Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Napsugár

2015. december 12.

Nemrég vettem 25 %-os akcióban, bár az eredeti ára is nagyon kedvező. Csupán kíváncsiságból dobtam a kosárba, igazából nem vártam tőle semmit, hiszen nyilván nem lehet egy Clarisonic vagy Philips Visapure készülékkel összehasonlítani. Én azt hiszem, hogy ez a kis kefe arra jó, hogy kiváltsa a fizikai bőrradírozást. Ugyan a kémiai hámlasztás mellett igazából nincs szükségem fizikai radírozásra, és nem is tesznek jót a karcolós szemcsés radírok, de a téli időszakban előfordul, hogy itt-ott pici hámlik a bőröm. Ilyenkor SOS segítségként tökéletesen leszedi az elhalt bőrdarabkákat ez a kis kefe, simább-puhább-tisztább a bőr a használata után. Bár elvileg nem szabadna, de azért én 1-2 hetente kitisztítom magamnak egy kis gőzölés után az orromon a mitesszereket és ami itt-ott van az arcomon, tisztítás előtt is nagyon jó ezzel előkészíteni a bőrt. Szerintem minden nap nem szabad egyébként használni, főleg nem a normál fejjel, kémiai hámlasztás mellett, de hasznos kis kütyü, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

almarek

2015. december 9.

Kétféle sörtéjű kefe (érzékeny és normál bőrre) van hozzá. Sajnos számomra mindkettő túl durva. Használta során nem tapasztaltam semmi különöset, de utána fájdalmas érzés keletkezett és kipirosodott a bőröm. Pedig eddig nem volt arról tudomásom, hogy érzékeny lenne a bőröm. Homlokon és állon fogom használni, de csak nagyon óvatosan és ritkán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

tunderke0102

2015. december 9.

Puhább lesz tőle a bőr, nagyon jól leszedi az elhalt réteget, szebb, selymesebb az arcom használata után. A kisebb miteszereket is eltávolítja, heti 2x használom bőrradírral.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

dorcska0914

2015. december 1.

Ma vásároltam meg a rossmannban, és nem bírtam ki rögtön kipróbáltam :D
A normál fejet használtam, és a bőröm már most sokkal tisztábbnak látszik és annak is érzem. Eddig nem bántam meg, de nem akarok elkiabálni semmit :) várok vele egy pár hetet, és utána updatelek :D
ui: egyetlen hátránya, hogy nem vízálló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 1.

Ma vásároltam meg a rossmannban, és nem bírtam ki rögtön kipróbáltam :D
ui: egyetlen hátránya, hogy nem vízálló

illesbb

2015. november 12.

Ma vettem meg Joy kuponnal 30%-kal olcsóbban, szóval 2100 Ft-ért. Még csak az érzékeny bőrre való fejjel próbáltam. Így elsőre tetszik, jól letisztította a bőröm. Jó ötlet szerintem, hogy van egy tartója is és még az elemeket is mellékelték hozzá! Egyedül nekem is a vízállóság hiányzik, de ennyi pénzért mindent nem várhatok el. 5*!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

viewxy

2015. november 9.

Olyan régóta hallom, hogy az elektromos rezgő-zizgő forgó arctisztítók milyen jók. Be is akartam ruházni egy drágábbra amikor megláttam teljesen véletlenül ezt 3000 forintért. Azonnal megvettem, bár voltak kétségeim hogy vajon miért ilyen olcsó? Kisebb, mint amire számítottam, de ez egy jó pont nekem. Aranyos dobozkában van bár elég érdekes ferde háromszög alakú, annyira nem helytakarékos pl ha berakom a fiókba. Elemes, egyszerűen, fokozat nélkül forog. Kár hogy nem vízálló. Jobban tisztít mintha simán kézzel mosnék arcot, kellemesen masszíroz. A keféje lehetne erősebb, 4 van a dobozban és lehet kapni utánpótlást egész olcsón. Szerintem megéri a pénzét, a drágábbak se hiszem, hogy többet tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

MissC

2015. október 23.

Szerintem nagyon jó kis gép :) 3000 Ft-ért vettem, négy fejet adtak hozzá. Régebben volt egy ugyanilyen arctiszítóm, csak azt kb. háromszoros áron vettem meg évekkel ezelőtt, és semmiben nem volt jobb, mint ez a kis masina :) Szóval én nagyon meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

juhaszregina

2015. szeptember 7.

Ez egy nagyon jó kis készülék. Finoman masszíroz, tisztít, utána szép sima, egyenletes, puha a bőröm és krém is könnyebben beszívódik. A normál kefét használtam eddig, az érzékeny bőrre valót még nem próbáltam. A normál is nagyon kíméletes, kellemes érzetű a bőrömön. Alig várom esténként, hogy használhassam. Egyszerű készülék, elemes, semmi fakszni nincs rajta, de 3.000 Ft-ért egyből 4 cserefejet kaptam, sőt 10%-os kuponnal vettem meg, és 2 év garancia van rá. Szemeztem már egy ideje hasonló kis készülékekkel, de nem akartam sokat költeni rájuk, amíg ki nem derül, használnám-e egyáltalán rendszeresen. Szerintem ez egy tökéletes választás annak, aki először próbálja az elektromos arctisztítókat és ár-érték arányban is verhetetlen. Hetente 2-3 alkalomnál többször nem használom, nehogy túlcsiszoljam a bőröm, eddig nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.