Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

kissbarbara1990

2016. március 21.

Alapvetően BHA-t használok, viszont néha-néha szükségét érzem a mechanikai peelingnek is, ebből kiindulva engedtem a kísértésnek és megvettem ezt a szuper kütyüt. Olyan mint egy játék :D Picike, de tök jól kézre áll és a kefe mérete is jó. Nagyobb lendülettel vágok neki az esti arctisztításnak ezzel a ketyerével :) Nagyon jó érzés használni, hatékony. Szépen fokozza a vérkeringést, az elhalt szarulemezkéket alaposan eltávolítja. A kis tároló doboz nagyon praktikus. Jó szívvel ajánlom ezt a terméket, még teljes áron is bőven megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. március 19.

Imádom! Ez a kis tároló doboz szuper, kicsi, de praktikus is külön örülök annak, hogy mindkét típusú keféből adtak 1-1 tartalékot is. Főleg az ára miatt választottam, nem hiszem, hogy olyan nagy eltérés lenne közte és a drágább társai között, maximum a használati élmény nő, de hát az meg nem ér ennyit. Mivel eddig is arctisztító kefét használtam, ezért nem vártam nagy változást, igazából részben lustaságból, részben az orrom tisztítása miatt vettem meg, mivel a manuális kefe túl nagy ahhoz, hogy azt a kis területet is megtisztítsam anélkül, hogy jókora mennyiségű szappan kerülne az orrom belsejébe, ez meg csak forog és akkor is végzi a dolgát, ha meg sem mozdítom. Ami még lényeges különbség a kettő között, hogy ez inkább csak beledolgozza a bőrbe a szappant és emellett eltávolítja az elhalt hámsejteket és a szennyeződéseket, a manuális pedig felhabosítja a szappant és emiatt néha macerás használni, bár a nagyobb területeken az is teljesen jól működött. A harmadik, amit észrevettem, hogy a manuális kefémhez képest ezek a sörték sokkal puhábbak, a bőröm sem kifejezetten érzékeny, úgyhogy az elején tartottam tőle, hogy nem lesz elég hatékony, rögtön a normál bőrtípusra való fejet kezdtem el használni, de közvetlen arctisztítás után amikor fogat mostam és meleg víz ért az arcomhoz kicsit fájt, persze csak huzamosabb mindennapi használat mellett, így átváltottam a puhább kefére és az már tökéletes. Este 10 perc alatt végzek a teljes arctisztításommal, mindennap használom és látványosan simább, szebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 19.

CeCeDrake

2016. március 13.

Vicc összegért vettem. Gondoltam, hogy megnézem mit tud. Braun 2in1 már egy éve az enyém, ritkán használom azt is, de a kíváncsiság az kíváncsiság.
Ezt sem fogom szerintem gyakrabban elővenni, egyszerűen annyira nem győzött meg, hogy nekem ezt rendszeresen kell(ene) használnom.
Olyankor veszem elő, ha éppen eszembe jut. A hatása ugyanolyan, mint az általam eddig használt készüléknek, nem tapasztaltam különbséget.
Nem tudom...ennyi pénzt (kb 2000 HUF) simán megér, mint Braun Face 2in1 tulajdonos azt mondom, hogyha valakinek az arcepilátor nem létkérdés, akkor ez kiváló alternatíva az arctisztító kefére.
Régebben a Sigma Cleansing & Polishing Tool-ra pályáztam, de nem vagyok hajlandó több pénzt ilyen kütyükre áldozni, így sem használom ki...
Viszont fiúknak/férfiaknak tökéletes lehet. Elektromos kütyü, ők amúgy sem annyira radírozós/hámlasztósak, rövid idő alatt lehet vele végezni, nekik hasznos cucc lehet véleményem szerint.
Ár/érték arányban kiváló.

Update: mivel vásárláskor vettem plusz 2 csomag pótkefét, meg a csomagban is van még használatlan (egyet használtam), ezért megkérdeztem este a párom, hogy kipróbálná-e, esetleg használná-e majd rendszeresen. Jelentem, igen :-D viccesnek tartotta először. Nagy röhögések közepette vette használatba. Szerinte mókás, azt nem tudta megmondani, hogy egy fárasztó, idegölő nap után is ilyen vidáman tisztítaná vele az arcát, vagy egyáltalán a kezébe venné, viszont: nagyon tetszett neki. A hatása is.
Bátran ajánlom ajándék gyanánt, ha a párotok vevő az ilyen kütyükre! Ártani nem árt, nálunk a hangulatot is feldobta, pedig ez csak egy arctisztító :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Ár/érték arányban kiváló.

blondeowl

2016. március 6.

Szerelem első látásra és használatra! 2000 Ft körüli árával szinte ajándék volt, minkét fejet jól ki tudom használni, az eredmény pedig nagyon tetszik! Érzékeny a bőröm, de ez a tisztító egy kicsit sem irritálja. Habzó arctisztítóval használom utána pedig arckrém jön. Sokkal szebb lett a bőröm mióta ezt használom. Plusz pont a csomagolás miatt, nagyon tetszik a kék tartó doboz, és hogy mindennek külön kialakított helye van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

KissLoretta

2016. február 27.

Sziasztok! Én tegnap jártam a rossmanba hogy arclemosót veszek magamnak és mikor megláttam szerelem volt első látásra. Meg is vettem 1999ft-ért haza jöttem máris neki estem kipróbáltam imádom szó szerint.annyira jó bizsereg olyan mintha masziroznám vagy nem is hogy irjam le azt a kellmes érzést tényleg jobb lesz tőle a bőröm. Mondjuk az se mindegy mit használsz.én sima arctejjel próbáltam de vettem kimondottam arlcemoso gélt.Annyira szeretem. Imádom nem tudok róla rosszat mondani. Imádom <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

barbiii_sz

2016. február 27.

