Rival de Loop

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannus9, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Minden bőrtípusra. Tökéletes tisztítás.

kivike

2018. január 5.

Nekem a rózsaszín Isana van, szerintem ugyanazt tudja, mint régi RDL. 25% kedvezménnyel vettem, alig 2000 forintért, ennyit bőven megér. Eleinte minden este használtam, de mivel a radírozást sem ajánlják a kozmetikusok minden nap, ezért áttértem a heti 1-2 alkalomra. Nagyon szépen tisztít, utána jó puha lesz a bőröm tőle. Remélem, sokáig tudom használni, max. a keféket kell cserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

RarityRose

2018. január 5.

Rózsaszín színben van meg, imádni való, több fej is jár hozzá, konnyű őket tisztítani, nagyon szeretem az árat nagyon megérte !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

wijen

2018. január 3.

3 Rossmannt jártam végig, mire egy ISANA-s márkájút megvettem. Ugyanez a termék, csak 4 helyett 3 fej van a dobozban. Az eladó azt mondta az üüzletben, hogy szép lassan az összes Rival de Loop-os termék ISANA lesz.
Én szeretem ezt a kis kütyüt szépen tisztítja az arcot, minden nap azért nem használnám, de heti 1x-2x nagyon jót tesz az arcomnak. Leszedi a sminkelmosó által hagyott maradékot is, frissebbnek érzem a bőröm használat után.Tisztítani is nagyon egyszerű. Ennyi pénzért teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

fannivea

2018. január 2.

Ma vettem nagyon tetszik!
A polc leghatuljan volt meg egy utolso Rival de Loop-os, az osszes tobbinek Isana-ra "valtott" a markaja.
Ha keresitek lehet mar csak igy lesz a polcokon, de azert nezzetek szet hatha lesz ilyen is meg.
Az Isana-hoz nem ilyen muanyag tartoka, hanem szovet kis "tasakot adnak. Illetve, ahogy neztem 4fej helyett csak ketto van benne.
Szoval ez a regi Rivaldas jobban megeri. De 3000forintert igyis-ugyis ajandek.
Ajanlom!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Ma vettem nagyon tetszik!
Szoval ez a regi Rivaldas jobban megeri. De 3000forintert igyis-ugyis ajandek.
Ajanlom!!:)

snori

2018. január 1.

Kb. 1-1,5 hétig mindennap használtam, hogy jól megtisztítsa a bőröm. Azóta már csak heti egyszer használom, és így is nagyon tiszta a bőr az eredmény. Este letisztítom és a másnap reggel felkent smink sokkal tartósabb, mivel jóval egyenletesebb a bőröm. Használata után használok hidratáló krémet is ( Tokaji aszús Helia-D), így az is jobban beszívódik. Nagyon örülök, hogy megvettem. Az ára is szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Hecate

2017. december 29.

Az Ebayen néztem ki kísértetiesen hasonló terméket ugyanilyen árban, hiszen szerettem volna egy ilyet. Nagyon megörültem mikor drogériában megláttam, mert így nem kellett külföldről rendelnem. Rendkívül kellemes és frissítő a használata. Tényleg érezni, hogy hasznos a bőrre. A kefe néha nekem is lejön első felhelyezéskor, de aztán a második felhelyezésekor marad - nem annyira bosszantó ez, mert már számítok rá. A készülék használata egyszerű, a műanyag tároló praktikus. Számomra jó a normál és lágy kefe is, és vásároltam már pótfejeket is - bár igen tartósak, még az elsőt se nyűttem el. Nekem pattanásos a bőröm, és egyes helyeken száraz, viszont ez a termék nagyon kedvező rá - a masszírozást kis ideig és gyengéden végzem vele. Igaz a pattanások ellen én arckrémet és kék lézerceruzát is használok mellette, (ami fantasztikus), ám régóta nem voltam ilyen elégedett a bőrömmel és ebben neki is nagy szerepe van. Jobban bejön bizonyos arcradírozókhoz képest. Ha valaki mégis erősnek érzi a keféket érdemes használat előtt langyos vagy meleg vízbe ártatnia a sörtéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

SzL

2017. december 23.

Nagyon nagy kedvenc.
Már használom pár hónapja. Nagyon szívesen nyúlok hozzá. Szépen tisztít, ha olyan termékkel használom jól radíroz. Mindig pihepuha arcom lesz és kellemesen tiszta érzet marad utána.
A használata könnyű és a tisztantarása is egyszerű. Akár utazáshoz is tökéletes mivel nem foglal nagy helyet, és a doboza is praktikus.
Ár/érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Nagyon nagy kedvenc.
Ár/érték arányban teljesen megéri.

tinyblackpaw

2017. december 3.

Korábban a Braun Face 2in1 arctisztítóját használtam de sajnos 1 hónap után tönkre ment (garancia papír pedig nem volt meg) így kénytelen voltam valami olcsóbb alternatívát keresni. Nagyon tetszett, hogy praktikus műanyag dobozban lehet tárolni és a kefékkel sem spóroltak, 4 darab van a dobozban. Hetente 2-3-szor használom és nagyon sokat segít az arc megtisztításában/hámlasztásában. Kíméletes de hatékony. Használat után valóban fellélegzik a bőr, sokkal puhább és tisztább lesz. Arra kell ügyelni, ha van gyulladt pattanás vagy seb az arcon akkor kerülni kell a használatát. Szerintem ár-érték arányban nagyon megéri, a Braun-nál ez sem tud kevesebbet viszont hétszer olcsóbb és praktikusabb a csomagolás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Lory

2017. november 25.

Nagyon szeretem,tökéletesen bevált.Mikor megvettem első időben annyira bejött,hogy naponta használtam :)) Tetszett,hogy fellélegzik utána a bőr,könnyűvé válik és lefekvés előtt kötelező művelet volt,mert szó szerint hiányzott az a megtisztított,makulátlan bőrérzés.Kipróbáltam,hogy normál sminklemosás és arctisztítás után még mit tud csinálni,megdöbbentem,hogy bizony még utána is rendesen elszíneződött a keféje.Simán kozmetikai szerekkel nem lehet tökéletes arctisztítást elérni,mert a felszínről letörölgethetjük velük a szennyeződést de mivel a bőr nem tükörsima,az egyenletlen felszínről,a pórusokból csak valami mechanikai eszköz segítségével lehet eltávolítani a nem oda való anyagokat.Úgyhogy én őt nem cserélném le semmire,nagyon szeretem :) Ennyi pénzért pedig ajándék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

stofareni

2017. november 19.

Már két éve használom. Nagyon szeretem. Gyengéden tisztítja az arcbőröm és puha lesz használat után. Hetente egyszer használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.