Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

Bettu

2018. február 20.

Azt hittem már írtam róla. Ritkán használom, de szeretem. Egyszer akciós kuponnal vettem hihetetlenül jó áron, Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

ildi95

2018. február 16.

Imádom! Nagyon jó minőségű készülék igazán kedvező áron. Soha nem esett ki nálam a feje, 4 kis kefe járt hozzá, ezek nagyon jól tisztíthatóak. Alapos munkát végez, tökéletes otthoni használatra. Megéri beruházni rá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

FeketePiroska

2018. február 11.

Teljesen jó, amennyit én használom ennél drágább készülék nem érte volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Teljesen jó, amennyit én használom ennél drágább készülék nem érte volna meg.

jituszka

2018. február 5.

Meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól tisztít, sokkal alaposabb, mint a kézi módszerek, és nem utolsó sorban, sokkal kevesebb arclemosó szükséges hozzá. Ár-érték arányban a legjobb, leginkább az utánpótlás kefék ára miatt. (én most vettem a Rossmannban 500ft/2 db). Az új verziója Isana márkanév alatt fut, és sajnos csak két kefe van hozzá, de még így sem rossz vétel. Nekem nem esik le a kefe feje használat közben, bár én nem nyomom rá nagyon, mivel nem hámlasztásra használom, csak arctisztításra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Nutellabella

2018. január 30.

Egyetértek az előttem szólóval. Folyamatosan leesik a keféje, a tartója nem praktikus, nagy helyet foglal. Ha leejtem, márpedig leejtem, szétesik darabokra. Szerintem felesleges termék, könnyű vele túlzásba esni, és akkor kiszárítja a bőrt, kikezdi a savköpenyt, többet árt, mint használ. Inkább double cleansingre esküszöm, ha pedig fizikai hámlasztást igényelek, akkor a baleás kis szilikon tappancsot használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

evare

2018. január 30.

Fél évig próbálkoztam vele és szuper termék LENNE, HA NEM ESNE LE FOLYAMATOSAN A KEFE!!!
Így viszont kuka lett a vége.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

Így viszont kuka lett a vége.

LauuKovacs

2018. január 27.

Pár hete vettem, már régóta szemeztem vele, de csak most szántam rá magam. Hát mindenképpen megérte, 3fej van hozzá, 1 tartó és még elemek is. Tökéletesen tisztítja az arcom és nagyon könnyű vele dolgozni. Kedvencem lett, az ára pedig jobb nem is lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

DianeD

2018. január 20.

Még novemberben szúrtam ki a Rossmannban, és egy kis véleményolvasgatás után a Krémmánián úgy döntöttem, hogy ennyiért muszáj megvennem. Meg is leptem vele magam rögtön, azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Az első három hétben napi szinten használtam, és nem értettem, hogy az itteniek miért írták azt, hogy a napi használat sok volt nekik. Na, három hét után én is észrevettem, hogy kezd egyre szárazabb lenni a bőröm, noha rögtön használat után még puhának tűnt, pár óra múlva már éreztem, mennyire száraz, hiába kentem rá egy kicsit vastagabb réteg hidratálót. Azóta heti 2-3 alkalommal használom a puha keféjét, és így tökéletes. Az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni, hogy ha egy pontban több pattanásom is van, nem segít, csak ront rajta. Azt figyeltem meg, hogy másnap még több pattanás kijön abban a pontban, szóval a jelenleg pattanásos állam elkerülöm vele.
Ennyiért tényleg ajándék, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Ennyiért tényleg ajándék, ajánlom!

vikica00

2018. január 13.

Mindenképp szerettem volna egyet,így beszereztem egyet szeptember környékén,mert egy barátnőm ajánlotta hogy nagyon jó,megéri kipróbálni..Ő imádta,mai napig is használja..
Hát,kipróbáltam..és meg kell hogy mondjam,nekem remekül bevált. Imádom! ♡
Korábban napi szinten használtam a Garnier micellás arctisztító géljével együtt,de egy idő után a napi szintű használatot követően kissé elkezdtem hámlani (főként az orr résznél és annak környékénél) . Így csökkentenem kellett a használatot heti 1-2 alkalomra..
..Egy jól megválasztott,géles állagú arctisztítóval még a sminket is maradéktalanul lehozza. De csak simán arctisztításra is kitűnően alkalmas. Én erre és arra is használtam,nekem nagyon bevált mindkét téren. Ár-érték arányban is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Hát,kipróbáltam..és meg kell hogy mondjam,nekem remekül bevált. Imádom! ♡

Ad-Namah

2018. január 12.

Ma vettem meg akciósan (legalábbis a blokkon az eredeti ár 2245 Ft volt, de kiírva 3000 Ft) az Isana gépét, amit egyszerű használni, és nagyon szépen megtisztította az arcomat. Habár használok kémiai hámlasztót, néha nem árt a fizikai sem, és ezzel gyorsan és hatékonyan lehet tisztítani, szerintem megéri, más márkák 10-15000 forintos gépei sem tudnak többet. + az eladóhölgy azt mondta, hogy amint elfogy az összes pótfej a Rival de Loop arctisztítójához (450 ft-ra van leárazva, szerintem ha valakinek ilyen gépe van, az vegye meg, amíg van), akkor az Isana-t fogják rendelni. Két év garanciával megéri, könnyű tisztítani és megfizethető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.