Különböző módokon is kipróbáltam már a készüléket, ki kell kísérletezni, hogy kinek mi válik be jobban. Kicsike, de jól kézre esik. A normál fejeket még nem használtam, csak a kíméletesebbeket, de az első pár alkalommal egy picit még ezek a sörték is erősnek bizonyultak a bőrömhöz. A használat a legjobban nekem úgy vált be, hogy az arcomat először megmostam vízzel és hagytam, hogy vizes maradjon, majd a száraz kefére nyomtam az arctisztítómból és ezután kapcsoltam csak be a készüléket. Az első pár alkalom után már egyáltalán nem éreztem erősnek a hatását, nem irritál, nem dörzsöli túl az arcbőrömet és nem is fröcsköli a vizet. A sörték puhák és sűrűek, könnyű tisztítani is. Esténként használom, így a következő estére bőven meg is szárad a fej. Minden este használom, nem csak alkalmanként, jól eső érzés az arcomnak a gyengéd masszírozás, felpezsdíti az arcom és eltávolítja az elhalt hámsejteket is, a használata után puhább tapintású, egyenletesebb lesz. Ami számomra a legmeglepőbb, hogy míg a rendszeresen használt BHA hámlasztóm mellett szükségem van fizikai bőrradír használatára is (mert abszolút nem távolítja el az elhalt hámsejteket), addig emellett a készülék mellett nincs. Mióta rendszeresen használom nincsenek az arcomon száraz, hámló részek sem. 1800 Ft-ért szerintem ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Nikkancs05

2016. február 21.

Akciósan vettem meg 1800-ért. Nagyon megérte.Annyira jó puha és tiszta lesz az arcom utána:)Sokkal másabb,mintha kézzel tisztítok. Mondjuk én ilyen bőrradíros lemosóval használom,de bármilyen lemosóval működik. Csak ajánlani tudom. Remélem sokáig bírni fogja,bár ennyiért,ha 1 év után tönkre megy,az se baj :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

gyik

2016. február 6.

Ma vettem, akcióban most 2000Ft -10%-os kuponnal 1800Ft-ot fizettem érte! Készülék + 4db kefe, szerintem nagyon megérte. Csak itthon néztem meg róla a véleményeket, de mondom nagyot nem kockáztatok, ennyi pénzért még a hülyének is megéri, hát még nekem!:-)) Kipróbáltam, tetszik. Helyes kis készülék, szerintem a normál kefe sem durva, pedig nekem érzékeny bőröm van. Csak nem nyomom rá erősen az arcomra, szépen finoman használom. Remélem segít a tokám lemasszírozásában is majd:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

dobiandi

2016. január 10.

Nagyon kiváncsi voltam ezekre az arckefékre mivel egy ideje nagyon felkapottak lettek. Egyik bevásárló körutam során szereztem be és nem bántam meg. 1 hónapja használom minden 2. nap lemosóval, heti 1x arcradírral és nagyon szépen helyrehozta az arcomat. Utána mindíg használok hidratálót amit az ígérete szerint hamar be is szív a bőröm. Egy hátránya van, hogy nem vízálló. Remélem csinálnak egy vízálló változatot is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Loona

2016. január 4.

Én is a decemberi akció keretében vettem alig több mint 2000 forintért. Igaziból nem terveztem, amolyan magamnak szánt "Mikulás-ajándék"-gyanánt került a kosaramba, úgy voltam vele, hogy ennyit megér a kíváncsiság. Korábban más arctisztító készüléket még nem próbáltam.

Engem is meglepett, milyen kicsi, mégis teljesen jól kézre esik, nem veszik el a tenyeremben. Az érzékeny bőrre való fejet használom 2-3 naponta esténként (kémiai hámlasztós estéken nem), zuhanyzás után, a márka szappanmentes lemosógéljével. Érezhetően jobban tisztít, mint amikor simán, kézzel használom a lemosót, viszont emiatt óvatosan is kell használni (pláne sebes, pattanásos arcon - a legrosszabb ilyen napjaimon én inkább nem használtam), ki kell tapasztalni, hogy hogyan-merre-milyen mozdulatokkal a leghatékonyabb. Még én sem éreztem rá teljesen a technikájára, bár csak az érzékeny fejet használtam, mégis sikerült már véletlen úgy használni, hogy kellemetlen, túl erős érzés volt, és kipirosodott tőle az arcom. Kis, körkörös mozdulatokkal tűnik egyelőre a legkíméletesebbnek. A lemosóból nekem picit több kell hozzá, mint sima, két tenyérrel történő arclemosáshoz, mert a sörték beisznak valamennyit belőle, és így nagyobb eséllyel lesz kellemetlen érzés meg pirosság. Lehet, hogy jobban habzó lemosóval jobban működik.

Összességében nem bánom, hogy megvettem, ennyi pénzért (pláne plusz fejekkel és mellékelt elemekkel) teljesen jó kis készülék szerintem. Négy csillag egyelőre. Egyfelől mert tényleg nagy kár, hogy nem vízálló, kényelmesebb lenne tudni zuhanyzás közben használni; illetve szintén nagy kár, hogy az érzékeny bőrre való fej sajnos csak ebben a szettben elérhető, cserefejet csak normál verzióban árulnak hozzá :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.