Befolyt a víz, lassul, amikor éppen elindul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Shin

2016. november 13.

Nagyon szeretem és nem bántam meg, hogy megvettem. Szépen tisztít és nem túl durva. Ha nagyon miteszeres az orrom csak ezzel állok neki eltüntetni őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

csokibeka

2016. november 5.

Tényleg alaposan tisztít, így nem tudom naponta használni, kb hetente használom, mikor eszembe jut. Jól működik géles lemosókkal, arcradírokkal is. Viszont a kapcsolója nagyon hamar elromlott, így nemtudom ki-be kapcsolni úgy, ha rajta van a hátlap, azt levéve viszont igen. Ezért -1*. Ár-érték arányát tekintve még így is megérte nekem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Alice83

2016. október 27.

Szuper..kellően tisztít...megéri az árát..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Szuper..kellően tisztít...megéri az árát..

erikaa

2016. október 26.

A kis készülék tökéletes, árát tekintve is. Akcióban vettem az egyik drogériában, ajándék kefék jártak hozzá. Hetente kétszer használom. Eleinte sima arclemosó géllel, mostanában, Garnier arcradírral. Benedvesítem az arcom bekenem arcradírral és a készülékkel áttisztítom. Napokig bársonyosan sima tőle az arcbőröm. Az összes elhalt hámsejtet letakarítja.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, remek kis befektetés, egy megfelelő arcpakolással kombinálva helyettesítheti a kozmetikust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

pilluska

2016. október 23.

Jaj, hogy én ezt mennyire szeretem! Heti egyszer használom, vettem hozzá egy szintén rival de loop-os sima arcelmosó gélt, azzal használom. Szerintem szuper kis termék, iszonyatosan olcsó és tényleg sokkal jobban tisztítja a bőrt, mint egy szimpla radír. A kis fej időnként leesik miközben használom, de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

gojibogyo

2016. október 18.

Elég sokáig szemeztem vele mire megvettem. A puhább fejet használtam napi egyszer érzékeny bőrre való lemosóval. Sajnos még az is sok volt , nagyon kipirosodtam, felsértette a bőrömet. Aztán csökkentettem a használatát. Most már ,hogy egy jó pár hónapja meg van, kitapasztaltam, hogy heti egyszer egy nagyobb tisztításra a legjobb.
Még jobb lenne ha lehetne hozzá puhább pótfejet is kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Még jobb lenne ha lehetne hozzá puhább pótfejet is kapni.